Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Vidim i Papi popljuvao organizaciju. Stvarno su seljacine nevidjene, ljudski minimumi uglavnom. Ne das igracu da zadrzi dres, o trejdu saznaju od drugih igraca koji im govore da cekiraju tviter, a pre toga uveravas da racunas na njih i da ih imas u planovima... Jedno veliko fuj. Da, NBA je biznis, ali to ne znaci da se podrazumeva da je ok da se ponasas kao stoka. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gggggggg said:

nikako ne mogu da shvatim ovo produzenje ugovora adamsu...

 

nisam video pa ne znam ni novce ali pretpostavljam da računaju kako im treba sigurica centar kad pokupe lukavu šunku & neki igrač koji prenosi taj legacy i radne navike slavnih vremena wbrook-durant ere. moguće da ima nekog leadershipa u sebi

 

naravno to ja izmišljam glasno, pojma nemam kakav je kli

Link to comment
Share on other sites

35/2. od sledece sezone pocinje, ove ima jos ugovor od 28 miliona.

 

razumem boje se da ga mogu izgubiti na fa jer je ufa, ali opet nije toliko dobar da vec sad ovako dobija ugovor na nevidjeno. niti je odigrao sekundu niti znaju kakav ce fit biti u ekipi. nemaju nikakav spacing sa williamsonom u ekipi. ovo mozda pokazuje da i ne veruju previse hayesu.

 

jedino ako racunaju vec sada da bude trade asset.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gggggggg said:

35/2. od sledece sezone pocinje, ove ima jos ugovor od 28 miliona.

 

razumem boje se da ga mogu izgubiti na fa jer je ufa, ali opet nije toliko dobar da vec sad ovako dobija ugovor na nevidjeno. niti je odigrao sekundu niti znaju kakav ce fit biti u ekipi. nemaju nikakav spacing sa williamsonom u ekipi. ovo mozda pokazuje da i ne veruju previse hayesu.

 

jedino ako racunaju vec sada da bude trade asset.

 

ma tek kada si spomenuo jaxon heyesa kapiram da je adams trejdovan

ja u fazonu da je u thundersima i dalje

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, gggggggg said:

35/2. od sledece sezone pocinje, ove ima jos ugovor od 28 miliona.

 

razumem boje se da ga mogu izgubiti na fa jer je ufa, ali opet nije toliko dobar da vec sad ovako dobija ugovor na nevidjeno. niti je odigrao sekundu niti znaju kakav ce fit biti u ekipi. nemaju nikakav spacing sa williamsonom u ekipi. ovo mozda pokazuje da i ne veruju previse hayesu.

 

jedino ako racunaju vec sada da bude trade asset.

Nisu imali ni sa Favorsom pa su nekako funkcionisali. Verovatno se usrali da ne izgube i ovog za dz pa su ga preplatili.
Par miliona su mu dali vise ako je ~11m ta neka norma za pristojnog pozitivnog C. NJima odbranu i cvrstina trebaju tu je bio glavni problem ovaj moze da pomogne u oba slucajeva osim ako C ne popuje tu je busan za 3 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja najvise mislim da je ovo griffin uradio jer zna da ce naci nekoga kome ce ga moci trejdovati na leto. niko nije bio spreman da da 28 miliona za njega, 17 je vec kako-tako ok. za ekipe kojima treba samo centar to je izvodljivo. ovako ga nece izgubiti za dzabe na leto.

pa cak i ako se desi neko cudo i neko ga zeli sada na dedlajnu, lakse ce trejdovati za njega jer znaju da sada nema sanse da ode na leto, nego ga imaju jos dve sezone.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, delgado said:

@Miki28 Da javim nasem GM Pelinkovcu da vrati Diona ? 

Naravno delgi, ti si sad domaci. Ove sezone da se preteknu zeleni sa 18tom titulom.

7 minutes ago, Drakaris said:

Ima malo i do Jokica, Embida, Taunsa

Jokic👍 ova dvojica tanko je to, posebno taj iz Minesote. Prvo u plejof da dodje pa da brinu za njega.

Jokic je postavio domaci zadatak obojici a o AD je suvisno i govoriti

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

ja najvise mislim da je ovo griffin uradio jer zna da ce naci nekoga kome ce ga moci trejdovati na leto. niko nije bio spreman da da 28 miliona za njega, 17 je vec kako-tako ok. za ekipe kojima treba samo centar to je izvodljivo. ovako ga nece izgubiti za dzabe na leto.

pa cak i ako se desi neko cudo i neko ga zeli sada na dedlajnu, lakse ce trejdovati za njega jer znaju da sada nema sanse da ode na leto, nego ga imaju jos dve sezone.

Pa zavisi kako od rezultata ove sezone.
Makar kratkotrajno su dobili cvrstinu, iskustvo i dobar uticaj u svlacionici. Oni posle Jrue trejda gube glavnog veterana, Bledsoe mi nikad nije izgledao kao  stalozeni veteran. Imaju sada Redika i Adamsa kao NBA veterane sa PO iskustvom i Melija kao EL veterana. 
OKC ce taman ovaj TE da iskoriste da dovuku neki los ugovor i po koji asset, jurice dosta timova da se spuste ispod taxa.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

dobro miki, pretetaste sa tom hammer - delgado zajebancijom 

 

lejkersi su se pojačali na nivou partizana, svi igraju za markice za prevoz i koru hleba. thundersi vam daju sredera, ovi ostali potpisu za cvonjke i kao vau, kakav fo biznis 

 

to je dozvoljeno bendovanje pravila gde lova i usluge teku ispod žita ali nije za pohvalu x11 puta. 

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, đubrivo. said:

dobro miki, pretetaste sa tom hammer - delgado zajebancijom 

 

lejkersi su se pojačali na nivou partizana, svi igraju za markice za prevoz i koru hleba. thundersi vam daju sredera, ovi ostali potpisu za cvonjke i kao vau, kakav fo biznis 

 

to je dozvoljeno bendovanje pravila gde lova i usluge teku ispod žita ali nije za pohvalu x11 puta. 

Neki dokazi? Nesto konretno ili ono jer si ti rekao?

4 minutes ago, AgroLaki said:

Odma da upišem da se ne važi sledeća Brondžina titula nakon ovakvih mahinacija.

Jel se vazi AD-u?😀

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AgroLaki said:

Zavisi koliko je ucestvovao u mahinacijama, a zna se da je LBJ covek igrac trener menadzer.

Sta znaci to mahinacije u ovom slucaju? Sto su prethodnih sezona potpisivali za GS, Klipane i sve okej a onda cim sampioni zovu, onda su mahinacije?

Jbt za 2 godine ce biti prica da su Lejkersi opljackali NO, da su trebali da daju i prava na Stejpls centar.

 

Kako to uvijek kad Lejkersi naprave sampionsku ekipu bude kradja, mahinacija, ovo ono a ne dobar rad FO. Pa valjda i igraci gledaju i dodju u neku dobru pricu jer mi onda nije jasno kako imamo toliko godina losih ekipa ili kako NYK ne napravi neku jaku ekipu da je to tako lako, ispod zita davat igracima lovu i usluge?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

"kako NYK ne napravi neku jaku ekipu da je to tako lako, ispod zita davat igracima lovu i usluge?" 

 

knicksi su poznati po odgovornom poslovanju 

 

sve okej, takve su rupe u zakonu, samo mi je bezveze da se već nedelju dana veliča front office i franšiza a bez thunders poklona bi prsli. da ne pominjemo ovo ostalo gde igrači prosto potpišu za neki sitnis. 

 

harrell i gasol su igrali u contenderima, montrezl je u naponu snage, nije kao da su iz neke rupe izašli. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...