Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

14 minutes ago, Manu said:

Mislim da je pravi trenutak da ismejem komentare tokom drafta '18 kako je Luka vec dostigao svoj plafon i nece moci dalje da napreduje

Iskreno, meni i dalje nije jasno kako radi u NBA to sto radi. Jednostavno ne kapiram kako plej od 105 kila moze da igra u NBA.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Beonegro said:

Iskreno, meni i dalje nije jasno kako radi u NBA to sto radi. Jednostavno ne kapiram kako plej od 105 kila moze da igra u NBA.

 

Najveci pokazatelj da se na kraju dana kosarka igra glavom. Decko jednostavno vidi sve na terenu par sekundi unapred, ima sve veteranske fazone u malom prstu, ima vanredno razumevanje igre. Protiv toga nema odbrane i nikad je nece biti, zavisi samo kakav ce mu biti dan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

 

Najveci pokazatelj da se na kraju dana kosarka igra glavom. Decko jednostavno vidi sve na terenu par sekundi unapred, ima sve veteranske fazone u malom prstu, ima vanredno razumevanje igre. Protiv toga nema odbrane i nikad je nece biti, zavisi samo kakav ce mu biti dan.

 

Yeaaahhhh but he cannot play in the NBA with his level of athleticism

Link to comment
Share on other sites

Lakersi imaju veoma tezak raspored ceo ovaj mesec, prva dva sledeca meca su im Nuggetsi i Jazz back to back. Malo kasnije idu na istok, Heatu, Pacersima, Bucksima, pa se vracaju kuci da cekaju Nuggetse i LAC, zavrsavaju mesec opet sa Dallasom. Ima tu i drugih zanimljivih meceva izmedju. Dobar test da se vidi gde tacno stoje oko nove godine.

 

Raptorsi povremeno bas mocno izgledaju. Zanima me da li ce da prave neki consolidation trade, imaju ogromnu dubinu. Ili ce da guraju sa ovim sto imaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LordOfTerror said:

Inace takodje ne treba da se zaboravi da je Luka samo jedan u nizu igraca koji bolje igra u NBA nego kod retarda Lasa koji ga je cesto vadio na svaku gresku iako je i tada bilo jasno da im je onako golobrad najbolji u ekipi.

Kakvu si sad glupost lupio....

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Green23 said:

Zbog toga što apsolutno ništa nije tačno od toga što si rekao.

Nije tacno da je Salah Mesri duplo korisniji kod doktora Karlajla nego kod mesara Serana?

 

Takodje ono drvo Willy Hernangomez kod njega minute nije dobio ali zato za reprentaciju Spanije uvek odradi solidan posao ili sto moze i u NBA da bude korisno telo?

 

Idi pogledaj jos jednom seriju protiv Pante i reakcija doticnog mesara na svaku gresku Donica, na kraju je i iskukao da se Ljluj vrati iz povrede koji dan ranije, ako me secanje sluzi odmah je poceo da ga przi po 20 minuta...

 

Poenta price je da je u tom trenutku dao kljuceve ekipe Donicicu efekat bi bio slican kao u reprezentaciji Slovenije ili kasnije u Dallasu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Manu said:

Mislim da je pravi trenutak da ismejem komentare tokom drafta '18 kako je Luka vec dostigao svoj plafon i nece moci dalje da napreduje

 

Meni je to bio jedan od najsmesnijih i najbesmislenijih argumenata koriscenih protiv Luke. Kako neko ko ima 19 godina ne moze da ima protsora za dalji napredak !? LOL 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skyglider said:

 

Meni je to bio jedan od najsmesnijih i najbesmislenijih argumenata koriscenih protiv Luke. Kako neko ko ima 19 godina ne moze da ima protsora za dalji napredak !? LOL 

Zato što sve zna po malo, a ništa nema vrhunski.

Kao Tepić.

 

 

Izlazim.

Edited by Referent
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LordOfTerror said:

Nije tacno da je Salah Mesri duplo korisniji kod doktora Karlajla nego kod mesara Serana?

 

Takodje ono drvo Willy Hernangomez kod njega minute nije dobio ali zato za reprentaciju Spanije uvek odradi solidan posao ili sto moze i u NBA da bude korisno telo?

 

Idi pogledaj jos jednom seriju protiv Pante i reakcija doticnog mesara na svaku gresku Donica, na kraju je i iskukao da se Ljluj vrati iz povrede koji dan ranije, ako me secanje sluzi odmah je poceo da ga przi po 20 minuta...

 

Poenta price je da je u tom trenutku dao kljuceve ekipe Donicicu efekat bi bio slican kao u reprezentaciji Slovenije ili kasnije u Dallasu...

Pa i bio je, postali su prvaci Evrope, gde je Dončić igrao po 30 minuta u polufinalu i finalu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nurse je definitivno rani COY kandidat. Toronto igra fantasticnu kosarku, bez Laurija i Ibake su ostvarili 8-2 skor. Opet su iskopali par igraca za rotaciju, ruki Davis igra odlicno, inace decko nije bio draftovan. Boucher je isto solidna iskopina, RHJ dava dobre minute sa klupe. 

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Green23 said:

Pa i bio je, postali su prvaci Evrope, gde je Dončić igrao po 30 minuta u polufinalu i finalu.

 

Jesu ali je isto tako taj finis sezone Doncic odigrao prilicno sumnjikavo jer su mu iz razloga koje sam naveo prilicno skratili ovlascenja.

 

I ta MVP titula je bila na konto cele sezone, da se gledao samo ucinak sa F4 trebao je Thompkins da je dobije s obzirom sta je sve uradio a ulazio je na teren u 18' minutu kad tocilo celavo shvati da i njega ima na klupi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, McLeod said:

 

Nema koliko treba. Ni kod nas a i u Amerikama, pretpostavljam da je u Sloveniji drugacije.

 

Čekaj, posle svake partije bar dve vesti o njemu. Evo konkretno danas 3 vesti, samo na b92:

https://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2019&mm=12&dd=02&nav_id=1625359

https://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2019&mm=12&dd=02&nav_id=1625326

https://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2019&mm=12&dd=02&nav_id=1625423

 

Na "naslovnoj strani" je na ESPNu i na NBA.com

 

šta je onda hype, ako to nije?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Jesu ali je isto tako taj finis sezone Doncic odigrao prilicno sumnjikavo jer su mu iz razloga koje sam naveo prilicno skratili ovlascenja.

 

I ta MVP titula je bila na konto cele sezone, da se gledao samo ucinak sa F4 trebao je Thompkins da je dobije s obzirom sta je sve uradio a ulazio je na teren u 18' minutu kad tocilo celavo shvati da i njega ima na klupi.

Kakve ti gluposti pises, to je skroz nevjerovatno. Doncic je na oba F4 meca imao najvecu minutazu u Realu, protiv CSKA su on i Ljulj bili najefikasniji strijelci, a uzeo je i najvise suteva na tom mecu. U finalu je bio drugi strijelac iza Kozera. Jednostavno nije toliko dobro sutirao, to je cijela prica, nista tu Laso nije kriv. 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Kakve ti gluposti pises, to je skroz nevjerovatno. Doncic je na oba F4 meca imao najvecu minutazu u Realu, protiv CSKA su on i Ljulj bili najefikasniji strijelci, u finalu je bio drugi strijelac iza Kozera.

 

Uz fenomenalnih 40% suta za 2 , 30% za 3 i skoro negativan asst/to ratio...

 

Sta ti pricas druze?

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...