Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

4 minutes ago, Miki28 said:

Mozda bolje Jrue, imamo dobre odnose sa NOP. Ljudi nas opeljesili za AD😁 nije fer da ne uzmu i Kuzmu i kompletiraju ekipu😂😂😂

 

  Ma, sampionski tim ne treba da se menja, samo malo da se nadogradi. Bice tu solidnih FA i ring-chasera, samo polako.

  Najvaznije je da LBJ ne pocne da opada, a mnogi prizeljkuju i zive za taj. Obrva ce biti samo bolji i bolji

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, MrTwister said:

Izasla je na reddit neki rumor od jednog hawks insajdera zavisno od toga ako Edwards ne ode prvim pikom.

 

ATL: #2, Ty Jerome
PHX: #6, Jordan Poole
GSW: #10, Huerter, Oubre

 

balansirano ali opet pimpek za sunse, morali bi baš da budu motivisani nekim specijalnim igračem kojeg cljaju da bi skočili i dali oubrea

 

ali okej u teoriji. za dubse i atlantu verovatno okej

 

ja bih lično rizikovao sa edwardsom. ako je pokuševski vredan rizika, vredan je i edwards, u najmanju ruku.

2 minutes ago, delgado said:

 

  

  Najvaznije je da LBJ ne pocne da opada, a mnogi prizeljkuju i zive za taj. 

 

samo ritopek za lebronov endurance, ali moraće kad tad da omatori.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, SteveFrancis#3 said:

 

Nekada njih dvojica nisu bili ista galaksija, medjutim sada je ta razlika znacajno pala i nastavice da pada. Paul apsolutno nije ni blizu nivoa koji opravdava da ti pojede onoliki cap, pa jos u ovom specificnom trenutku. To je lateralni potez koji bi nas kostao 2 godine sedenja na prstima cak i da se ne desi najgori scenario (tj. pokaze se da je Chris u OKC otpevao labudovu). Ovde za nas postoje samo razliciti stadijumi loseg. Ako ovo prodje ceka nas jos jedna implozija koju vise ne znam kako bi ova fransiza prezivela.

 

izgleda da uopste ne smatras da sa paulom mozete postati mnogo bolji, kao da za to nema sanse. 

 

uostalom sa kakvim rezultatom bi ti bio zadovoljan naredne dve sezone.

 

39 minutes ago, MrTwister said:

Izasla je na reddit neki rumor od jednog hawks insajdera zavisno od toga ako Edwards ne ode prvim pikom.

 

ATL: #2, Ty Jerome
PHX: #6, Jordan Poole
GSW: #10, Huerter, Oubre

 

ovo je los trejd za gsw rekao bih. valjda drugi pick vredi nesto vise osim expiringa oubrea i huertera...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, delgado said:

@riviera Koga bi ganjao da si Pelinka ? 

suzen mu je manevarski prostor sa tim MLE ugovorom koji je nekih 5-6 milki a za te pare se ne dovodi danas mnogo upotrebljiv igrac ali dobro nije da im trebaju pojacanja ovog postojeceg jezgra kad su vec sa njim  izasli kao prvaci. nemaju ni pikove da zalepe uz los ugovor nekog igraca koga zele da se rese tipa grina ili kuzme  jer su sve utrosili na dovodjenje dejvisa.

da sam na mestu pelinke ne bih menjao dobitni recept i isao bi ili sa run it back taktikom istog rostera opet  ili bih nastavio da se kladim na istu kombinaciju koja im je i donela titulu. dakle pametni i iskusni igraci uz fizicku dominaciju u reketu. vidim tako da se pominje zainteresovanost za ibaku ili bih pokusao sa tristanom kao zamenu za mekgia. sto se tice krila i bekova tu ce se opet otvoriti nesto kad timovi u toku sezone naprave dogovor da otkupe ugovore nekih igraca a ovoga puta lejkersi bi mogli da budu prvi izbor tim igracima jer su u prethodnoj sezoni pokazali da su oni ipak bili najsigurnija opcija za igrace koji jure prsten pred kraj karijere.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

VIdim da se nesto LBJ skoro lizao sa TT po drustvenim mrezama. Posto su tamo i Nens i Lav i Dramond, TT je visak i stvarno ne bi bio losa opcija da malo hasluje u LA. 

kazu da je tristac nabacio neki sut i  poceo da ubacuje cak  i trojke prosle sezone. mozda ima neki mazohista koji je gledao klivlend da to i potvrdi :classic_biggrin:.

statsi kazu 9/23 za tri - 39% - snajper. :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, riviera said:

suzen mu je manevarski prostor sa tim MLE ugovorom koji je nekih 5-6 milki a za te pare se ne dovodi danas mnogo upotrebljiv igrac ali dobro nije da im trebaju pojacanja ovog postojeceg jezgra kad su vec sa njim  izasli kao prvaci. nemaju ni pikove da zalepe uz los ugovor nekog igraca koga zele da se rese tipa grina ili kuzme  jer su sve utrosili na dovodjenje dejvisa.

da sam na mestu pelinke ne bih menjao dobitni recept i isao bi ili sa run it back taktikom istog rostera opet  ili bih nastavio da se kladim na istu kombinaciju koja im je i donela titulu. dakle pametni i iskusni igraci uz fizicku dominaciju u reketu. vidim tako da se pominje zainteresovanost za ibaku ili bih pokusao sa tristanom kao zamenu za mekgia. sto se tice krila i bekova tu ce se opet otvoriti nesto kad timovi u toku sezone naprave dogovor da otkupe ugovore nekih igraca a ovoga puta lejkersi bi mogli da budu prvi izbor tim igracima jer su u prethodnoj sezoni pokazali da su oni ipak bili najsigurnija opcija za igrace koji jure prsten pred kraj karijere.

Nije Kuzmin los ugovor a i ovo "ljeto" moraji da odluce sta sa njim jer sigurno da mu nece nuditi neki veliki novac da ostane a ovaj koliko je lud u glavu trazice neke brojke nevjera.

Pa cak mi ni Danny nije los ugovor, 15 mil ima jos ove sezone a doveo si 3&D igraca koji je jedan od boljih na toj poziciji, e sad sto se raspao sa sutem to je druga prica ali imao je dobrih izdanja u odbrani. Ja i delgi se vise zezamo za to da se trejduje, ne bi se ja uopste bunio da ostane ali svakako da treba probati poboljsati roster.

Tristan ili Kazins su po meni vidjeni u LA kao zamjena za McGee-ja, Dwight mora ostati i dati mu neke novce. Zasluzio je.

 

Sto ti kazes bice tokom sezone nekih igraca koji ce se pijavit na trzistu u nekom vidu tako da je tu sansa Lejkersa. Markieff je primjer, kakav zabod

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, riviera said:

kazu da je tristac nabacio neki sut i  poceo da ubacuje cak  i trojke prosle sezone. mozda ima neki mazohista koji je gledao klivlend da to i potvrdi :classic_biggrin:.

statsi kazu 9/23 za tri - 39% - snajper. :default_coffee:

 

A je l' ih šuta levom ili desnom rukom?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ibaka/TT bi bilo vrh. Posebno Iblocka, zna da pogodi trojku, distancu, skace, igra ok odbranu... TT je van odbrane i skoka , napadacki ne postoji, ali TT je bolji Gee od Gee-ja. Za tih 10-15min. 

 

  @Miki28 Moras priznati da je LBJ u ovom trenutku i dalje no1, bolji od Davisa. Ona G5 partija sa 40p 6/8 trojke je bilo vec paljenje moda iz 2018. PO-a, gde je igrao po meni najbolju kosarku ikad prikazanu. Ne moze konstantno na tom nivou, al bilo je nerealnih partija i protiv PTB, DEN, HOU tako da... Kako je odmicao plejof, bio je sve bolji i bolji... Entoni je mozda u ovom trenutku 2. igrac lige, u plejofu je svakako bio, cak su imali 582 i 580 poena !! a to je vec Kobe-Shaq level u odnosu na ostale, s tim sto je liga dosta jaca sada nego 2000ih, ali je sve u nasim rukama. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Citam da Kingsi planiraju da tankuju. Budds na vratima i tako to. Jbg, unakazili su se pre 2 dine na draftu, pa ce sad fleke vaditi na ovom sledecem koji ovako rano deluje dosta fino sa star potencijalom.

 

Tank, nego sta, da se macujemo sa Kawhirsima, LaLbronom, dubsima, u diviziji, plus tvoji Frenso koji su najavili ozbiljan rezultat ove god.

Da se istankuje dok Marvin Begli Treci upali masinu i pokaze pun potencijal, a Foxy udje u predprajm period, pa tu je jos snajper Badi Hild, ih kakav ce basket da se pika. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AgroLaki said:

a tu je jos snajper Badi Hild, ih kakav ce basket da se pika. 

 

franchise zapravo kaže da je hield viđen za odlazak. ovo sam danas video ali nisam hteo da se petljam 

 

REPORT: A league source has confirmed that Philadelphia 76ers F, Mike Scott could be headed to the New York Knicks, as Daryl Morey appears to be setting up the roster for a larger deal that could land Sacramento Kings G, Buddy Hield in Philly.

— Vin Fosh ☒ (@vinfosh) November 9, 2020

Link to comment
Share on other sites

Da. Prica je da ce truplo casnog Ala Horforda u Sactown.

 

@gggggggg

e, da, zaboravih da odgovorim - bio bih zadovoljan za pocetak da zaista igramo odrzivo konkurentnu kosarku, prema blueprintu iz mehurica. Odgovara mi i estetski i filozofski i rezultatski. Ulazak u PO radi ulaska mi nikad nije bio satisfakcija, tu nema nikakvih promena. Sa koje god pozicije usli (ako udjemo) vazno je da imamo sta da ponudimo. Neki idealan scenario bi svakako bio borba za HCA za 2 sezone, a koliko je to izvodljivo, videcemo. Po mom sudu nikako bez nekog ozbiljnog blokbaster trejda ili FA potpisa. Videcemo sta je Bronov ortatj u stanju da izvede (za mene je i dalje klaun dok me necim konkretnim ne ubedi u suprotno).

Edited by SteveFrancis#3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

 

franchise zapravo kaže da je hield viđen za odlazak. ovo sam danas video ali nisam hteo da se petljam 

 

REPORT: A league source has confirmed that Philadelphia 76ers F, Mike Scott could be headed to the New York Knicks, as Daryl Morey appears to be setting up the roster for a larger deal that could land Sacramento Kings G, Buddy Hield in Philly.

— Vin Fosh ☒ (@vinfosh) November 9, 2020

 

Pricalo se to jos letos posle babla, problem je taj Badijev ugovor, previse za klupu, a nije dovoljno dobar ni da ide prvi ispred Bogdana. Tj jeste, ali samo kad mu je bas dan, inace je stetocina. Al i on valjda mogu da mecuju plate delimicno.

Ako Bogdan ode, ne vidim zasto bi Badi isao posto mu se otvara pozicija startera, pa jos tankovanje, budzenje brojki Fox-Hield-MB3.

Link to comment
Share on other sites

Kako trejdovati najlepseg igraca lige? Salu nastranu, ovo je novi city edition dres. 

ElhMBFjVoAAlcqh?format=jpg&name=large

ElgED9SXUAENp9L?format=jpg&name=medium

 

Why the fokkk pikselizacija i The Valley ?? Ima li coveka na planeti da taj moniker povezuje sa Zonom, a ne Californiom... Sto bi reko Pac fuck you too! Hocete li nekad napraviti nesto jako i adekvatno....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...