Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

55 minutes ago, threepwood said:

Pa jedino Timi i Postar ulaze u konverzaciju tu. Licne preferencije odlucuju, meni je Malone interesantniji za gledanje iako je govno od coveka.

 

Sir Charles i KD su drugi tier

 

misliš KG, ne KD? 

mora tu negde biti mesta i za nowitzkog. iza timija a meni lično možda i za nijansu ispred svih ostalih, čisto zbog onog plej ofa i finala 

 

duranta još uvek doživljavam kao small forwarda koji se zbog godina i konteksta salta na PF, kao što je timmy otišao na C u poslednjem poglavlju karijere 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Sto neko napisa, AD ce uz jos titulu-dve komotno na deobu 1.mesta sa Timijem

 

šta znam. svi navedeni su bili nosioci franšize do titule osim garnetta koji je bio deo trijumvirata ali obudeljivo najvažniji u two-way player smislu

 

mislim da za svrgavanje timija sa najboljeg PFa mora baš nešto stellarno da se dogodi, ka za svrgavanje mikelea sa drugog mesta goat liste a ujedno najboljeg svih vremena

 

timijev uticaj na igru će se izučavati u školama a 5 titula su nekako logični cherry on top

 

pri tome, zaista mislim da ne emitujem disrispect prema davisu. on je uz garnetta verovatno najspektakularniji point forward u istoriji. 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mr clutch said:

Daleko je Davis od Duncana. Ne po talentu, nego dostignućima. Mora još dosta toga da ostvari da bi mogao da se nađe u istoj rečenici. 

 

realno, svi navedeni igrači su neviđeno talentovani.

mislim da nije neko old man's proseravanje kada kažem da su barkely i malone neverovatni bili i na terenu i po statistici, taman da nikada nisi pogledao ništa.

 

dirka jebe to što je evropljanin pa je kao outsider = ono što je on izveo u mavs-tituli nemaju ni duncan, ni garnett, ni davis a naravno ni malone i barkley (koji su jebiga, igrali protiv đordana not bruna)

 

sve su to fantastični igrači, zajedno sa davisom, koji bi bili fantastični i danas i juče i sutra;

 

timi je liga za sebe, mislim da njegov stil igre i njegovo nošenje u javnosti čine da se "spusti" ono što on zaista jeste, pošto je lik sa nula kurčenja, u poslu gde je kurčenje otprilike obavezno, na ovaj ili onaj način.

 

edit typo

Edited by đubrivo.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...