Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

55 minutes ago, Miki28 said:

Vise bih volio da je manje love uzeo ali nije ni ovo strasno. Problem bi bio da ga nismo vratili. Sad da vidimo AD koliko ce uzeti i da se popuni roster. Bilo bi lijepo da Markieff ostane

Dobar potpis za njih ali ne bih rekao bolji. Ibaku sam svakako imao u tom rangu MLE ali Harrella nisam, nema ko nije ocekivao 15+ po sezoni za njega. Uklopice to Vogel i Lebron, no problemo.

Klipani su dobili igraca koji oegla odbranu i siri teren👍 njima ocajnicki treba plej

Ja smatram da je Ibaka>Herel. Ibaka ce biti njima dosta upotrebljiviji igrac, no sto je bio Herel. Imace sada i oni postavu gde svih 5 igraca na terenu peglaju za 3 + bolja odbrana, u prosloj sezoni je bio makar 1 nesuter na terenu, ali Klipersi i dalje nisu resili glavno pitanje, a to je pozicija pleja. Cini mi se da ce opet dobiti po usima.

 

Lejkersima ce opet biti sut za 3 najveci problem, sad je otisao i Deni koji je u teoriji mogao da siba za 3, spali su na Metjuza i KCP-a, ali makar mogu da forsiraju postavu, gde svi mogu da sutnu za 3, da spejsing ne trpi, a odbrana ne oslabi, kao i prethodne sezone. Ja bih licno doveo Korvera za minimalac, video sam da je ostalo jos goriva u njemu kada je igrao protiv Majamija.Takodje, ako NOP bude isao u tank, gledati nekako pokupiti Redika pred dedlajn.

 

Neverovatno koliko se Bronu i Lejkersima otvorilo povredom Kleja  da se bore za jos 1 titulu. Sad su opet gubavi Kliperi najveci protivnici na zapadu, Nageci su znacajno oslabili odlaskom Grenta, ne verujem da ce oni to ikako nadomestiti, oni su sad u paraleli sa Portlandom i Jutom.

 

tier 1: LAL, LAC

tier 2: Denver, Portland, Juta

tier 3: Dalas, Finiks, GS.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Ja smatram da je Ibaka>Herel. Ibaka ce biti njima dosta upotrebljiviji igrac, no sto je bio Herel. Imace sada i oni postavu gde svih 5 igraca na terenu peglaju za 3 + bolja odbrana, u prosloj sezoni je bio makar 1 nesuter na terenu, ali Klipersi i dalje nisu resili glavno pitanje, a to je pozicija pleja. Cini mi se da ce opet dobiti po usima.

 

Lejkersima ce opet biti sut za 3 najveci problem, sad je otisao i Deni koji je u teoriji mogao da siba za 3, spali su na Metjuza i KCP-a, ali makar mogu da forsiraju postavu, gde svi mogu da sutnu za 3, da spejsing ne trpi, a odbrana ne oslabi, kao i prethodne sezone. Ja bih licno doveo Korvera za minimalac, video sam da je ostalo jos goriva u njemu kada je igrao protiv Majamija.Takodje, ako NOP bude isao u tank, gledati nekako pokupiti Redika pred dedlajn.

 

Neverovatno koliko se Bronu i Lejkersima otvorilo povredom Kleja  da se bore za jos 1 titulu. Sad su opet gubavi Kliperi najveci protivnici na zapadu, Nageci su znacajno oslabili odlaskom Grenta, ne verujem da ce oni to ikako nadomestiti, oni su sad u paraleli sa Portlandom i Jutom.

 

tier 1: LAL, LAC

tier 2: Denver, Portland, Juta

tier 3: Dalas, Finiks, GS.

Opasno oruzje ce da bude pik sa Harrelom, dal Lebrona ili Srodera ali to nam treba za regularni dio sezone. Mora se Lebron zastiti koliko se god moze a potpis Srodera i Harrella to omogucavaju.

Svakako da au i Klipani izvukli dobar dil sa Ibakom, trebao im je visoki koji siri teren ali im i dalje treba plej.

 

Mogao je Deni da siba za 3 ali samo u teoriji, vidjeli smo raspad kod njega. Ne ocekuje se od Metjuza 15 poena vec 7-8 poena, da ubode koji trojku i da pegla odbranu a u toj roli je i dalje odlican.

KCP je pokazao prosle sezone da se moze racunati na njega.

Sad ide popunjavanje rostera sa minimalcima, ne sumnjam da ce to biti suteri.

 

Klipani ce od precijenjene ekipe prosle sezone doci do toga da ce biti potcijenjeni ove sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav kriminal je ovaj ugovor za jebenog KCP,ono kad rich paul vodi lejkerse.Cirkus.

 

Bogdan se malo prepacunao,mada mozda Indy ili Boston ulete,opet ne vidim da dobija vise od onoga sto mu je Milvoki dao.

 

Klipersi lepo ovo sa Ibakom,no bez pristojnog pleja,dzabe.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gaga said:

 

Bogdan se malo prepacunao,mada mozda Indy ili Boston ulete,opet ne vidim da dobija vise od onoga sto mu je Milvoki dao.

 

 

da sam na mestu knicksa, ponudio bih mu 20 miliona po sezoni na 1+1 ugovor. ili ajde, dve sezone cele.  kladim se da bi ga uvaljali nekom contenderu do trade deadlinea a ako i ne, knicksima taman treba takav versatile igrač kratkoročno.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

 

Posto je inace bio masina za zaustavljanje pomenutih.

 

Bio je sasvim dobar defanzivac. Oni su izgubili dvojicu najboljih defanzivaca na krilnim pozicijama, ne znam cemu se nadaju osim ako ne naprave neki blockbuster trejd. Umesto njih dvojice imaju Kampaca koji im je apsolutno nepotreban pored Murray-a, Morrisa i Doziera koji je i u plejofu imao ok rolu. na 3 i 4 sad imaju Bartona, defanzivnu rupcagu MPJa, starca Milsapa + Jamychala Greena. 

Umesto da unaprede roster, oni vec godinama ili stagniraju ili postaju slabiji. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma poenta je sa Denverom sto ne znaju sta da rade sa Porterom. Grent je znao da ce se ove sezone jos vise forsirati MPJ, sto ce i biti na kraju. Bice sve jasnije na leto koji su dometi i sta se treba raditi. Ova sezona se mora zrtvovati samo zbog njega, a kasnije ide ili trejd ili novi ugovor. Taman ce i Herisu da ostane samo godinu dana, Barton ce imati player option, imace se dosta vise varijacija sta se moze odraditi. Sad iz ovog ugla je nepotrebno tumbati ekipu i gusiti Portera, posebno sto je i pocetak jako blizu, skracena sezona itd. Jos imaju vremena, nije potrebno jos da se zuri. Napravice Denver sledecih sezona sampionski tim. Samo da prodje Bronova era.

Link to comment
Share on other sites

Sačekaj ovo, sačekaj ono, žrtvuj ovo, žrtvuj ono... ne valja, ajmo ispočetka... Čini mi se da sve više klubova i navijača, što je još gore, teše sebe, živeći u tom Vučićevom potencijalu. Za to vreme oni uspešni  sastave ekipu i napadaju pa ako se otvori stignu do kraja.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Sačekaj ovo, sačekaj ono, žrtvuj ovo, žrtvuj ono... ne valja, ajmo ispočetka... Čini mi se da sve više klubova i navijača, što je još gore, teše sebe, živeći u tom Vučićevom potencijalu. Za to vreme oni uspešni  sastave ekipu i napadaju pa ako se otvori stignu do kraja.


Bas to. Pogledati za sta je Portland doveo Covingtona i Enesa, koji bi Denver (uz ocekivan napredak mladih igraca) digli na potpuno drugi nivo, gde bi mogli legitimno da se posibaju sa LA timovima. Jrue im je bio savrsen i razumem da nisu uspeli da ga dovedu, ali pokusaj nesto drugo. Evo im sad i PJ Tucker koji je pricao da je nezadovoljan, savrseno bi im legao. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barkley#34 said:

Sačekaj ovo, sačekaj ono, žrtvuj ovo, žrtvuj ono... ne valja, ajmo ispočetka... Čini mi se da sve više klubova i navijača, što je još gore, teše sebe, živeći u tom Vučićevom potencijalu. Za to vreme oni uspešni  sastave ekipu i napadaju pa ako se otvori stignu do kraja.

 

lošu radžu piješ, loš heroin ubrizgavaš.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, đubrivo. said:

 

po meni je bogdan vredniji od bertansa i joe harrisa. i to za skoro bilo koju ekipu

 

Zbog radi toga jerbo je naš... odnosno njihov 😴

 

Da li sam ja jedini koji misli da je potpis Tristaca dobar po Boston? + Koliko im je u $ ostalo u SC?

Link to comment
Share on other sites

Just now, John Dies at the End said:

 

Zbog radi toga jerbo je naš... odnosno njihov 😴

 

Da li sam ja jedini koji misli da je potpis Tristaca dobar po Boston? + Koliko im je u $ ostalo u SC?

 

bogdan je versatile igrač koji cepa sve od pg do sf

bertans i harris su specijalci, berta i vrhunski specijalac ali je tragičan na drgom kraju balade

 

pogledati njegov ugovor

Link to comment
Share on other sites

pa bolji je onaj igrac koji ti je potrebniji. ako imas dovoljno ball-handlera onda je bertans/harris bolji ako vec imas dovoljno suta a nema igraca da da tim igracima loptu onda je bogdanovic bolji. sve je pitanje potrebe.

 

a plate ce im biti gotovo iste, bar bi trebalo da i bogdan dobije 17-18 miliona.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...