Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Bice dobar GSW, ali ovakvi ne mogu biti kontenderi, to je sasvim jasno. Mond stvarno poslednje 2 sezone izgleda dosta losije, jeste tu bilo mnogo povreda i specificna situacija za njih, ali taj pad se vidi, sto rece delgado. Mozda je bezveze to reci, meni je prvom jako zao zbog toga, ali deluje da im je zaista istekao rok trajanja. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

I zvanicno !

 

 Dobrodosao u Lakers familiju, Dennise!

 Statsi iz prosle (19/20) sezone : 18.9 PPG, 4 APG, 3.6 RPG  ; 47% FG , 38.5% 3PT FG, 84% FT

 Da bude starter i da zadrzi ove statse, ako ne i da poveca. Srecno deckonjo, uvek sam verovao u tebe (dobio i fantazi prsten prosle sezone)

 

sruki.jpg.771d273ff120d6638120fee43accc99f.jpg

Svidja mi se sto si se odomacio pa docekujes nove igrace😁 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Gaga said:

Nece biti relevantni,zavisi sta pod tim podrazumevas,ove sezone sa ovim timom je i PO upitan,a realno ni narednih nece moci za titulu da se umesaju.

 

pa mozda nece biti u top3-4 ekipe ali ce biti relevantni dok su tamo curry i zdrav thompson. green je u padu ali i dalje ima solidno dobar ugovor. imaju jos prostora za unapredjenja rostera. u ovakvom nba nikad ne znas sta se sve moze izdesavati u mesec dana a ne za godinu dana kada se thompson bude vratio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To zvuci preterano optimisticno,kao sto Francis rece,gotovi su,Green je u padu,Klay je gotov ako je povreda ahilova tetiva,2 i po godine nece igrati kosarku,Steph ima 32 godine i recimo jos 4 godine prajma,a siguran sam da posle svega ne zeli da zapadne u prosek,zeli jos bar 1 titulu ili sansu da se bori za nju,u GSW je vise nece dobiti,ti Klaya i Greena na mozes da trejduhes zbog duzine njihovih ugovora,zarobljen ti je SC za naredne 2 godine sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Stef je tamo nedodirljiva ikona. Tesko da postoji trenutno jaca veza na relaciji fransiza-igrac od Voriorsa i Stefa. U klubu su svjesni da je uspon fransize krenuo nedje od njegovog igrackog napretka. Za navijace je pravo bozanstvo, neko zbog koga ljudi dolaze na utakmice. Stef takodje jako dobro osjeca tu pripradnost klubu, gradu, navijacima. Nece sigurno niko razmisljati o njegovom trejdu. Ja ocekujem da on zavrsi karijeru u Voriorsima.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Od trenutne plejade vrhunskih igraca Steph je jedini za kojeg smijem ruku u vatru da stavim da zavrsava karijeru kao igrac 1 kluba. Mozda i Lillard ali ne bih smio da se opkladim.

 

20 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Stef je tamo nedodirljiva ikona. Tesko da postoji trenutno jaca veza na relaciji fransiza-igrac od Voriorsa i Stefa. U klubu su svjesni da je uspon fransize krenuo nedje od njegovog igrackog napretka. Za navijace je pravo bozanstvo, neko zbog koga ljudi dolaze na utakmice. Stef takodje jako dobro osjeca tu pripradnost klubu, gradu, navijacima. Nece sigurno niko razmisljati o njegovom trejdu. Ja ocekujem da on zavrsi karijeru u Voriorsima.

Mogao bih ovdje napravit paralelu sa Lillardom, bar ono sto citam. On je pravo bozanstvo u Oregonu

Link to comment
Share on other sites

Tuga kao takva.

Ja sam iskreno i pred ovu sezonu projektovao osnovu Curry-Klay-Draymond kao najjacu u ligi, makar bili i na 80% svojih mogucnosti i uz prave igrace kao zamenu za ovaj #2 pik i Wigginsa ocekivao njih kao sampione. 

Bas mi je zao stvarno, ovo verovatno znaci i kraj jedne prave dinastije koja je mnogo donela kosarci kao igri.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Vladala je dobra atmosfera i optimizam uoci ove sezone iz ugla Voriorsa. Klej se vrace nakon povrede, Stef i Grin ponovo gladni dokazivanja nakon prespavane sezone, visok pik, umjereno vjerovanje u Viginsa, itd. Onda se desi to sto se desilo i sve se ugasi u jednom trenutku. Prije svega tragedija za Kleja. U najboljim godinama su ga zadesile dvije najteze kosarkaske povrede. Karijera mu je ozbiljno ugrozena. Druga stvar je sto ova povreda Kleja najavljuje i kraj GSW ere. Jasno je svakom ko objektivno gleda na stvari da oni vise nikad nece biti ni blizu onoga sto su bili unazad 7-8 godina. Bice povremeno Stefovih bljeskova i dobrih utakmica, ali neki novi napadi na titule ostaju samo u domenu maste. Bila je stvarno privilegija gledati GSW u najboljim danima, ali svemu dodje kraj.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...