Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

34 minutes ago, đubrivo. said:

 

neće biti tuča ali ako se neko ne-daj-bože povredi, za 3 miliona dolara i ugovorom do kraja sezone, nemaš nikakav problem da ga uzmeš za 10og igrača u rotaciji a treba da pošalješ neki pik druge runde zauzvrat. a knicksima leba ne jede ni da ostane cele sezone

 

 Je l' nas bar malo manje mrzis sad kad smo potpisali Weselina ?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

 

Just now, delgado said:

Djesi Kosta, kako ide zivot ? 
Sta kazes na prelazni rock Lakersa  ? 

Da smo uzeli Bogija, evo vec sad u novembru bih poDpisao da osvajamo titulu.

Kad ono...

Mali je shampion kojeg je odgajao Dule, ali izgleda da su mu bitnije pare od prestiza i trofeja. Daleko mu lepa kuca.

Shruder mi je, nakon Vestbruka, bio prva zelja. Mali je mashina.

Montrezla treba napaliti da se sveti donedavnim saigracima, a Gasol je ok kao osigurac u reketu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kosta said:

 

Da smo uzeli Bogija, evo vec sad u novembru bih poDpisao da osvajamo titulu.

Kad ono...

Mali je shampion kojeg je odgajao Dule, ali izgleda da su mu bitnije pare od prestiza i trofeja. Daleko mu lepa kuca.

Shruder mi je, nakon Vestbruka, bio prva zelja. Mali je mashina.

Montrezla treba napaliti da se sveti donedavnim saigracima, a Gasol je ok kao osigurac u reketu.

 

Briši ovo dok ne postane viralno i ne vidi gosn Jakovljević.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, delgado said:

A sta kazes na Jordana Bella u Lakersima ?  

 

onaj lik iz dubsa? šta će vam pored montrezla

davis - montrezl - gasol = opasan frontcourt. ima šuta, ima asistencija, ima 2na2 dinamike, ima zidanja pod košem. ako budu zdravi niko ne može da vam parira dole

nem smallballa protiv vas a nema ni nikakvog balla osim bola.

 

po meni ste sa tim frontcourtom i lebronom ako može da ponovi nivo tekmi iz ovogodišnjeg plej ofa, ubedljivo prvi favoriti za titulu

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kosta said:

 

Da smo uzeli Bogija, evo vec sad u novembru bih poDpisao da osvajamo titulu.

Kad ono...

Mali je shampion kojeg je odgajao Dule, ali izgleda da su mu bitnije pare od prestiza i trofeja. Daleko mu lepa kuca.

 

 

Pa za takav tranfer se valjda samo SAC pitao, ako su mogli da uzmu od LALa nesto ozbiljno za uzvrat, ovako moraju da mecuju ozbiljnu ponudu Atlante, pa da imaju i Bogdana i Badija sa jakim ugovorima na istoj poziciji. 

I bez Bogdana je LAL 90% osvajac, predobar rok su odradili, dok su ostali samo stagnirali i presipali iz supljeg u prazno. 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, đubrivo. said:

 

onaj lik iz dubsa? šta će vam pored montrezla

davis - montrezl - gasol = opasan frontcourt. ima šuta, ima asistencija, ima 2na2 dinamike, ima zidanja pod košem. ako budu zdravi niko ne može da vam parira dole

nem smallballa protiv vas a nema ni nikakvog balla osim bola.

 

po meni ste sa tim frontcourtom i lebronom ako može da ponovi nivo tekmi iz ovogodišnjeg plej ofa, ubedljivo prvi favoriti za titulu

 

 Omaz Maxi

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

daklem, hawksi imaju, ako sam dobro ispratio, sledeću posadu:

 

trae / rondo / kris dunn

bogdan(?) / huerter

hunter / reddish

galinari / collins

capela / okongwu 

 

dubok roster, sve ugovori na 3-4 sezone a opet, nisam baš siguran da mogu da se umešaju u borbu za npr 5u poziciju, tj, realnije je da budu 7.

 

u svakom slučaju, trae je dobio ekipu. možda trejduju collinsa negde ako je tačan rumor, pa da vidimo šta umeju

Link to comment
Share on other sites

Jedino je Portland shvatio ozbiljno poraz od Lejkersa pa se pojacao dok Hjuston i Denver nista nisu unaprijedili ekipu.

Ovaj put ce uz Klipane istok biti najveci rival Lejkersima, Bruklin i Milvoki.

 

Kakva je praksa za otvaranje nove teme, predstavnik sampiona ili kako?

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad sam video Galinarija pozlilo mi je, Bogdanovic je bukvalno so na ranu. 

 

Koncept ekipe je od svega po malo a sustinski nista. Ne vidim kako ova ekipa moze da pegla takmicarsku kosarku u kontinuitetu, nema sile. Bice ovo jos jedna lalala sezona, nazalost. 

Link to comment
Share on other sites

Ni ja nisam oduševljen Hawksima, tu odbranu pegla samo Capela, eventualno Dunn, a on će igrati 5-10 min. Videćemo i kako će leprikon reagovati sad kad je u ekipi dosta više potrošača.

 

Ali kako je MJ onim suludim ugovorom za Haywarda uvalio kurac Keltima, tuga bukvalno, pa nek se Ainge opet štekari. Ovako su Kantera zamenili za Tristaća, irelevantan potez mada očekujem jedan lagani resurrection Tristaća kao kompetentnog defanzivca na preuzimanju.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ni ja nisam oduševljen Hawksima, tu odbranu pegla samo Capela, eventualno Dunn, a on će igrati 5-10 min. Videćemo i kako će leprikon reagovati sad kad je u ekipi dosta više potrošača.

 

 

nije to loša posada u smislu da mogu da istrpe i neke povrede a da ih to ne poremeti. 

ipak, u ovakvoj konstalaciji snaga, ne znam šta treba da se desi osim povreda konkurencije pa da se plasiraju bolje od 7. mesta a za to sedmo će se praktično kantati sa pacersima, pretpostavljam da su magic - hornets - bulls-wizards ipak slabiji, mada ne toliko puno.

 

poenta je da u najboljem scenariju lete u prvoj rundi u 5-6 tekmi, osim ako trae zaista pokaže da je veći i lepši igrač nego što ja mislim

 

i to su sve ugovori na 3-4 godine, dakle, to im je što im je

 

edit da me ne shvatite pogrešno, imam utisak da su samo malko požurili jer imaju puno omladinaca kojima bi se trebalo baviti ali ko zna, možda je ovako idealno

Edited by đubrivo.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...