Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Cek, sto Lejkersi pustise na kraju Ronda? Ja kontao da hoce zbog para da ide jer ne mogu da ga plate, a ono ispade da su doveli 3, 4 igraca za novce za koje je on potpisao u Hawkse.  Previse su oni potcenili njegov uticaj i vrlo je moguce da ce im se to obiti o glavu u playoffu.

 

Doduse ne svidja mi se njegov izbog kluba. Nikako ga ne vidim u Atlanti, nije on igrac za taj tip kosarke i videli smo kako se (ne)snalazi u neorganizovanim timovima.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MrTripleDouble said:

Cek, sto Lejkersi pustise na kraju Ronda? Ja kontao da hoce zbog para da ide jer ne mogu da ga plate, a ono ispade da su doveli 3, 4 igraca za novce za koje je on potpisao u Hawkse.  Previse su oni potcenili njegov uticaj i vrlo je moguce da ce im se to obiti o glavu u playoffu.

 

Doduse ne svidja mi se njegov izbog kluba. Nikako ga ne vidim u Atlanti, nije on igrac za taj tip kosarke i videli smo kako se (ne)snalazi u neorganizovanim timovima.

15/2 je Rondo potpisao.

Nisu mogli nikako da ga plate toliko, zato su i reagovali i doveli Srodera.

KCP je uzeo 2-3 miliona vise nego sto je za moj ukus ali ipak razumijem taj potpis

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Jedino je Portland shvatio ozbiljno poraz od Lejkersa pa se pojacao dok Hjuston i Denver nista nisu unaprijedili ekipu.

Ovaj put ce uz Klipane istok biti najveci rival Lejkersima, Bruklin i Milvoki.

 

Kakva je praksa za otvaranje nove teme, predstavnik sampiona ili kako?

 

Miami si zaboravio ili smatraš da ne mogu da ponove ovakvu sezonu? 🙂

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Miki28 said:

Jedino je Portland shvatio ozbiljno poraz od Lejkersa pa se pojacao dok Hjuston i Denver nista nisu unaprijedili ekipu.

Ovaj put ce uz Klipane istok biti najveci rival Lejkersima, Bruklin i Milvoki.

 

Kakva je praksa za otvaranje nove teme, predstavnik sampiona ili kako?

tacno. portland je uz lejkerse najbolje pazario. tamo gde su bili najtanji godinama su se sada pojacali sa kovingtonom. i dalje nisu ozbiljni pretendenti na titulu ali za razliku od prosle pitanje plejofa ne bi trebalo da se stavlja pod ?

ambicije bi im trebale biti prednost domaceg terena u 1. kolu tj. top 4 ekipa zapada.

 

22 minutes ago, gggggggg said:

ne bih bas rekao irelevantan potez jer thompson moze igratu u playoffu za razliku od kantera. od njega poeni se nece ocekivati tu je pre svega zbog skokova i odbrane. jos je poceo i trojke da sutira pa i tu ima prednost ispred turcina.

takoe. adebajo ih je silovao u plejofu. sta bi im tek radio a. dejvis da su prosli u finale bolje da i ne pomisljam. bolje resenje bi im bio tarner ali kasno ejndz na kalenic stize.

26 minutes ago, đubrivo. said:

 

nije to loša posada u smislu da mogu da istrpe i neke povrede a da ih to ne poremeti. 

ipak, u ovakvoj konstalaciji snaga, ne znam šta treba da se desi osim povreda konkurencije pa da se plasiraju bolje od 7. mesta a za to sedmo će se praktično kantati sa pacersima, pretpostavljam da su magic - hornets - bulls-wizards ipak slabiji, mada ne toliko puno.

 

poenta je da u najboljem scenariju lete u prvoj rundi u 5-6 tekmi, osim ako trae zaista pokaže da je veći i lepši igrač nego što ja mislim

 

i to su sve ugovori na 3-4 godine, dakle, to im je što im je

 

edit da me ne shvatite pogrešno, imam utisak da su samo malko požurili jer imaju puno omladinaca kojima bi se trebalo baviti ali ko zna, možda je ovako idealno

ne bih otpisivao dokazane timove i igrace (orl i was) pre nego sto vidimo na sta ce da lice jastrebovi. prosle godine ih je tenk general vodio do 26 napada lige gde je jedan bezvezni klivlend imao bolju ofanzivu od njih. ove godine bi morali da imaju top 10 napad ili tu negde blizu da nadoknade vrv opet trulex defanzivu.

 

gm shlenk je dabio ultimatum ili ce ih uvesti u plejof ili leti a i mali vragolan se u toku sezone bunio sto mu je sastavio losu ekipu. razlog sto je ovako rano u rebildu dobio ultimatum je imo propustanje generacijskog talenta za ipak realno falicnog igraca. tako bi ne biranje luke moglo da kosta posla treceg gm-a, posle mcburgera iz finiksa i divca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čvarkov said:

 

Miami si zaboravio ili smatraš da ne mogu da ponove ovakvu sezonu? 🙂

E da, njih sam zaboravio a oni su doveli Bradleya. Bice opasni i mnogo, mnogo jaci sa Avery Bradley, bez  kojeg ne znam kako uzesmo titulu by @delgado😂😂😂

 

@riviera e da udjose Celticsi u finale, druga bi se prica pricala oko FMVP. To bi bila igra macke i misa AD vs Theis😂😂

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

E da, njih sam zaboravio a oni su doveli Bradleya. Bice opasni i mnogo, mnogo jaci sa Avery Bradley, bez  kojeg ne znam kako uzesmo titulu by @delgado😂😂😂

 

@riviera e da udjose Celticsi u finale, druga bi se prica pricala oko FMVP. To bi bila igra macke i misa AD vs Theis😂😂

 

Po meni Majami je no1 na istoku, zatim slede Milvoki i Bruklin i onda grupica Boston, Fila i Toronto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, riviera said:

takoe. adebajo ih je silovao u plejofu. sta bi im tek radio a. dejvis da su prosli u finale bolje da i ne pomisljam. bolje resenje bi im bio tarner ali kasno ejndz na kalenic stize.

 

turner nije neki skakac a tamo je boston bio medju najgorima u ligi. thompson je bolji bar u tome u odnosu na njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

voleo sam srudera da gledam kao i delgisa i ranije dok je u atlanti i nemackoj repki proglasavan divljakom (sto realno u jednu ruku i jeste :classic_biggrin:) ali ne vidim da je za njim bila sad neka pomama i da su drugi timovi nudili pikove prve runde za vrlo dobro placenog microwave kosgetera sa klupe. tanak je i ovaj povrat iz lejkersa ali ocigledno da okc sl. sezone ide jako u tenak i da od samog starta ne zeli nista da prepusti slucaju tj da je svaki poraz bitan pa su se otud i ekspresno resili svabe. a i nije da prestiju fali jos pikova i da ce zbog tog trejda da ostaje budan nocu.

Edited by riviera
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, đubrivo. said:

 

još vam vraćaju za onaj veto cp3a

 

10 godina se oporavljali od toga i jos su zajebali CP3 za prsten. Sad se smuca u Sunse da proba doci do plejofa umesto da vec sad bude sampion, jedan od najboljih PG ikada, on dozivljava pljuvacinu od nekih.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gggggggg said:

redish i hunter su kese. collins ce biti najverovatnije trejdovan, backup centar su im 1 ruki i felicio. gallinari se u svakom trenutku moze povrediti, ronda zabole jajca za regularnu sezonu...ostaju cetiri normalna igraca...

Jeste, ali tu su i Kris Dan i Uerter. Jedan od najboljih defanzivnih plejeva koji moze da cuva i do SF, dok je Uerteru tek treca sezona, svake sezone napreduje, istakao se kao veoma dobar suter za 3 poena. Opasnu klupu imaju

 Zaboravljate sa kojim krsevalama je Jang morao da igra. Rezervnog pleja je morao da glumi Bembri, lol.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

sad gledam koga bi mogao denver da uzme za tih ~9 miliona te...i jedino sto vidim da bi im dobro doslo bez da daju previse je pj tucker. ugovor mu je manji od 8 miliona tako da bi se uklopilo fino. ako dodje do trejda westbrooka i/ili hardena, jos lakse bi mogao da se trejd realizuje.

 

za neke ostale poslove bi morali da se ubacuju neki drugi igraci denvera, sto mozda nije najpametnije ako ciljaju vrh a nije da mogu dovesti nekog superstara ili all-stara koji bi sam nadoknadio dva-tri igraca.

Edited by gggggggg
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...