Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Jbt kako igra mali Herro i sta pogadja, dok je Kaldvel kamenovao kos u ko zna koliko poslednjih suteva

 

 edit : Prozvah coveka, trojka iz kornera za Popaja na asistenciju Brona za +5. Sad samo pametno i jako

 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ječmendo said:

 

Ne znam šta nije jasno u mom postu, referirao sam se na noćašnju utakmicu. KCP odlučio! :18:

Pa hteo sam reci koliko je plus minus bezvredna kategorija ako se racuna samo za jednu utakmicu. Moze, nekog bas tad da prosere sut , koji se ne moze braniti itd.

Link to comment
Share on other sites

Bravo Anthony! Clutch trica i blokada!

Ugasili smo ih odbranom u poslednjoj. Ulazili su neki ocajnicki sutevi kao ona Robinsonova trica od tablu, ova Crowderova posle bas poklonjenog ofanzivnog maemiju 

Popakovao lepo King sobodnjake veceras, jako do 4. MVPF 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Pope je danas bio odlican u playmakingu, ona asistencija za npr trojku Dejvisa je bila odlicna. 
Krenuo sam da gledam od druge cetvrtine, tako da ne zapazih Dwightella na parketu. Ponovo slicna prica kao protiv HOU -> Vogel se prilagodjava Kiffachom. 

Ispade ovo mnogo ozbiljnije i kompetitivnije finale nego sto se mislilo. Jbg GS kad je gazio CLE 4-1 & 4-0 niko se nije bunio oko ratinga 😄  

Link to comment
Share on other sites

A tek sto fali Dragic i sto je falio Bam 2 i po meca.
Ako Riley diluje  nekog od "mladog core" Nun je taj definitivno. On je kompletniji igrac od Duncana, ali duncan takav kakav je znatno korisniji i vredniji od njega .Cak i kada ne sutira dobro ima "magnet" pa ne sme se pomagati, i ostaje 4 na 4 na weak side. 
Heroj je mudonja ono mamba mentality 1/1, jebe ga reach i visina u odbrani ali cini mi se da je tu znatno korisniji od Duncana.
Heroj-Bam-Butler-Duncan -Taj superstar je vrhunski core za rotaciju se ne brinem ima Riley/Spo da ubode nekog novog G ligasa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mali Hero ce da bude ozbiljan igrac, ovakva muda imati u 4/4 finala NBA je za svaku pohvalu...


Dejvis ustopovao Batlera, cim su zaustavili Batlera odmah se videlo da su Lejkersi blizi pobedi...


Odlicna rola Ronda i KCP-a na kraju uz fenomenalnu odbranu Dejvisa... Sta covek uradi u zadnjih 5 min, kos nisu videli sem Heroa od njega...

 

Jos jedna za LA i Lebron moze u penziju

Edited by Lux_92
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...