Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

ni dvajtela ne treba potceniti. odlican je u ovoj ulozi. mada sto se sledece sezone™ tice ronda, karuza, lebrona, dejvisa i dvajtela moramo da zadrzimo. (i naravno bredlija ako delgi ostane u bandvagonu. ako delgi zapali najuriti i bredlija). svi ostali su lako zamenjivi. bilo bi dobro da ubodemo jednog pleja sa sutem i jednog 3D. suska se o rouzu sto bi bilo vrh i bertans bi nam lepo legao. ne bih ja tu mnogo dirao. tapnuti kuzmu za bilo sta sto skce i igra odbranu, rouz i bertans i vozi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta znam, Rose je bio kriminalan kad je potpisao za Cavse 17/18, pa je trejdovan u Sottu, tamo je cak i bio okej u PO, pa je poslednjih godina solidan u Detroitu i za regularnu sezonu je svakako pojacanje, ali veliki upitnik koliko bi mogao biti koristan u plejofu posle svega.

 

  Bradley naravno mora ostati, bili bi jos jaci u bubbleu sa njim, idealan da brani protivnicke plejeve i pomogne Popeu i Greenu u 3Du. Danny ima preveliku odbrambenu vrednost da bi ga se tek tako odricali, jedino za neki blockbuster trade - Dipo, Beal -> mada nema od toga nista. Kad bismo mogli Kuzmu i jos nekog da prodamo za Bogdana, to bi bilo vrhunski. Legao bi i njemu LA samo tako, ima ko da ga pokriva u odbrani, a on da bude vodja klupe i jos jedan kreator uz Kinga i Rajona. 

 

  I jos jednom, dovodite Jeffa Greena. 

Link to comment
Share on other sites

 

TakoE, pravi se prostora u salary capu😀 samo ce biti jebeno ovo odradit ali dobro je sto ce probati. Ladno su uzeli titulu sa Dengom na platnom spisku, svaka cast💪💪💪

3 hours ago, HAMMER said:

andjuslije, da vratimo brata ingrama?

Kako su Pelikani opljackali Lejkerse, dobise boga oca za AD-al kod Lejkersa samo titula iste sezone😀👍

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 miliona, malo li je.

 

Voleo bih videti Galinarija u ekipi, rekao je da zeli igrati u sampionskoj ekipi i za manji novac, nigde mu se nece otvoriti kao ovde, imao bi sigurnih 25-30 minuta. Kuzmu isutirati iz tima i uzeti bilo sta korisno. Sad kad su dosle ove vesti, zadrzao bih Grina jos ovu sezonu, nikad se ne zna kada ce poceti da pogadja trojke.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam za Galla, ako hoce da igra za male pare. Suta za 3 u ovakvoj ligi nikad dosta, a Gallo moze sebi i da kreira sut. Bio bi mnogo bolji u ulozi Kuzme. Ovog indijanca ako bilo ko hoce za bilo sta treba utopiti, bar je na povoljnom ugovoru jos jednu godinu, Bogdan bi bio idealan 😛 al' izgleda su i Bucksi zagrizli za njega

 

   Rose za minimalac moze da se proba, pa i Bugi jos jednom - sto da ne. Njih dvojica su povredili do sad sve sto je moguce povrediti, valjda ce ih telo posluziti da odigraju korisne role u ovakvom sastavu LA. Zanima me sta ce biti sa Dionom -> moze da bude koristan u regularnoj, ocekivao sam da i u plejofu dobije neke minute, ali Vogel mu nije verovao. 

Link to comment
Share on other sites

Ma kakav crni Vestbruk, on bukvalno sad ima gori ugovor od CP3. Presti je uradio sjajan posao sto im ga je uvalio. Jos na sve to se provukao, jer je Rasel sam trazio trejd.

 

Ako ce da se dovodi neki ol star, onda je bolje mladji igrac 25-28 godina. Moje je misljenje da ako ne dovedu Oladipa da ce se oslanjati skroz na FA 2021, tada ce verovatno neko doci posle druge titule. A ima i mesta u salary cap koliko hoces. Bron da odbije player option od 40 milki i uzme minimalac kako bi bolje sklopio tim i uzeo jos dva tri prstena. Sta ce mu pare, ionako ce da mu kaplje novac nakon karijere.

 

 

 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Ma kakav crni Vestbruk, on bukvalno sad ima gori ugovor od CP3. Presti je uradio sjajan posao sto im ga je uvalio. Jos na sve to se provukao, jer je Rasel sam trazio trejd.

 

Ako ce da se dovodi neki ol star, onda je bolje mladji igrac 25-28 godina. Moje je misljenje da ako ne dovedu Oladipa da ce se oslanjati skroz na FA 2021, tada ce verovatno neko doci posle druge titule. A ima i mesta u salary cap koliko hoces. Bron da odbije player option od 40 milki i uzme minimalac kako bi bolje sklopio tim i uzeo jos dva tri prstena. Sta ce mu pare, ionako ce da mu kaplje novac nakon karijere.

 

 

 

Oladipo je bio grozomoran nakon povrede.

Link to comment
Share on other sites

LeBron nikada vise u karijeri ne sme igrati ispod nekog supermaxa, pa cak i ako budu potpisao jos jedan ugovor. Kakav crni minimalac, nema od toga nista, kad do toga dodje bice vec u penziji

 

   Da vidimo sad naredne 2 sezone moze li se doci do bar jednog prstena, i zato se moraju juriti pametno minimalci - Rondo, Dwightello, Rose, Jeff Green, i tako ti igraci koji mogu da doprinesu pomalo u plejofu a na vetminu su. 

 

  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

LeBron nikada vise u karijeri ne sme igrati ispod nekog supermaxa, pa cak i ako budu potpisao jos jedan ugovor. Kakav crni minimalac, nema od toga nista, kad do toga dodje bice vec u penziji

 

   Da vidimo sad naredne 2 sezone moze li se doci do bar jednog prstena, i zato se moraju juriti pametno minimalci - Rondo, Dwightello, Rose, Jeff Green, i tako ti igraci koji mogu da doprinesu pomalo u plejofu a na vetminu su. 

 

  

Pa onda nek uzima supermax ali nek gleda druge kako uzimaju titule.

Link to comment
Share on other sites

LeBron je valjda pricao kako nikada nece davati popust zato sto bi time slabio pregovaracku poziciju drugih igraca u odnosu na vlasnike fransiza (u fazonu da nemaju argumenr ako lebron moze da da popust zasto ti joe johnson-e ne mozes), mada nisam siguran da taj argument potpuno pije vodu bas.

 

A valjda je javna tajna i da Lebrondza hoce posle karijere da bude vlasnik neke nba fransize, a za to treba brdo para (minimum 1 milijarda doloresa ili sl).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, delgado said:

Pa upropastice svoj legasi ako bude igrao za minimalce / ista manje od max-a

LBJ i Davis su najdominantniji duo od Kobe-Shaq ere tako da idemo jako prvo na repeat

Treba on sa Bronijem da igra a to nece moci u Lejkersima😉

Treca sreca u Klivlendu?😀

Ustvari, pa tebi bi bas bilo brutalno da on zavrsi u Klipanima. Lue i Lebron, idealan spoj za tebe😀

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...