Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Kakva debilcina je ovaj Moris... Pokloni covek pobedu Majamiju, a i ovaj ciglar Grin jbt.. 

 

Odlicna utakmica zaista i Robinson prelomio za Majami.. 

 

Sta reci za Lebrona, koliko covek da toliko mu oduzmu Grin i Markif Moris.. 2 panja koji veze nemaju

Link to comment
Share on other sites

Najbolja utakmica finala. Bravo za Heat! :Hail: Jimmy je dokazao da je legitimni superstar. :Hail: Upalila je i kritika Duncana... :s_d:

 

Lebron odličan, AD je šepao zadnju četvrtinu vidno, ako je u pitanju išta ozbiljnije nije nemoguć preokret u seriji. Za ljubitelje basketa ide bar jedna bonus utakmica. :heart:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bez neke zelje da umanjujem maestralnost Lebrona i AD-a ali u ovih 5 utakmica Jimmy Butler je najbolji igrac na terenu. 


To bih napisao da je i Green pogodio, jer je stvarno neverovatno kako Jimmy diriguje napadom, daje poene, asistira a u odbrani se smenjuje na Lebronu i ADu.  Veceras nije igrao samo 45 sekundi, napravio je TD uz 5 ukradenih i blokadu, 11 asistencija a samo 3 izgubljene. Sve to uz neverovatne % suta. 

Naklon do poda majstore!
 

  • Like 15
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, mene Majami malo smara sa načinom igre. Svaka čast Đimiju, troši se nenormalno i u odbrani i u napadu ali čovek drvi loptu mnogo, nema dovoljno ball movement. Lakersi mi više izgledaju kao tim.

 

Nisam gledao kraj, jel LeBron opet dao drugima da rešavaju i bio pasivan kada se lomilo ili se trudio da završi?

Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam preterano voleo Jimmya jer mi se nije svidjao taj neki i am bad motherfucker stav, delovao mi je malo usiljen. Ali u moru onih koji se tako predstavljaju a onda im se tresu ruke i noge kad je gusto, Jimmy je stvarno ono za sta se predstavlja. Sto je vazniji mec to bolje igra, preuzima odgovornost, resava utakmice. Juce je uzeo loptu i izmislio poene u poslednjih 5,6 napada. Svaka cast.

Edited by Del Piero
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...