Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

5 hours ago, Manu said:

Francise ti si bese hvalio ovog Terrya pre drafta ako se dobro secam?

Ide prica kako je porastao jos 2'' od prekida ncaa sezone i naravno uz to kako je dobio 20lbs #musclewatch. Je l previse ocekivati od njega kako bi mogao da popuni mesto Setha Currya u perspektivi?

 

@SteveFrancis#3 ( :

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa dobro mislim da sada znamo Raselov plafon. On je Lebron regularke, zbog stila igre i energije moze da uvede razne grupe amatera u  PO ali tu se ispada u 1 rundi najkasnije 2.
Sarlota mu je taman po meri.

 

sta ce hornetsima kada imaju balla, roziera i grahama...jedino da rozier stvarno ode u clipperse, ali i onda preterivanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

A kornjaca se ni u jednom momentu nece zapitati kako to da on misli da je superstar a svi ga izbegavaju kao šugu. Valjda su nba igraci zato toliko i uspesni, prepuni nicim opravdanog samopouzdanja. 

 

On hoce po svaku cenu dalje, a ne konta da je sam sebe doveo do titule najgoreg ugovora lige. Starac CP3 od 35 ljeta vazi za visestruko manje los ugovor...

 

Trenutno je u Melovoj fazi kad je dosao u OKC, pa u fazonu: JA DA NE BUDEM STARTER? WTF BRO GO KILL YS. 

Sranje za Bogdana ako zavrsi u Atalanti ako se stvarno dogovarao sa Janisom da dodje kod njega.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Manu said:

 

@SteveFrancis#3 ( :

 

Pa nije mu bas Seth najsrecnije poredjenje, ali je definitivno igrac koji ume da igra i off-ball. Dosta dobar suter, ima veliki domet. U sustini mu je najveci adut ono izmedju usiju. Da nije toga ne bi mogao da prevazilazi ocigledne fizicke limite. Ocekivao sam ga sredinom prve runde, mislim da ima solidan potencijal da doprinese odmah, ali ce za pocetak verovatno tu biti predominantno spotup dok fizcki ne doraste brutalnosti NBA igre za lead ball-handlera (nema tako dobar dribling kao Trae). Rekao bih i da je bolji plejmejker nego sto se cini, tj. da ima veci potencijal tu nego sto mu se priznaje. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

 

Trenutno je u Melovoj fazi kad je dosao u OKC, pa u fazonu: JA DA NE BUDEM STARTER? WTF BRO GO KILL YS. 

Sranje za Bogdana ako zavrsi u Atalanti ako se stvarno dogovarao sa Janisom da dodje kod njega.

 

mislim, melo je i u portlandu bio starter, tako da eto, bio je u pravu 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

 

sta ce hornetsima kada imaju balla, roziera i grahama...jedino da rozier stvarno ode u clipperse, ali i onda preterivanje.

Roziera 100% uvaljuju pa cak po cenu uzimanja Raselovog loseg ugovora. 

Pa neka izvade Lamela na pravi put budzenja statistike.
Ali mislim da itekako mogu da izadju sa svom 3 na terenu posto je Melo 205 tako nesto, odbranu iako nece igrati ali napad ce da puca

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, đubrivo. said:

 

mislim, melo je i u portlandu bio starter, tako da eto, bio je u pravu 

Pa u zemlji Dzoa Egzotika nije bio na tom nivoju, tek se u portlandu stesao. 

 

4 minutes ago, Kosta said:

Bogi zeli 72 miljona za 4 godine.

Good luck with that, Bogi....

Mozda moze u Atalanti? Mislim on i ne moze jos da bira da li ce u nekog kontendera za manje pare, jer ce SAC mecovati ponudu ili ce da ide u neku kantu za vece pare. 

Just now, Ace Rimmer said:

Daj neće valjda u Atlantu. Bolje i za manje u pare u Lakerse.

 

Pa neceju ga pustiti ovi nego dati iste pare. Osim ako su se opredelili za Bandija i full tank mode pa im i bude svejedno da Bogdan ide. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...