Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Odlicno prilagodjavanje Vogela sa Carusom veceras, neocekivan potez ali se isplacuje.

KRoz celu seriju Franky V pokazuje sposobnost prilagodjavanja sa drasticnim rezanjem minuta, sto je za mene stvarno neocekivano. Geeja je izbacio iz rotacije skroz kad je video da nije za PO basket, Howardu pojacao minutazu, KCP-a gurnuo u vatru i nadoknadio izostanak Bredlija, pa i Kuzmi ne daje previse slobode... Kiffacha takodje se insertuje fino po potrebi, dozira dobro. 

  

 KEJ SI PI

Link to comment
Share on other sites

Dajte JR Smitha, Dudleya i Geeja 🙂

 

   LeBron dominantno potvrdjuje svoj finals MVP. Prve 2 je bio egal sa Davisom, ali poslednje 4 ga je bas nadmasio. Game5 Kingov je jedna od njegovih najboljih utakmica ikada. U dresu Lakersa svakako, a verovatno najbolja partija posle 17-18 sezone. Pogodio je najvise trojki u jednoj utakmici finala nadmasivsi rekord iz game 7 from 2013 (5) -> 6, i to sa vrhunskim %.

 

  

Link to comment
Share on other sites

Posto idem da spavam, da odmah cestitam navijacima Jezerasa sa foruma.
Ako nista drugo, drago mi je zbog Lebrona, jer sam uvek smatrao da zasluzuje vise od trenutnog broja prstenja koji ima. Zbog AD-a takodje. Dobar je momak i jos bolji kosarkas. Toliko godina je riljao u raspalom Big Easy-u. Ostatak rostera je uglavnom sastavljen od meni odvratnih likova nazalost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

James ubacio and-one bacanje i oni ponistavaju zbog Kuzmine greske, ahahahaha kakav moron, ne moze ni na +40 da ne bude beskorisno smece

Rondo postao 3pts knockdown suter pod stare dane

Jos samo 1 asist fali Kingu za novi Playoffs/Finals TripelDouble. 

Rondo + KCP + James + Davis sva cetvorica strasne partije veceras. Kad covek pogleda dobar je to pocetni core

Jos da nam dodje Bogdan. 

Link to comment
Share on other sites

Jedva cekam da se Golden Stejt vrati sledece sezone u punom sastavu i da otrese ove ljigavce. Nekad sam navijao za Lejkerse ali sada mi se gade. Posebno mi se gadi ovo nasilno forsiranje price da je Lebron GOAT, a ne moze Jordanu cipele da brise. Ovo kazem kao neko ko nije nikad bio neki ljubitelj Dzordana, moj idol je bio Brajant.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...