Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

22 minutes ago, gggggggg said:

 

docice iguodala da resi te probleme.

 

A sta ce Lakersi da daju za Igoudalu? Memphis nece da ga otkupe, nemaju razloga. Ima vise ekipa od kojih ce bar neki pick da dobiju ako nista drugo za njega ako ne i nekog igraca. Lakersi nemaju mnogo da ponude.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Znaci Laso je kriv sto je Luka lose sutirao?  Sram ga bilo.

 

Izmedju ostalog. Pozurio je brze bolje da vrati kljuceve ekipe Ljljuju koji je izlazio iz teske povrede, prilicno ziheraski potez ali je na kraju ipak osvojio EL.

 

Decko je stvarno biser i treba mu dati svu mogucu slobodu ne bi li se videlo koji su krajnji dometi, ocigledno jos nije ni blizu plafona.

 

Karlajl je recimo toliko daleko otisao da je trenutno i Porzingis vise role igrac nego sto je neka legitimna druga napadacka opcija.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, realno *w said:

 

Čekaj, posle svake partije bar dve vesti o njemu. Evo konkretno danas 3 vesti, samo na b92:

https://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2019&mm=12&dd=02&nav_id=1625359

https://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2019&mm=12&dd=02&nav_id=1625326

https://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2019&mm=12&dd=02&nav_id=1625423

 

Na "naslovnoj strani" je na ESPNu i na NBA.com

 

šta je onda hype, ako to nije?

 

ni meni nije jasno, mcleod je izgleda proveo ovih godinu i po ispod kamena ili na pustom ostrvu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Radalek said:

 

A sta ce Lakersi da daju za Igoudalu? Memphis nece da ga otkupe, nemaju razloga. Ima vise ekipa od kojih ce bar neki pick da dobiju ako nista drugo za njega ako ne i nekog igraca. Lakersi nemaju mnogo da ponude.

 

ma zezam se ja. cekaju lakeri iguodalu toliko a njima odbrana nije najpotrebnija u ovom trenutku. treba im sut spolja jer osim jednog igraca, nemaju pouzdanog sutera uopste.

tu je i problem kao sto kazes da ima nekoliko ekipa sa mnogo boljom ponudom od njih.

 

sto se tice doncica, polako mi vec ide na zivce bas zbog tog hajpa ;D a i zbog nacina igre ali ajde takvo je vreme doslo.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, sunset rubdown said:

 

ni meni nije jasno, mcleod je izgleda proveo ovih godinu i po ispod kamena ili na pustom ostrvu.

 

 

 

I dok smo ovo pričali, izašla 4. vest:

 

https://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2019&mm=12&dd=02&nav_id=1625497

 

Đoković iz najboljih dana da mu pozavidi 😄

Edited by realno *w
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Beonegro said:

Dje Delgado, nije mu se valjda nesto desilo nocas? 🤔

 

 Nije, bio sam na dejtu sa novom devojkom, ali sam dosao da gledam II poluvreme. Neverovao sam sve vreme, prosto nije bio dan + sudije smrdljive sto rece kolega bereta

 

1 hour ago, gggggggg said:

 

docice iguodala da resi te probleme.

 

 Pa iako nam nije defanzivac najbitniji, Igudala ce da odradi sve duplo bolje odbrambeno od Denija i napadacki od Kuzme. Prosto takav jedan igrac te gradje i pozicije je apsolutno neophodan Lakersima u borbi sa LAC.

 

   Nije da nema suta, nego nema konstantnog suta. To je najveci problem. Izostanak Bredlija se vec oseca na odbrambenom delu parketa jer KCP nije toliko dobar defanzivac iako se trudi, a ume opasno da zabaguje u napadu i to je vec problem.

 

  Malo se odustalo od Dvajtovog hasla i ubacuju se suteri pa trpi odbrana i hasl... Bice to okej. Luki i Dallasu svaka cast, oni su i Hjuston prebrisali... Sve je ovo normalno, nba, tekme, umor... Eto sad imamo vazan derbi u Koloradu da vidimo gde smo sa najjacim ekipama, igra se na strani, Jokic vs Davis, bice ultra zanimljivo.

 

   

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, McLeod said:

Kao sto rekoh, malo je to. Kakav Djokovic, tenis je neuporediv sa kosarkom, treba da se poredi sa Mesijem i Ronaldom. A i tebi reper b92, citaj neke ozbiljne novine

 

Naveo sam espn.com nba.com i b92?  Možda da pogledam u kuriru? 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, delgado said:

 

 Pa iako nam nije defanzivac najbitniji, Igudala ce da odradi sve duplo bolje odbrambeno od Denija i napadacki od Kuzme. Prosto takav jedan igrac te gradje i pozicije je apsolutno neophodan Lakersima u borbi sa LAC.

 

   Nije da nema suta, nego nema konstantnog suta. To je najveci problem. Izostanak Bredlija se vec oseca na odbrambenom delu parketa jer KCP nije toliko dobar defanzivac iako se trudi, a ume opasno da zabaguje u napadu i to je vec problem.

 

napadacki bolje od kuzme? i dont think so. ne bi imao loptu u napadu jedino kad ga james nadje samog na trojci.

 

pa svako ima suta ali ako nemas konstantnog suta onda jebiga. to je razlika izmedju dobrih suterskih ekipa i ostalih. kcp, bradley i slicni nisu dovoljno dobri. samo je green tu elitan a to u sadasnjoj eri nije dovoljno. mada bi bilo bas dobro za ligu kada bi ekipa kao lakersi, denver ili utah dosla do titule odbranom i raznovrsnijom igrom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

pa strani mediji koji prate kosarku ce svakako da pisu o najboljem kosarkasu, zasto bi to bio hajp

 

Ne moras brate toliko da insistiras da je bas najbolji.

Mislim dobro je za forumski Legacy, ali lose za kvalitet diskusije.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

@Manu au sta nam uradiste u 3/4. Nismo znali dje bijemo...

Karlajl za mene najbolji trener u ligi

 

greg i karlajl. nesto kao zeljko, kari i penzionisani duda u evropi. boston-sotona i itudis cisto da ne budu svi pred penzijom

zaista je tuzno stanje stvari medju trenerima, nadam se da ce me bball zivot u narednim godinama demantovati. puno je likova koji ne zasluzuju da vode tako dobre igrace

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ja cenim da Juta ide u finale ove sezone, trebalo bi da im se poklopi ofanziva malo u nastavku sezone.

 

Jeste da nije zahvalno prognozirati ovo, narocito posle -40 juce na poluvremenu protiv osakacenih Raptorsa, ali eto, imam neki osecaj.

 

Sa ovakvim Conley-em - teško. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...