Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

8 hours ago, LordOfTerror said:

Kakav je ovo match up za Jokica, on ne moze da se obracuna ni sa Mekgijem kamoli Howardom i Davisom...

 

Stravican broj kucanja i skokova su imali zbog njegove debele guzice.

 

Lakersi solidni ali oni igraju kao da je PO,  izrabljivanje Lebrona i Davisa na ozbiljnom nivou. Nece mi biti nimalo zao ako se neko od njih polomi...

 

 Ma nemoj 😄 

 

4 hours ago, Miki28 said:

@delgado rijesen Denver bez problema. Utisci u ovih 20 utakmica?

 

  Bez vecih problema, stvarno. Rondo i Dwightello ozbiljno iskocili, Jokic zaustavljen..

 

   Pa nema sta, do sad smo pokazali najvise u ligi. Igramo ozbiljnu defanzivu, imamo prostora za napredak u napadu, LBJ/Davis funkcionisu veoma dobro jos od prvog treninga, oziveli smo Howarda, Ronda...  Caruso unosi ozbiljnu energiju i hasl, a tek treba da nam se vrati Bredli koji je ipak bolji igrac od Poupa. Za sad, nista ja tu ne bih dirao, samo bih jednog Iggya dodao 😛

 

    Sta mislis protiv Jute ? B2b, Juta zeznuta domacica, LBJ nije dobio u Solt Lejku 8 godina cini mi se...

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, delgado said:

 

 Ma nemoj 😄 

 

 

  Bez vecih problema, stvarno. Rondo i Dwightello ozbiljno iskocili, Jokic zaustavljen..

 

   Pa nema sta, do sad smo pokazali najvise u ligi. Igramo ozbiljnu defanzivu, imamo prostora za napredak u napadu, LBJ/Davis funkcionisu veoma dobro jos od prvog treninga, oziveli smo Howarda, Ronda...  Caruso unosi ozbiljnu energiju i hasl, a tek treba da nam se vrati Bredli koji je ipak bolji igrac od Poupa. Za sad, nista ja tu ne bih dirao, samo bih jednog Iggya dodao 😛

 

    Sta mislis protiv Jute ? B2b, Juta zeznuta domacica, LBJ nije dobio u Solt Lejku 8 godina cini mi se...

Jokic da je hteo i da je igrao kako je trebao da igra utrpao bi vam 40 lagano, Jokic je zaustavio sam sebe.

 

Ako dodje do duela Klipersi-Lejkersi, Klipani ima da vas pociste bez vecih problema..ostali vam nisu problem u nasoj konferenciji pa cak ni Hjuston koji je najgori Hjuston od kako ja pratim NBA.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Stex said:

Jokic da je hteo i da je igrao kako je trebao da igra utrpao bi vam 40 lagano, Jokic je zaustavio sam sebe.

 

Ako dodje do duela Klipersi-Lejkersi, Klipani ima da vas pociste bez vecih problema..ostali vam nisu problem u nasoj konferenciji pa cak ni Hjuston koji je najgori Hjuston od kako ja pratim NBA.

Ma 50 bi utrpao i to bez promasaja.

 

Sto se tice Klipana, samo polako

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Foster said:

Nikad mi nece biti jasno zasto nije priznat kos Hardenu.Lopta je prosla kroz obruc, prosla kroz mrezicu......sta jos treba, da prodje kroz parket da bi priznali

Zato sto su sudije retardi a ovakav Celendz je golo govno imas ga samo 1 za ceo mec i to postoje pravila sta mozes da celendzujes. A ono juce nisi mogao.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Evo prilike da se vrnemo na 50% i da usput konstatujemo kako smo se zajebali sto nismo uzeli Isaaca

 

zivot pun zajeba, jbg. s ove distance bi nam isaac legao kao budali samar, on i tvoj ljubimac deandre ayton bi bili opako kompatibilan tandem u najavi.

 

ipak, juna 2017. bi svi birali josha jacksona s 4. pozicije, realno. on mi je bas zestoko razocarenje.

Link to comment
Share on other sites

To je fakat, bio je i onaj survey medju GM-ovima posle drafta ko ce biti najbolji igrac za koju godinu i ubedljivo je izabran Josh (meni je doduse, Isaac na bordu bio ispred njega, kao doduse i jos neki igraci koji se nisu proslavili tho, tipa Smitishka). Jos jedna, zapravo za mene definitivna potvrda da je glava/mindset prvo i osnovno od cega se krece u evaluaciji prospekta. Jebes svemirski talenat i fizikalije kad se sa takvim glavama poput njegove 10% toga ne realizuje. Igrac za koga vec znas da je headcase se jednostavno ne bira, kako god golicao mogucnostima. Takav izbor se zapravo nikad ne ispotavi kao pogresan, evo bukvalno ne mogu da se setim nijednog extratalentovanog momka koji je usao u ligu kao osvedocena dalabu da je nesto napravio.

Edited by SteveFrancis#3
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Miki28 said:

Ko su vam za sada MVP, DPOY, MIP i ROY?

 

Janis, Davis, Siakam, Morant

 

5 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

ne mogu da se setim nijednog extratalentovanog momka koji je usao u ligu kao osvedocena dalabu da je nesto napravio.

 

Allen Iverson mi jedini pada na pamet, a to je praistorija

Edited by threepwood
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Knjizevnik_Laki said:

jokic je pre svega debeo i nespreman...sto onda vuce i sve ostaloi

prosto neverovatno sta je dopustio sebi

bice zanimljivo videti dokle ce front office da ga trpi u tom modu bez neke vece reakcije

Oterace kuci u Sombor.
Mamu njegovu,mislim,nju ce poterati iz Denvera. Onda nema vise sarmi,podvaraka i domacih pita. Upropasti ga mamina kuhinja nacisto.

P.S.ozbiljan sam. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knjizevnik_Laki said:

jokic je pre svega debeo i nespreman...sto onda vuce i sve ostaloi

prosto neverovatno sta je dopustio sebi

bice zanimljivo videti dokle ce front office da ga trpi u tom modu bez neke vece reakcije

Jokic moze da okrece rostilj ispred pepsi centra pre i posle utakmice pojede, malo i pepsija da lepo svari. Nema ni potrebe da se cima toliko, ne mora ni na ol star da ide, neka ima 4 ppg. Jaku ekipu ima, na njemu je samo da upali sve lampice od februara/marta pred PO i onda ce opet da pokazuje sta je on zapravo. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...