Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

9 minutes ago, delgado said:

 Da li dati novac Kentaviousu i/ili Bradleyu ili juriti nesto drugo, sad je dilema. Bilo bi dobro da nam vlasti obrisu Dengov ugovor mrtvi konacno. I Kiffacha ce hteti parice sigurno, a vredelo bi i njega zadrzati 

Jerami Grant has declined his $9.3 million player option for the 2020-21 season to become an unrestricted free agent.

 

625.jpg

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Hjuston narednih sezona u tank modu. Zapad dobija jos jedno mesto za PO. Kingsi-Rakete-Tanderi  ce se trkati za najgore mesto. 

 

Harden odlazi na istok najverovatnije. Fila ili Bruklin

 

Bice interesantno i ko ce da pokupi ove sljakase kao sto su Taker i Robert. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Well, this is how we gonna do this: Fuck Sarver! Fuck Jones!

Fuck Suns FO as a staff, basketball operation unit and as a motherfuckin' crew!

And if you wanna be down with them, then fuck you too!

Jeff Bower, fuck you too!

All you other motherfuckers, fuck you too!

 

 

Cestitke Frenso, sa ovim trejdom, sigurno cete biti iznad Sakramenta u diviziji. 

Trejd, ko da ga je Vlada ugovarao. 

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Eh sad, Jerami Grant je milina od igraca, al platice njega Denver, ne verujem da ce menjati sredinu. 

Malo mi zao brata Demara sad, verujem da se smorio zesce kad je video da nema nista od njega u LA. 

Ako Rondo ne trazi neke prevelike novce, probao bih i njega da zadrzim.  Bilo bi opako imati i njega i Dennisa. 

Mada, zavisice sad tu sta uprava zeli sa Popeom, Bredlijem, da li praviti prostor za Ibaku...

U svakom slucaju, Jeff Green i TT (ako hoce) za vet-min su mi dobra resenja. 

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu reci da mi je drago sto se u Houstonu stvari raspadaju, ali odlazak Hardena na istok ce bez dileme malo rasteretiti prekrcanu zapadnu konficu. U ovakvim okolnostima PO je za nas realan, ali ako se guzonja floperski izlomi, bice veselo bez ikakve dostojne bekap opcije. Videcemo hoce li bar zadrzati Baynesa, to je sad jed a od bitnijih stvari, kao i ko je ta startna cetvorka iz FA. 

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno zasto se i Majami ne spominje kao pozeljna destinacija za Hardena, imaju prostora, a imaju i sta da daju. Batler je ove sezone pokazao kakav je igrac. Kod Dragica radi biologija, pa ce imati sve manje dobrih partija. Prilika za Hardena.

 

A mozda i Milvoki ponudi Midltona za Hardena.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Ne mogu reci da mi je drago sto se u Houstonu stvari raspadaju, ali odlazak Hardena na istok ce bez dileme malo rasteretiti prekrcanu zapadnu konficu. U ovakvim okolnostima PO je za nas realan, ali ako se guzonja floperski izlomi, bice veselo bez ikakve dostojne bekap opcije. Videcemo hoce li bar zadrzati Baynesa, to je sad jed a od bitnijih stvari, kao i ko je ta startna cetvorka iz FA. 

Upravo čitam kako se aktivno radi na pokušaju da se dovede Gallinari što bi bilo i izglednije i dobar potez po meni s obzirom da su dobro surađivali u OKC. Drugo ime koje se spominje je Harrel

https://mobile.twitter.com/LegionHoopsRoss/status/1328407671087783936?s=20

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bodo said:

Upravo čitam kako se aktivno radi na pokušaju da se dovede Gallinari što bi bilo i izglednije i dobar potez po meni s obzirom da su dobro surađivali u OKC. Drugo ime koje se spominje je Harrel

 

To za Galla je rumor koji je krenuo cim se proculo da se pregovara o trejdu za CP3 jer je pretpostavka da ce ga on 'dovesti za ruku'. Videcemo. On je dobar igrac, ali je precesto izlomljen pa gajim bojazan da cemo biti u fekalijama do guse ako u nekom trenutku Paul i/ili on go down sto bi rekli. Bangers je za mene najbolji bekap C lige, ne interesuje me sta ko prica i najpametnije bi bilo da se nekako dogovore sa njim. Saric je valjda lock za ostanak, mislim da je isto i sa Payneom i Carterom, ali videcemo jos. Pitanje je i hoce li zadrzati pik sada (ako da, koga tj. koju poziciju ciljaju) ili ide i on na vece drafta za nekog bekap pleja ili mozda pre dvojku. Jbg, bilo bi strava recimo doci nekako do Ingrama dogodine. Ali trcim pred rudu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ogadice mi ligu ako Harden uspe da isforsira trade u Netse. Nemam nista protiv njega tamo 'per se', ali itekako imam protiv toga da kaze 'samo hocu tamo' i da se Houstonu vezu ruke. U pet sekundi mogu da nabrojim bar tri paketa od drugih timova koji su bolji od bilo cega sto Netsi mogu da ponude a da tu ne bude ukljucen i Kyrie. Sixersi sa Simmons + assets (pickovi i igraci). Boston sa Brown + assets. Toronto sa Siakam + assets. Cak i Denver sa MPJ + Morris + Harrris + picks je bolji od Nets paketa.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sto se takmicarskih ambicija tice, svako postovanje za Hardena. Ne znam da li ima 10ak igraca u ligi koji bi odbili najveci ugovor u istoriji lige da bi jurili titulu. Eno ga Josh Hart se krsti na twitter na ovu vest.

 

Ima Brooklyn itekako sta da ponudi. Nisu LeVert, Dinwiddie i Allen neki dunsteri, nego opasni mladi igraci koji mogu samo da napreduju u predstojecim sezonama.

Link to comment
Share on other sites

Prevelika moc se daje igracima. Harden nek jede govna, jer je zbog njega Hjuston postao ogavna destinacija za top igrace. U rekodrnom roku trejdovati toliko igraca (cp3 nakon svega 2 sezone) samo da se njemu ide niz patku...zasluzujemo kao klub sve sto nam se sada desava. 

 

"Vidim sebe kako karijeru zavrsavam u Hjustonu". More iš bre.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ode jrue u djanopolis a ispod radara kreće hjuston, roco za arizu i pikove u blejzerse 

 

dobar dil i za portland i za hjuston 

-pretpostavljam da će jačanje blazersa biti signal minesoti i dubsima da probaju da obave davanje prvog i drugog pika za igrače koji im odmah vrede. 

Link to comment
Share on other sites

Sources: The Bucks will pursue a sign-and-trade for Kings restricted free agent Bogdan Bogdanovic. He'd be another huge addition following the addition of Jrue Holiday. The Hawks will also pursue Bogdanovic, but the Bucks can sell him on competing for a championship with Giannis.

— Kevin O'Connor (@KevinOConnorNBA) November 17, 2020

Link to comment
Share on other sites

Богдан је прави лидер second unit. 

 

Накрцаће Бакси клупу ветеранима. Неће бити то толико лоше. 

 

И даље ми је упитно како ће се прилагодити Јанис у ПО, није ни та продукција лоше, шта више, већ сам утицај на игру. 

 

Бостон ћути. 

Link to comment
Share on other sites

@Drakaris 5orka sa 4 ballhandlera, tri vrhunska sutera + jrueja zna pomalo da suta a djana se uci + dovoljno beton-odbrane da nivelisu bogdana

 

sto kazes, samo klupu da nabave, makar tri igraca da imaju odatle

mada imaju sigurno divincenza, on nije los plus ako budu u stanju da vrate marvin williamsa, korvera, pat connaughtona, fali im samo rezervni centar posto je rolo opt-outovao

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, đubrivo. said:

@Drakaris 5orka sa 4 ballhandlera, tri vrhunska sutera + jrueja zna pomalo da suta a djana se uci + dovoljno beton-odbrane da nivelisu bogdana

 

sto kazes, samo klupu da nabave, makar tri igraca da imaju odatle

mada imaju sigurno divincenza, on nije los plus ako budu u stanju da vrate marvin williamsa, korvera, pat connaughtona, fali im samo rezervni centar posto je rolo opt-outovao

Ide i Divicenco u Kingse, Metjuz je odbio player option

 

 

Edited by Drakaris
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...