Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 minute ago, đubrivo. said:

 

bogdan je versatile igrač koji cepa sve od pg do sf

bertans i harris su specijalci, berta i vrhunski specijalac ali je tragičan na drgom kraju balade

 

pogledati njegov ugovor

 

Ma znam...umalo nisam slogirao kada sam pročitao za Bertu 😄 i Hejvorda 

Link to comment
Share on other sites

Vec smo pisali ovde dosta puta o Bertansu, uzasno je potcenjen samo zbog toga sto igra za Vizardse.

 

Nijedan igrac u ligi nema cekirane sve "kutije" kad je sut u pitanju (ako racunamo samo catch & shoot, a ne iz driblinga), osim njega. Pravi haos protivnicima samom pojavom na terenu i imamo gomilu brojki koje to pokazuju.

 

Bogdan, koliko god da je raznovrsniji, moze samo da sanja o takvom impactu na igru ekipe na toj strani terena.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Čvarkov said:

Teague u Bostonu, ugovor na 1g. Čini mi se da nije bilo.

 

 Zaboravise svi da Jeffonja i postoji 😄  

 

     ---

 

   Zadovoljan sam potpisom KCP-a, vredi on te pare. Dokazao se u bubbleu da je pravi sampion i pobednicki igrac. I da ga prekomandujemo u startera sledece sezone, zasluzio je. Neko je slina Bredli, a neko Kentavious Kaldvel Poup. Bolje je resenje od Bogdana zbog difensa i off-ball igre. 

 

   @Miki28 Koliko sad mozemo da ponudimo Kiffachi ? Bilo bi dobro imati jednu solidnu cetvorku strecaru. Imamo li neki midlevel exception ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uh, nemamo vise mesta ni za sta osim minimalca. Dao bih jos jednu sansu Bugishi i Dionu, koji je igrao okej u bablu dok nije krenuo plejof. Kiffacha sad nije realan, pljunuce mu neko kintu vec, steta. Pojurio bih jos Korveliera, eventualno PJ Tuckera ako je raspolozen da igra za besmrtnost...  Na kraju je lepo i sto je Kuzmasin ostao, igra za male novce a poceo je ipak da se bori u odbrani i skoku, mozda ce imati bolju sezonu sad kad se od njega ne ocekuje mnogo.

 

   Sto se tice suta, Sruder je prosle sezone pucao 38.5%, KCP je tu najbolji spotup suter, Metjuzu je to specijalnost, Bron i Davis su solidni 3pts suteri..  Bice to dobro, jedva cekam da krene sezone, jos tacno mesec dana 🙂  

 

  @Miki28 Lepo je sto imas sve vise poverenja u Kinga.

 

  

Link to comment
Share on other sites

Da se nije igrao ovaj babl, rekao bih da je Micel preplacen, ovako, potpuno zasluzeno.

 

Mene ne bi iznenadilo ni da Torontu izostane PO. Da se primetiti i da je istok dosta jaci  odnosu na proslu godinu. Ako dodje i Bogdan, meni je ova Atlanta jaca od Toronta.

Link to comment
Share on other sites

Jbg, makar ce uzeti lovu. Kao navijac Sakramenta i Bogdana voleo bih da su napravili lepu sporCku pricu, ali tim i menadzement je odron, tako da ne treba da trune tamo, a SAC nece u PO ni sa njim ni bez njega. Ni Lebron na ovom zapadu ne bi uveo njih u PO. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...