Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Poprilicno dobar lockdown nastavak sezone. Vrlo dobra kosarka.

Cudi me da niko ne spominje da LeBronu fale valjda jos 3 tripl-dabla da prestigne Magica na all time playoff tripl dabl listi. Na kojoj je i Jokara na solidnom mjestu. A navodnog goata Jordana bas i ne vidjeh.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stefan81888 said:

Miki, delgi, čestitke. Neću da budem licemer, nije mi drago iz hiljadu razloga što su Lejkersi u finalu. 😄

 

Ali vas dvojica kao true fanovi Lejkersa odnosno Brona zaslužujete čestitke. 

 

 Hvala Stefi, porucujem ti isto sto brat moj Miki - vidjamo se u finalu. Imate moju punu podrsku veceras i u G7

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, Kosta said:

Poprilicno dobar lockdown nastavak sezone. Vrlo dobra kosarka.

Cudi me da niko ne spominje da LeBronu fale valjda jos 3 tripl-dabla da prestigne Magica na all time playoff tripl dabl listi. Na kojoj je i Jokara na solidnom mjestu. A navodnog goata Jordana bas i ne vidjeh.

 

Fali mu i još 3 puta, da u zadnjoj minuti 2/4 produžetka finala zaveže patike na desnoj polovini parketa, da prestigne na čuvenoj all time finals tabli čuvenog igrača iz 70ih (Gordon 'Lace' Usher Porter Oscar Samuel Trevor ili krače GLU...)

 

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Zvezdinho said:

Nema nista od sluzbenih kanala, napravis haos na KZS, dobijes iskljucujucu tehnicku.

ziva lajk dis.

 

16 hours ago, Zvezdinho said:

 

Nema nista od gospodstva dok te sudije siluju oralno i analno i ti jos to mirno trpis i gledas. Kad goaltending nisu svirali.

i to bez ulja.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...