Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

26 minutes ago, Zvezdinho said:

Sad sam se probudio i vidim Avdija tek 9.pik, WTF ?

 

ja sam u fazonu da će avdija biti dobar nba igrač, odnosno, onoliko dobar koliko sredi šut i ft% ali ne očekujem sad nekoga ko ima neke šanse da bude opasan, tako da mi je pik 7-12 logičan 

... recimo, mislim da vassell ima malo veće šanse od avdije da bude opasan 

Link to comment
Share on other sites

meni nazalost sve mirise da ce weseli westbrook u nyk. uzeli su pf-a, sto znaci da randle ide negde gde ce njegova masivna plata biti korisna za trejd

ili bledsoe eventualno. i ovaj sa 25e pozicije nije bas plej

 

jedino sto bih sa olaksanjem prihvatio je trejd za mike conleyja ali to je previse dobro da bi se desilo knicksima

Link to comment
Share on other sites

Nedostajace mi Seth. Nista mi se nije svidelo kako je Richardson igrao prosle godine u Fili, mada mi je pre toga bio ok igrac. Ne znam sta da mislim. Super je i sto nijedan od 3 pika nije iskoriscen da se pokupi visoki, vidi se ta zelja da se da sansa Bobanu na startu sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Manu said:

Nedostajace mi Seth. Nista mi se nije svidelo kako je Richardson igrao prosle godine u Fili, mada mi je pre toga bio ok igrac. Ne znam sta da mislim. Super je i sto nijedan od 3 pika nije iskoriscen da se pokupi visoki, vidi se ta zelja da se da sansa Bobanu na startu sezone.

 

meni se čini da je richardson baš dobar izbor za to nisko krilo, gde ste najtanji sa skillful košarkašima a rekao bih i da je kompatibilan sa lukom. versatile igrač, sve radnje radi a ne treba mu neki ludi usage. plus ste pokupili tog frensisovog wannabe trae younga 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, đubrivo. said:

 

meni se čini da je richardson baš dobar izbor za to nisko krilo, gde ste najtanji sa skillful košarkašima a rekao bih i da je kompatibilan sa lukom. versatile igrač, sve radnje radi a ne treba mu neki ludi usage. plus ste pokupili tog frensisovog wannabe trae younga 

 

 

 

Richardsonu mnogo vise odgovara da brani bekove sto je skroz ok posto Dalas nema ni jednog igraca kojem je taj zadatak +, krila verujem da ce ostati DFS-ov posao. Sto vise razmisljam i citam vise mi se dopada njegov potpis, inicijalno sam bio razocaran time sto Seth odlazi drugi put. Sad mogu lepo da se usele da zive kod tazbine doduse.

 

Videcemo da li ce Richardson odmah dobiti mesto u petorci i da li ce to biti umesto THJr-a ili DFS-a, ako smanji minute i ulogu Hardawaya ovo ce biti odlicno na kraju.

Link to comment
Share on other sites

Tek sad vidim koliko je Avdija srbovao, i Kosovo je Srbija i zastave na reveru 🙂

 

Sramotno malo pisemo o Pokusevskom, zadnjih 16 godina nismo imali bolje plasiranog pika. Ko ga je gledao, sta su mu kvaliteti i cemu da se nada u prvoj NBA sezoni?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Da li su Warriorsi (ako se ispostavi da je Kleju otisao ahil) playoff ekipa na ovakvom zapadu sa okosnicom Curry-Wiggins-Dray ? 

 

Po meni jesu ako Curry bude na maksimumu. E sad, kako ce igrati Curry sad to je drugo pitanje.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Magia said:

Tek sad vidim koliko je Avdija srbovao, i Kosovo je Srbija i zastave na reveru 🙂

 

Sramotno malo pisemo o Pokusevskom, zadnjih 16 godina nismo imali bolje plasiranog pika. Ko ga je gledao, sta su mu kvaliteti i cemu da se nada u prvoj NBA sezoni?

 

 

Sta hoces da pises o raw potencijalu koji je verovatno Brunov fazon 2 godine je udaljen od toga da je 2 godine udaljen. Dok ne dobije cuvenu americku kuhinju imace minute na kasicicu.
Koliko je Elton odlicno radio posao pokazuje ova cistka gde je Morey ocistio sve sem Harisa. Vec je doveo 2 sutera pravi spacing Morey od samog starta.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Sector said:

 

Po meni jesu ako Curry bude na maksimumu. E sad, kako ce igrati Curry sad to je drugo pitanje.

 

 Draymond mi deluje da je u padu, ne treba zaboraviti ni koliko je Iguadala znacio timu..  Puno toga ce im zavisiti od Wigginsa, a to nije dobro. Looney je takodje upitnog zdravlja. Svakako ce biti u trci jer i deveti i deseti imaju legit sansu da se izbore, ali bice tu puno upitnika.

 

     Da li to Fila sprema teren za Hardena ? Odrekli su se 2 veoma dobra igraca za 2 sutera (Danny i Seth). Utisak je da su mogli za obojicu da izvuku vise.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, delgado said:

Da li su Warriorsi (ako se ispostavi da je Kleju otisao ahil) playoff ekipa na ovakvom zapadu sa okosnicom Curry-Wiggins-Dray ? 

Granicni, donji dom po ucesnika 6-8 pozicije. Dosta ce zavisti od toga sta moze Wiseman da isporuci u prvoj pro sezoni, naravno ako racunaju na njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

warriorsi imaju svoj i minnesotin pick prve runde (oba mogu biti u top10) za sledecu sezonu. imaju wigginsa i wisemana za trade, kao i 17 miliona trade exceptiona jos dva cetiri dana. imaju sta da trejduju ali je pitanje sta sada uraditi.

Edited by gggggggg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I zvanicno !

 

 Dobrodosao u Lakers familiju, Dennise!

 Statsi iz prosle (19/20) sezone : 18.9 PPG, 4 APG, 3.6 RPG  ; 47% FG , 38.5% 3PT FG, 84% FT

 Da bude starter i da zadrzi ove statse, ako ne i da poveca. Srecno deckonjo, uvek sam verovao u tebe (dobio i fantazi prsten prosle sezone)

 

sruki.jpg.771d273ff120d6638120fee43accc99f.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, gggggggg said:

warriorsi imaju svoj i minnesotin pick prve runde (oba mogu biti u top10) za sledecu sezonu. imaju wigginsa i wisemana za trade, kao i 17 miliona trade exceptiona jos dva cetiri dana. imaju sta da trejduju ali je pitanje sta sada uraditi.

Realno ne mogu mnogo,mada nece zbog nove hale Lejkob sigurno jos uvek razbijati ovu ekipu i praviti novu.Na mestu Stepha trazio bi trejd,ako ne ove,onda sigurno sledece,ne bi bio iznenadjen da neko vec ove pokusa da trejduje za njega.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Gaga said:

Realno ne mogu mnogo,mada nece zbog nove hale Lejkob sigurno jos uvek razbijati ovu ekipu i praviti novu.Na mestu Stepha trazio bi trejd,ako ne ove,onda sigurno sledece,ne bi bio iznenadjen da neko vec ove pokusa da trejduje za njega.

 

lol zasto bi trejdovali jednog od najprofitabilnijeg i najboljeg igraca lige sada kao sto kazes da imaju novu arenu. morace neko da je popuni, nece dolaziti da gledaju wigginsa. dok je curry tu oni ce biti relevantni.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...