Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Jurimo mrtvog Cizburgera za vece pare, a mogli smo da imamo Dwightella (koji je korisniji za nas) za minimalac. Ne kapiram logiku. Osim ako nas sam Dvajt nije izjebo. Ne svidja se ni meni potpis Ibake u Clippane, mislio sam da ide u Bruklin. Izmedju Ibake i Herela koji su potpisali za iste novce za gradske rivale - pa ono, sta znam, verovatno bih izabrao Serdja, iako je individualno svakako Herel bolji i bar 5 godina mladji. Bice dobro sibanje. Za sad se Kiffacha ne pominje apsolutno ni za jedan tim, cudno. 

 

   

3 minutes ago, Luchifer89 said:

Jel ok da se navija za Kolorado Grumenje na zapadu, a za Đorđija Jastrebe na istoku?
Delgado, daj one bandwagon papirčine

 

  Sasvim legit. Evo izvoli

 

  bw-Formular.jpg

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Niko ne prenosi da smo potpisali Damiana Jonesa. Prokleti blokbaster.

 

Da ne bude da samo serem i kritikujem, 2way za TyShona Alexandera je vrhunski posao. Aj lajk.

upravo si me preduhitrio.htjedoh baš napisat

12:36pm: The Suns have agreed to a deal with free agent center Damian Jones, according to ESPN’s Adrian Wojnarowski (Twitter link). The agreement will be a two-year deal.

Link to comment
Share on other sites

Cauley-Stein dobio 8.2/2 od Dalasa, gde je druga godina team option u skladu sa vec poznatim planom napadanja Janisa ili nekog drugog max igraca na leto 2021e.

Ovim potpisom Mavsi su zatvorili roster za ovu sezonu i evo kako ce to izgledati:

 

Doncic-Burke-Brunson

Hardaway-Josh Green-Tyrell Terry

Richardson-DFS-Iwundu

Kleber-James Johnson-Tyler Bey

Porzingis-Powell-WCS-Boban

 

Mogu reci da sam zadovoljan potezima u ovom off-seasonu. Po svemu sto sam video i procitao na draftu su uzeti prvo sa #18 igrac kakav je potreban i sposoban odmah da udje u rotaciju, a sa #31 i #36 najbolji dostupni igraci. #36 pik je dosao u trejdu Curry-Richardson, najbitnijem potezu koji ce definitivno poboljsati ekipu iako od JRicha ne ocekujem cuda. U svakom slucaju, i on igra za novi ugovor i sigurno ce se maksimalno potruditi da podigne svoju vrednost igrajuci uz Luku, a ako uz to ostane na istom nivou defanzivno bice to dobro.

 

Zatim su trejdovana dva arguably najlosija igraca koja su bila u rotaciji prosle sezone, Delon Wright i Justin Jackson za Jamesa Johnsona, kako se moglo procitati na internetu igraca na poziciji Lukinog bodyguarda. Johsnon mi je godinama jedan od omiljenih igraca i jako mi je drago sto cu ga gledati u Mavsima. Osim sto je personality koji je bolno falio (serija protiv Klipersa) i dalje moze da doprinese, nije lose izgledao u Wolvesima uopste. Znacice za rotaciju.

 

Preostala mesta su iskoriscena za vracanje Burkea, opet ko je gledao seriju sa Klipersima video je da je to instant offense igrac kada je u ritmu i ne mogu da budem protiv takvog potpisa za igraca sa klupe i za Iwundua i WCS-a o kojima nemam mnogo sta da kazem, a i ako sve bude ok nece preterano videti parketa.

 

Ovde ima mnogo expiring igraca: Brunson, Hardaway, Richardson, Iwundu, James Johnson, WCS, Boban i iako ovo nekad moze da bude losa stvar, ovo su sve dokazano manje ili vise dobri mentaliteti koji bi trebalo da se tokom sezone bore za svaki minut i trude se da ga maksimalno iskoriste.

 

Dalas ce sezonu poceti bez Porzingisa za koga je receno da ce poceti sa on-court treninzima 1. Januara i Powella koji se oporavlja od povrede Ahilove tetive bez time schedulea, ali kad god se vrati tokom sezone znacice. 

 

Licno ocekujem za nijansu bolju sezonu nego proslu, i regularnu i PO i da MVP lige dodje iz ovog sastava.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Čvarkov said:

@delgado

Za Kiffa se pominje Toronto.

 

 Makes sense. 

 

  Inace, koliko god je Sruder genijalan pogodak od trejda, toliko mi se ovaj drugi sve  manje svidja. Ok, prezadovoljan sam Harrelom, al posto je Ibaka potpisao za iste pare, bio bi mozda bolje resenje za nas. Dwightello u drugoj ekipi za minimalac, pa kako je on to izgubio mesto ako je Herel potpisao a otisao je za minimalac ? A mi jurimo Marka Gasola, koji je u ovoj fazi karijere losiji od Dvajta, a nama je Dvajt-profil potrebniji. Nismo umeli da namamimo Jeff Greena, vec je otisao u potencijalno najbolji tim istoka..  I sad jurenje Gasola (morao bi da pristane na minimalac, ne mogu da verujem da se sad radi neka kombinatorika sa jbnim Niksima da tamo uvaljaju McGee da otvore dodatni prostor, alo ljudi covek je vetmin igrac).. 

    Ostaje treci deo i to su minimalci tu urpava treba da odabere tri dobra igraca. Dion je no-brainer, nadam se da JR i Dudley idu u penziju, JaVale je dovoljan kao maskota ekipe, pa da namo sansu Bugiju i Korvelieru ako zele da dodju. 

 

  Prosle godine su Rondo i DWight bili ubod-minimalci, treba sad pazljivo odabrati. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...