Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

17 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Cuka Spo Vogela opasno ovu seriju. Mozda promeni nesto ovaj 2 do kraja serije recimo da Dwight nema nikakav doprinos poslednje 2 utakmice i da moze lagano Moris da igra od starta.

To nije bilo upitno ni ranije, ipak je Spo klasa iznad, ali da te pobedi šestorica igrača u utakmici takvog intenziteta je tragedija. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Green23 said:

To nije bilo upitno ni ranije, ipak je Spo klasa iznad, ali da te pobedi šestorica igrača u utakmici takvog intenziteta je tragedija. 

Ne razumijem ovo? Imali su vise rasplozenih igraca, kod Lejkersa samo Lebron, AD koji je igrao na jednoj nozi i KCP? I kako je to tragedija?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

Ne razumijem ovo? Imali su vise rasplozenih igraca, kod Lejkersa samo Lebron, AD koji je igrao na jednoj nozi i KCP? I kako je to tragedija?

Pa uvek može da se vadi na to kako je neko imao više raspoloženih. Nisam gledao sinoćni meč, ali izgubiti uz Lebronovih 15/21 je zaista umetnost. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Green23 said:

Pa uvek može da se vadi na to kako je neko imao više raspoloženih. Nisam gledao sinoćni meč, ali izgubiti uz Lebronovih 15/21 je zaista umetnost. 

Pa ja sam gledao i uopste Lebronova monstruozna partija u ovo vrijeme ne znaci i pobjeda Lejkersa. 

Kad se lomilo, odbrana nije mogla nista da odbrani a to je posledica povrede AD-a jer su lagano Batlera micali od AD-a a u jednom trenutku kad je Lebron bio glavni cuvar nad Dzimijem, ostao je u prasini ne znajuci ni gdje je posao Dzimi. 

Heat je stigao -3 bez problema zbog te povrede AD-a jer do momenta kad je Igi slucajno nagazio nogu AD-a , odbrana Lejkersa je bila brutalna, sve su zakljucali. Posle toga AD nije mogao da ostane na Batleru i nije bio dovoljno brz na strani pomoci a u napadu klasican decoy.

U krajnjem slucaju, Batler je uzeo na sebe, dobijao bacanja a Lebron je odlucio da odigra pametno i nadje otvorenog saigraca ali to pametno nije u sinocnjoj utakmici bilo i najbolje za Lejkerse jer kao sto kazes 40 poena je dao, uzmi taj sut jer imao midrange bez problema. Zbog njega su i bili u igri, zivjece se sa pogotkom ili promasajem.

 

Vec sam napisao da je Robinson imao veci uticaj nego 6 role playera Lejkersa, tako da to sto mogu sa vise igraca da igraju nidta ne znaci ako ce Rondo i Kuzma biti teski minus igraci.

 

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Pa šta ti traži povređen AD ako ne može da igra odbranu? Moraš imati spreman plan i u slučaju da se dogodi tako nešto, a ne da ti statira samo zato što je AD. Ako je tako kako pričaš, to je opet 1/1 poraz trenera. 

Sta trazi AD na parketu?

Roviti AD je i dalje najbolja opcija od svih ostalih a i ovo je liga superstarova i sigurno da neces AD ostavit na klupi ako on moze i hoce da igra. On je i bio na Butleru ali ga prostim blokovima odvuku i ne moze da stigne na pomoc saigracima.

Nije bio minus igrac ali je evidentno bilo da je Butlera umirio u prvih 7-8 minuta 4/4, on je bio bez poena i onda Butler koji napada obruc od momenta pogorsanja povrede.

Uostalom igra se za titulu i osim ako nije neka teska povreda, igrac ce biti na terenu

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Ma jako lose vece rol igraca i hitlije rasirise krila.

 

Kavaj bolje da je nazvao Batlera, nego Pola Dzordza. Stvarno bi bilo tesko zaustaviti te Kliperse, plus sto bi bio mnogo jeftiniji.

 

 

Za mene je ovaj PO pokazao da je Batler>Dzordz

Lako je sad reci ali Wayoff P je ipak igrac koji vise odgovara Kawhiju tj taj stil igre.

 

Jimmy je potrefio fransizu, jednostavno se vidi da svi u klubi vjeruju u njega i da uziva tamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTripleDouble said:

Samo nastavi ti da prognoziras, Miki. Posle sledece ce biti Lakers in 7.  Pa posle one tamo next year we'll be champions. :default_coffee:

Pisao sam vec da ce ici u 6 ali sam zelio da se sinoc zavrsi.

 

Lakers in 6

 

A sledece moguce, vidjecemo jos👌

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Batler ima ozbiljnu protekciju kod sudija, svaki njegov prodor je faul.. Onaj poslednji ako je bio ono faul Dejvisa, jebes ga.. Sutirao je 8 bacanja a Lejkersi 3-4 do negde cetvrte cetvrtine tako nesto..

 

Igra zivotnu seriju, po 45 min svaku utakmicu nadljudski napori.. Sto vise igra on igra sve bolje umesto da bude sve gori.. Juce ga je pokrivao Robinson koji je odigrao maestralnu partiju.. Ne znam sto Lejkersi guraju Morisa na Batlera.. Stavis Dejvisa brate ne moze obruc da vidi...

 

Lebrona su tukli kao vola nista svirali nisu... Ja sam odmah rekao 4:2 za Ljekrese max.. Batler ce se raspasti sledecu kao sto se raspao kada je ubacio 40 poena... Robinson svaku trecu odigra ovako, samo da AD bude fit i da se smanje minuti Grina.. Onakav suter a onako da ciglari je sramotno...

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Drakaris said:

Ma jako lose vece rol igraca i hitlije rasirise krila.

 

Kavaj bolje da je nazvao Batlera, nego Pola Dzordza. Stvarno bi bilo tesko zaustaviti te Kliperse, plus sto bi bio mnogo jeftiniji.

 

 

Za mene je ovaj PO pokazao da je Batler>Dzordz

trazio ga je kavaj kad su bili slobodni agenti a batler je bio u fazonu kao i kavaj sa lebronom i lejkersima. nije hteo da bude druga violina.

inace kad smo na ovoj temi kavaj je prvo trazio da napravi dogovor sa durentom a kd mu tad prvi put cuo glas :lol_2: i vec odavno pre toga je imao dil sa drugarom kajrijem. tako da je pg lenardu bio tek treca opcija.

 

 

izgleda mi da su pored klipersa najveci gubitnici ovog plejofa upravo gm i navijaci file kada vide kako batler igra a oni se opredelili da iskesiraju tobaju, horforda i za trenera brauna koji je navodno imao neki sukob sa dzimijem prosle sezone a na kraju ovog plejofa dobio svejedno pedalu.

Edited by riviera
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...