Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Danas ne mozes biti bolji igrac, a da nemas sut. To je ukapirao i sam Blejk Grifin, pa je od one atletske zveri splasnuo na prosek. Izgubio snagu, skocnost, sve, zarad dobrog suta za 3 poena. 

 

Sut i  dobre fizicke karakteristike je jako tesko kombinovati. Sta vredi Janisu sve, kada nema sut, lako ga je zaustaviti u PO-u.

 

Zajon je nesto najpribliznije Janisu, bice on fatalan igrac, ali ovo je moderna suterska era, ako ne okupis sve sutere oko njih, ne mozes ocekivati titulu.

 

Meni ce biti bas smesno kada budem video Bledsa, Zajona i Adamsa zajedno na terenu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Ne mora, što bi morao?  Pa evo sam Zajon, misliš da neće moći da igra na top nivou bez šuta? 

Ruki sezona, pa 23 ppg uz 58% šuta iz igre. A trojke dobar % uz 0,3 pogođene po tekmi, gotovo zanemarljivo.

 

Ili recimo pade mi na pamet Blejk Grifin, bar 5-6 sezona sa preko 20ppg, bez trojki. 

 

Oduvek sam tvrdio da dobra kretnja bez lopte, znači za spejsing skoro jednako koliko i šut. Da vidim tog čuvara Zajona koji će da ostavi njega i pomogne na drugog igrača, pik, ili šta god, a zatim iz nekog među prostora posmatra kako ovaj hvata loptu za kucanje. Ili recimo kontrolisanje of. skoka u toj situaciji. 

 

Šut bi vipe njemu značio, u smislu lakšeg probijanja, ali to može i ja ovom solidnom realizacijom tipa trojka na svakoj trećoj tekmi.

 

 

to što si citirao je samo delić razloga koje sam nabrojao ali kao što bi trebalo biti jasno iz upisa, nisam siguran, ne tvrdim kategoricki ništa. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gggggggg said:

griffin previse trenirao trojke pa mu nestalo snage i skocnosti. 

Pa pre mu je ovo 2 prvo nastao pa poceo da sutira.
Igrom slucaja sam imao tog prevaranta pre 2 godine na fantazi pa sam ga gledao dosta.
Ozbiljna transformacija, izgleda kao neki debeli Bjelica dok igra, sutevi za 3, skokove ne jure uopste, ko bi rekao da je on bio superatleta.
Solidna je ovo odluka Pelsa da produze karijeru Zionu, ozbiljne batine bi primio da je C/pf.

Link to comment
Share on other sites

moja pretpostavka je da je sa odlaskom dzrua u milvoki knjiga spala na jednog kreatora lonza (za saigrace) i da se zato razmislja u pravcu zajonovog bitistvovanja nesto vise po perimetru nego samo u reketu. on je i dalje pod kosem najubojitiji ali momak ima jos dopsta prostora za napredak i zasto ne testirati njegove plejmejkerske domete kad je ocigledno da ima zicu da podeli dobar pas otvorenom igracu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Od saljivih stvari: 

Quote

De’Aaron Fox wants the Kings to develop into a perennial contender

 

 

Otisli su Bogdan, Giles III, Len, dosli su: Hasan, Kaminski, Metu, 12ti pik Haliburton i 2 neka nebitna pika druge runde. 

Osim ako ovaj momak prve runde nije instant Kavajo Lenard kvaliteta, ne znam kako zaobici fenjer zapada, cak i pored OKCa. 

Gomila polovnjaka i juritelja statistike. Taman je otisao Bogdan, sad ce MBIII ako koooooonacno bude zdrav 10 utakmica u kontinuitetu da trazi svoj udeo suteva, da pristigne Luku, Treja i JJJa. 

 

Takodje: 

Quote

Luke Walton says Buddy Hield will have to compete for starting job in training camp

 

Link to comment
Share on other sites

Realno na zapadu svi sem OKC, cek i Kingsi ako ih krene kao pre 2 godine mogu da se bore barem za to 10 mesto.
Nista mu ovi oko njih nisu mnogo bolji, ni Sota, Sas, Memfis i Pelikani.
Pa Zion ce biti plej koliko i Janis, nabijanje u reketa na silu i snagu, ako je grcko drvo moglo da nabije 5/6 asistencija, moze i Zion koji meni izgleda znatno pismenije od janisa u tom pogledu imao je neke fine pasove u ruki sezoni.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

Od ostalih vesti, Malik Beasley izgleda navatao Pippenovu ženu, lik je očigledno sporan u glavi.

 

jel' to ovo? izgleda kao nabacivanje pijanog mazgova kada vidi sise na internetu, ne bih rekao da je baš navatao 

možda ima neki developing story doduše, nisam pratio dalje od ovoga

 

EoNip5sW4AARUVN?format=jpg&name=large

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, đubrivo. said:

 

jel' to ovo? izgleda kao nabacivanje pijanog mazgova kada vidi sise na internetu, ne bih rekao da je baš navatao 

možda ima neki developing story doduše, nisam pratio dalje od ovoga

 

EoNip5sW4AARUVN?format=jpg&name=large

Opa Uini, i ti si lajkovao. Napisi neki komentar mozda prodje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...