Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Majke mi me sokirao ovaj transfer Herela iz Klipersa u Lejkerse... Dosao je i Ves Metjus tamo, hoce i da vrate KCP-a ... Ako dodje i Gasol bice bre smesan ostatak lige u odonsu na njih...

 

Plamliju ne bih dao platu Lazica.. A kamoli ovih 25M ... Ja ne znam sta ljudi vide u njemu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, AgroLaki said:

 

Ma nije, imace 28 godina kad se zavrsi ugovor, nece krenuti ubrzano da propada kao Kornjacon. 

Jeste gori. Dajes liku 160 milki, a nema visok plafon, tj nije stvoren da bude lice fransize i da kao glavni baja uvede Kingse u PO. Westbrook u slucaju da provede naredne 3 sazone u Niksima bi pre uspeo da uvede svoj tim u PO nego ova mala zunzara. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jerami Grant :classic_huh:
Strasan udarac za Denver. Bio je savrsen za njih. Omogucavao bi im da mirna srca startuju MPJ tako sto bi Grant preuzeo najopasnija krila u defanzivi na sebe. Green nije losa zakrpa za ok novac, nisu usli u panic buy, ali verujem da sada zestoko lome glavu jer nesto veliko moraju da urade, a to svakako nije Grifin.

Lejkersi odlicni i za sada to deluje kao setnja do nove titule. Juta i Portland isto dobri potezi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

 

Zato je veselo u Detroitu.😄

 

Mogli su da odu na drugu stranu Micigene do Grand Rapidsa, bace ga u Micigensko jezero. Da li ce ga naci ili ne je nebitno, trazi se neki Death Exception u pravilima za SC kako bi ga skinuli sa platnog spiska. Mislim da je to bilo izvodljivo.

 

Pistonsi su bili u problemu sto se tice capa, jer sem Grifina i delimicno Dedmona ostalo su slabi ugovori. Dedmona ni ne racunam da ce za zauzima mesto u SC, jer ce biti waivovan. Cap valjda treba da se popuni na 80% i ocekivalo se da ce nekog papreno dovesti. Ako sam dobro ispratio, ovako sada izgleda roster:

 

► Guards: Derrick Rose, Killian Hayes, Delon Wright, Svi Mykhailiuk, Dzanan Musa, Rodney McGruder.

► Forwards: Blake Griffin, Sekou Doumbouya, Jerami Grant, Saddiq Bey, Josh Jackson.

► Centers: Dewayne Dedmon, Tony Bradley, Isaiah Stewart, Mason Plumlee, Jahlil Okafor.

 

Inace volim da baratam sa brojkama, ali necu kroz dan-dva znati koliko su teski svi ti ugovori i vec me boli glava jer nemam sve brojke. Mozda ni ovaj roster nije jos konacan. Bio mi je samo suvisan Okafor, ali posto ce Dedmon da bude waivovan to bi trebalo da je to. Ne bih se bunio da Grifin zavrsi u Denveru ako je ikako moguce jer onda ti nije potrebna povreda Grifina kako bi se Detroit dokopao visokog pika. Kao sto je opstepoznato, isplati se biti los sledece dve godine. 

 

Sve ce to Kejsi pozlatiti.😄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

Definitivno ne vidim poentu potpisivanja Treza u tom nekom igrackom smislu. RS jos i moze iznjet al u PO je skoro neupotrebljiv. Vjerovatno je potpisan cisto da se kurce Clippersima. 

Zvucace cudno ali nam za RS i treba vise nego za plejof. Mora se cuvat Lebron sa minutazom, oko 30 min da igra a da Trez i Sroder zajedno sa AD iznesu RS.

Za ovu vrijednost 19/2 fenomenalan potpis.

 

Inace za sirenje reketa, pa AD je i ove sezone dosta vremena proveo van reketa ili na poludistanci a i Lebron poteze sve vise za 3 poena a bice koristan Trez u p&r ogri sa Lebronom i Sroderom a opasan je i na of skoku.

 

Za odbranu, svi znamo da je rupa. Vidjecemo dal moze AD sto da pokrije a i Vogel timski

 

 

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

Zvucace cudno ali nam za RS i treba vise nego za plejof. Mora se cuvat Lebron sa minutazom, oko 30 min da igra a da Trez i Sroder zajedno sa AD iznesu RS.

Za ovu vrijednost 19/2 fenomenalan potpis.

 

Inace za sirenje reketa, pa AD je i ove sezone dosta vremena proveo van reketa ili na poludistanci a i Lebron poteze sve vise za 3 poena a bice koristan Trez u p&r ogri sa Lebronom i Sroderom a opasan je i na of skoku.

 

Za odbranu, svi znamo da je rupa. Vidjecemo dal moze AD sto da pokrije a i Vogel timski

 

 

 

Ne znam iskreno, meni se u trenutku potpisa ovo nikako nije dopalo ali kad vidim kakve su pare dobili ovi ostali koji su se pominjali za MLE Lakersa tipa Galloa, Granta il Morrisa, onda ovaj Trezov potpis i nije toliko sporan. Ako nista bice ekipa napadacki puno puno potentnija ove sezone nego prosle ali pitanje je veliko moze li se defanzivni nivo zadrzati. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...