Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

7 minutes ago, realno *w said:

Opcije za Grina? 

 

Treba neko da da 15 miliona Grinu, 34 godišnjem igraču koji se raspada  i svake godine je samo gore. Baš me zanima kako će to ići.

 

Pa nije strasno posto ima ugovor na jos jednu sezonu pa mozda i uspiju da dogovore trejd sa sa nekom od ekipa koje imaju dosta prostora u salary capu.

Ne vjerujem da Lejkersi idu u odbranu titule sa njim.

Jedino za koje sam siguran da ostaju jeste AD, Lebron, Caruso i KCP.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Miki28 said:

Kuzmu da trejdujemo i eto odmah jaci tim😀

Kontam da ce istraziti opcije za Greena, da probaju da ga uklope u neku trejd paket za nekog dobrog igraca, mozda Oladipo mada nema se mnogo prostora u salary capu a ni nekih jakih igraca da se ubace u trejd paket.

Rondo ce iskoristiti opciju da izadje iz ugovora i pitanje je dal ga Lejkersi mogu platit koliko bi on zelio.

Dwight isto ce uzeti kes sad kad ima prsten. 

Bice dosta promjena role playera ali bice tu dosta zainteresovanih da dodju da igraju za sampiona👌

 

Pa i ja kontam da će da probaju da uvale negde Kuzmu i još nekog za tu treću zvezdu i da će ostalo da dopune sa igračima koji jure prsten. Slabije se razumem u salary cap pa zato pitam koju su mogućnosti. Samo ne kontam za Ronda i Hauarda, mislio sam da im je u ovim godinama važnija jurnjava prstena više nego para.

Edited by Čvarkov
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čvarkov said:

 

Pa i ja kontam da će da probaju da uvale negde Kuzmu i još nekog za tu treću zvezdu i da će ostalo da dopune sa igračima koji jure prsten. Slabije se razumem u salary cap pa zato pitam koju su mogućnosti. Samo ne kontam za Ronda i Hauarda, mislio sam da im je u ovim godinama važnija jurnjava prstena više nego para.

Kuzmu nikad nisam ni cijenio kao neku vrijednost ali bilo je timova gdje se mogao uvaliti ali sad posle ovakvog plejofa pitanje je. Ruku na srce, ima taj ugovor dobar ali dolazi na naplatu tako da ne vjerujem da ce ga Lejkersi zadrzati, ocekujem malo pumpanja brojki na pocetku sezone pa na trade deadline da se trejduje.

Sto se tice Ronda i Dwighta, volio bih da ostanu ali nesto tu kontam da idu po poslednji veliki cek mada ako bi obojica uzeli po 5-6 miliona na 2 godine, mislim da bi itekako to bio dobar deal.

Volio bih i Keef da ostane, pokazao se kao odlicno resenje u plejofu.

 

Ono sto je veliki plus jeste odlicna atmosfera u ekipi pa mozda i uspiju zadrzati veci dio ekipe.

Vidjecemo dal ce Bradley ostati tj uzeti player option na 5 miliona. Falio je mnogo u plejofu @delgado

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

3 ugovora koja bi bila borderline supermax (zapravo u praksi i jesu). I onda samo njih trojica da igraju?

Mislis za CP3?

Nemaju neke zanimljive igrace za Okc, niti pikove a onda jako, jako tesko bi uklopili plate osim da AD kasnije potpise a da ugraju CP3 u salary cap pa AD posle potpise posto imaju bird rights.

 

Opcija nekog buyouta mi je mozda moguca ali ne vidim interes Okc da to uradi i sebe bas ubogalji narednih sezona. Ipak ima preko 80 miliona u naredne 2 sezone

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cisto sumnjam da ce Lakersi ganjati CPa. Plan je jos od proslog ljeta da na capu za FA 2021. budu samo James i Davis pa da se ganja neko jako ime. Ako bude nekih trejdova, bit ce il za Oladipa il za nekog tipa Lavinea kojeg ces bez problema moci trejdati dogodine za cap prostor ako dogodine dogovore neko jako ime. Vidio sam da su Hawksi zainteresovani za KCPa pa me ne bi iznenadilo da tu bude neka kombinacija Lakersa, Hawksa i Pacersa gdje bi Hawksi kroz S&T dobili KCPa, Pacersi npr Kuzmu, Greena, pick i jos neki asset od Hawksa, a Lakersi Dipa. 

 

Za MLE ocekujem da ce ganjati Galloa ako bi ovaj pristao igrati za manje pare da zaganja titulu ko sto rece u nekom intervjuu neki dan. Ronda ocekujem da ce zadrzat, volio bih da se Boogieu dadne jos jedna sansa i Morrisa ako je kako moguce isto zadrzati. Mogla bi se bas mocna ekipa sastaviti dogodine, dosta jaca nego ove. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@alpaka Bereta Sida proslo ljeto nisu imali bas vremena, cekao se Kawhi bas dugo i onda u kratkom vremenu su odradili top posao iako je bilo dosta limitirano trziste sa igracima.

I ja kontam da ce se ici na kratke ugovore za FA da bi bilo prostora za ofsezonu 2021/22 i da se onda dovede jako ime uz Dejvisa koji ce nositi ekipu narednih godina ( Kawhi je FA sledece ljeto, samo kazem 😀 ). Lebron moguce da tad uzme neki povoljniji ugovor da bi se dovelo to jako ime i jurio jos titula.

Boogie mislim da ce igrati za Lejkerse, vec ima odlican odnos sa AD i Lebronom i nece kostati mnogo, neki MLE mada mozda i manje.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Čvarkov said:

 

Pa i ja kontam da će da probaju da uvale negde Kuzmu i još nekog za tu treću zvezdu i da će ostalo da dopune sa igračima koji jure prsten. Slabije se razumem u salary cap pa zato pitam koju su mogućnosti. Samo ne kontam za Ronda i Hauarda, mislio sam da im je u ovim godinama važnija jurnjava prstena više nego para.

Kuzmaru uvaliti Niksima, oni vole te tako koji igraju samo PF. Prijao bi Micel Robinson.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

Sve i da hoće, na koju foru bi uklopili 3 max-a?  Kojih 9 igrača bi činili ostatak ekipe?

Slazem se, jos CP3 i Lebron u tim godinama u kojim su. Mnogo je bitnije da se oko AD i Lebrona napravi tim, da ne moraju da vuku previse u regularnom dijelu, kao sto su i uradili ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, realno *w said:

Opcije za Grina? 

 

Treba neko da da 15 miliona Grinu, 34 godišnjem igraču koji se raspada  i svake godine je samo gore. Baš me zanima kako će to ići.

bratski njujork je uvek tu.

 

vini se budi 3, 2, 1...

Link to comment
Share on other sites

Mogu samo zamisliti kolicinu hejta mnogog forumasa prema Jezerdzijama ako dovedu Chrisa Paula.

Jer Paul, uz Nasha inace najbolji plej u zadnjih 15 godina, nije zasluzio titulu, sta li...

Ali zato se navija za Kawhija, bezveznjaka za kojeg je Rade Zagorac bog karizme.

Forume, tezak li si...

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Lakersa, ja stvarno ne verujem da ce Rondo i Howard posle ovakvih korisnih i uspesnih sezona ici negde drugde, posebno u ovim godinama, i da im treba nesto vise od minimalca. NJih dvojica su mi zacrtani za sledecu sezonu kao taj veteranski duo. Caruso, Kuzma, James, Davis, Pope, Green naravno -> Zar biste trejdovali ovakvog pobednickog igraca i neverovatnog defanzivca koja je toliko zasluzna za nas prsten. Ne vidim svrhu da ide i Kiffacha, koristan je i on, a moze biti i starter sledece sezone, ima jos basketa u njemu. Gee isto nikud nece mrdnuti, u regularnoj moze i on opet da startuje, a vraca se i Bredli. Ko ce se jos potpisati za minimalac (Jeff Green) ne zna se, al nekih ozbiljnijih pomeranja (Beal, Dipo price) ne verujem da ce biti. 

 

   Kako mi je krivo sto nije otisao Kuzma sa Ingramom i Lonzom, umesto Josha Harta. Kako bi se uklopio u ove Lakerse, bukvalno decko je prime Jeff Green, samo da igra u normalnom sistemu a ne u onom haosu u LA i Pelicansima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel bi trejdovao Kuzmu sad kad je osvojio prsten ili bi ga ostavio da se vidi sta moze sa glavom da uradi?

Mada, posle one izjave: Bio bih starter u bilo kojoj drugoj ekipi vidi se da ckode ima ozbiljan visak samopouzdanja koji moze da ga uspori u daljem radu.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, delgado said:

Sto se tice Lakersa, ja stvarno ne verujem da ce Rondo i Howard posle ovakvih korisnih i uspesnih sezona ici negde drugde, posebno u ovim godinama, i da im treba nesto vise od minimalca. NJih dvojica su mi zacrtani za sledecu sezonu kao taj veteranski duo. Caruso, Kuzma, James, Davis, Pope, Green naravno -> Zar biste trejdovali ovakvog pobednickog igraca i neverovatnog defanzivca koja je toliko zasluzna za nas prsten. Ne vidim svrhu da ide i Kiffacha, koristan je i on, a moze biti i starter sledece sezone, ima jos basketa u njemu. Gee isto nikud nece mrdnuti, u regularnoj moze i on opet da startuje, a vraca se i Bredli. Ko ce se jos potpisati za minimalac (Jeff Green) ne zna se, al nekih ozbiljnijih pomeranja (Beal, Dipo price) ne verujem da ce biti. 

 

   Kako mi je krivo sto nije otisao Kuzma sa Ingramom i Lonzom, umesto Josha Harta. Kako bi se uklopio u ove Lakerse, bukvalno decko je prime Jeff Green, samo da igra u normalnom sistemu a ne u onom haosu u LA i Pelicansima. 

Znaci niko ne odlazi a mozda neko dodje😀

Ma kakvi, ove sezone su izvukli ali nisu glupi da u novu sezonu udju sa istim kadrom, mora da se koriguje tim.

Svakako da je Danny dostupan za trejd, samo da vide dal se moze dobiti nesto za njega.

Da mi je neko prije sezone rekao da ce KCP biti sigurniji od dvojca KCP-Green mislio bih da se sali evo nas bas tu, KCP nece nidje.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Miki28 said:

Znaci niko ne odlazi a mozda neko dodje😀

Ma kakvi, ove sezone su izvukli ali nisu glupi da u novu sezonu udju sa istim kadrom, mora da se koriguje tim.

Svakako da je Danny dostupan za trejd, samo da vide dal se moze dobiti nesto za njega.

Da mi je neko prije sezone rekao da ce KCP biti sigurniji od dvojca KCP-Green mislio bih da se sali evo nas bas tu, KCP nece nidje.

Ko zna, niko ovde nije siguran, sem Brona i AD-a. Uvek mogu da ulete neke jadne ekipe i ponude dosta vise. Posebno KCP koji je u najboljim godinama i hteo bi da zabode jak cetvorogodisnji ugovor. Od ljudi koji su na minimalcu, najvaznije je da ostane Rondo, ali ubedljivo. Zaboravlja se koliko je ekipa igrala jadno dok se on nije vratio ekipu i u velikoj meri rasteretio Brona i povezao ekipu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...