Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

6 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Svaka im cast 3 najgora ugovora su iztrejdovali samo im Wigins fali za poker.
 

 

zaista ne vidim šta je tu za svaku čast i zašto bi wallovih 3 sezone identične love bilo bolje od russove. wbrook je uvek bio bolji igrač od walla a sada, nakon dve sezone pauze, čak ni ne znamo kakav je wall igrač. 

 

nisam očekivao ovako glup potez rocketsa ali hvala čarobnjacima, potrebno je dvoje za tango

 

 

 

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Ludilo trejd. I ja mislim da su Wizardsi bolje prošli, em je Westbrook bolji igrač od Walla i ako ništa, fizički spremniji, em je ekipa Wizardsa solidno konstruisana da paše Westbrooku. Ne bi me iznenadilo da se Russ solidno snađe tamo i stvori fino partnerstvo sa Bealom, jedna od retkih ekipa u kojoj on ima nekakvog smisla. Borba za PO na istoku je upravo postala zanimljivija jer sad imamo još jednog pretendenta na to sedmo ili osmo mesto.

 

Što se Rocketsa tiče, doveli su jednog od retkih likova koji je na PG gori fit za njih od Russa. Mislim, možda bi onaj Wall iz prajma tu i značio nešto, ali on bez lopte nema nikakvu vrednost. Ako ništa, mislim da je bolji pure PG od Russella i voljniji da podeli loptu ali on mi se uopšte ne sviđa kao karakter i lik, verovatno i dalje živi u oblacima da je neki superstar. Biće interesantno videti Rocketse kako će to izgledati ali vrlo brzo može da postane prilično mučno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Chaos Is Me said:

Borba za PO na istoku je upravo postala zanimljivija jer sad imamo još jednog pretendenta na to sedmo ili osmo mesto.

 

 

bucks, heat, raptors, celtics, nets 

76ers, 

pacers, wizards, hawks, 

magic, hornets, možda bulls 

 

11-12 ekipa, od kojih će 5-6 da se verovatno kantaju za poslednja dva mesta. 

 

naravno, praksa se obično pokaže različitom od teorije ali ne znam da li je u 21.veku istok bio ovoliko zanimljiv u smislu borbe za plej of? 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ae, Vestbruk je mnogo bolji od Vola, a sad posle ovih povreda se to uopste i ne dovodi u pitanje. Ja se slazem da je on precenjen u smislu da nije kalibar za osvajanje titule, ali on ce sa Bilom zmureci da udje u PO. Sada su bolji od Indijane, Toronta, Atlante... Imace i solidnu podrsku, Bertans, Hacimura, Brajant, Avdija.

Link to comment
Share on other sites

Kolji Rasele! Bukvalno ste svi evidentirani u poslednjih par nedelja, klečanje na kukuruzu se organizuje tamo negde u junu. Mali (nije mali) problem Vašingtona je što u top 7 nemaju igrača koji igra odbranu.  

 

Ovo verovatno znači i da je Harden bivši u Hjustonu, samo dok se kao ispogadjaju sa Bruklinom. Biće tamo na dedlajnu i hrišćansko drvo baš tražena roba ako iole ponovi partije iz Detroita. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Dies at the End said:

Iskreno, ja tu ne  minute za Avdiju ... pored nabrojanih na tim pozicijama imaju i Bongu, Wagnera ... 

 

Ali boom videli, bice duga ova corona sezona 

 

ne ynam, taj bonga mi je onako bezveze. wagner je vise centar ili gresim? nisam se udubljivao u roster ali ako su bonga, bertans i avdija na SF&PF, bice tu minuta za denija, mislim da je bas kompatibilan igrac za taj sastav

----

 

Quote

Imagining the look on Kevin Durant’s face when the last line of defense he sees is Knox and Toppin

 

Quote

giphy.gif

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ali najjači ugovor ove godine 2.5 miliona za Hazlema? 

 

Razumem ja "Heat culture" i ostalo, ali 5. godina za redom plaćanja čoveka koji se ne može nazvati košarkašem bar 4-5 godina, ako ne i više?  Ispoštovali sa ga prethodnih 5 godina, čemu opet. Komedija koliko se preteruje sa tim stvarima tamo. Naravno da to nisu neke pare za njih, ali ovo je ozbiljno bacanje istih.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...