Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

6 minutes ago, vepar said:

Do kakve se ovde doslo rasprave haha

 

Nisam viseo nikad da neko postigne kos za pobedu i da se svi smireno pozdrave... dakle, proslavlja se uvek 

 

Much ado about nothing

 

Posle svega ovaj genijalan zakljucak i tacka na raspravu.

 

Nema veze sto niko nije spominjao proslavu nakon kosa 😁

Link to comment
Share on other sites

Da vidimo hoce li Lejkersi biti aktivni od 15. decembra 😄

 

Da se ja pitam, trejdovao bih Kuzmu, dok je jos opasan trade asset... Takodje i Kaldvel-Poupa u paketu za jos jednog opasnog 3D beka. Neko ko ce biti bolji od Bredlija. Ne bih se previse oslanjao na Bredlija ili Kaldvel-Poupa u startnoj postavi u borbi za titulu. Mora tu neko bolji. Bilo bi sjajno da opet trguju sa Pelikanima za Redika. Bronu trebaju trojkasi... 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

Za sta da trejdujes Kuzmu? Lik ima ugovor najpovoljniji moguc

Nece ni Kuzma zauvek ostati u Lejkersima. Na njegovoj poziciji igraju dva glavna igraca LAL. Dobija samo 23 minuta po mecu. Taj broj ce u PO-u mozda biti i manji, jer ce obojica mozda da igraju po 40+ minuta. 

 

Moze da se trejduje, jer je veoma vredan trade asset u pregovorima. Jos jedan vrh 3D bek pored Denija Grina bi dosta znacio, jer ja ne verujem uopste Kaldvel-Poupu i Bredliju. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drakaris said:

Nece ni Kuzma zauvek ostati u Lejkersima. Na njegovoj poziciji igraju dva glavna igraca LAL. Dobija samo 23 minuta po mecu. Taj broj ce u PO-u mozda biti i manji, jer ce obojica mozda da igraju po 40+ minuta. 

 

Moze da se trejduje, jer je veoma vredan trade asset u pregovorima. Jos jedan vrh 3D bek pored Denija Grina bi dosta znacio, jer ja ne verujem uopste Kaldvel-Poupu i Bredliju. 

Pa daj neki konkretan primer sta mogu da izvuku.

 

Kuzma sam ne moze da donese nista, jer nista vredno ne moze da se matchuje sa njegovom platom. S druge strane, KCP ima negativnu trejd vrednost jer je krsina na ugovoru od 8m/y. 


A i nije kao da u ligi ima mnogo kvalitetnih 3&D igraca.

Link to comment
Share on other sites

Pa rekao je covek da posalju sav otpad i Kuzmu u Nju Orleans za Ridikove hronike.

 

Kad sam vec kod Nju Orleansa kakva je ojebina onaj Lonzo, toliko je los da ni blanko minute ne moze da opravda. Muka mi je pripala kad sam bacio pogled na ranking i video da se i Lamelo kotira kao top 3 pick. 

 

Na kraju ce se i Lavar ubaciti da igra PF za Nikse.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, laki pepe said:

Kad smo vec kod trejda i Lejkersa koji je presjek ucinaka ucesnika u AD trejdu? AD vs ostali?

 

Za sada je presek da igrace kao sto su Lonzo i Hart mozes da nadjes kod McLoeda u zgradi ( kako se drze za ruke sa Rijanom).

 

Mada bih sacekao sa ocenama dok se ne vrati leteci sporet...

 

 

Link to comment
Share on other sites

kuzma je kesa u ovim lakersima i bilo bi im pametnije dovesti nekog igraca koji vise odgovara ovome sto igraju.

problem je njegov ugovor koji je mali pa se kao sto su rekli gore mora dodati neki igrac da bi se sklonio iz ekipe. ne slazem se da je kcp krsina, moze da posluzi na obe strane terena. 

 

npr. crowdera bi mogli dovesti a nema veliki ugovor, perfektan igrac za jamesa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...