Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Ne znam sta da napisem, uvredjen sam i povredjen. Ova NBA liga je jedna obicna farsa, cirkus kao sto to mnogi pricaju. Ja sam bio ubedjen da nije, ali sad definitivno vidim da je jedan obican cirkus.

Kad se jos od pocetka plej ofa zna tj projektuje ko ce u finale .To ne vredi gledati, ustajanja u 3 ujutro. I onda neki pisu kako se tamo igra svemirska kosarka. LA Lakers tipicna odvratna ekipa sa sve belim medvedima  i posebnim belim medvedom koji je umislio da je GOAT, da nema sudija koji su ih u svakom naletu Denevera pogurali, ne verujem da bi imali 1 pobedu. Lako je biti GOAT uz pomoc sudija i zastite. 

Cestitam denveru na muskoj borbi, a ovim sisicama iz LAL-a da ispadnu od bilo koje ekipe sa Istoka koja se plasira u finale.

 

Edited by Slavisa iz Tavankuta
  • Like 4
  • Love 4
  • Thanks 2
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

Jbt koja Meloun sisa od trenera ni jedna tehnicka u celoj seriji na ovakvu pljacku , pa jebote nek te i iskljuce, barem pokazes neki karakter. 

 

Ni meni nije jasno za sta se tacno covek štekao.

 

Jbg, doslo je vreme lažnih kraljeva, lažnih osećanja, tačno predviđenih izjava za rejting. 

Više bi me obradovalo da Leflop izgubi ovo finale, no kad je Djokara napravio onaj kambek protiv Federera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Čestitke Mikiju, iskrenom navijacu lejkersa i jednom korektnom momku koji je stoicki i sa puno razumevanja izdrzao poplavu navijaca Denvera 🙂

 

Prosao je bolji tim, mada po vidjenom u seriji deluje da je rezultat previsok. Denver ima puno rupa koje treba popuniti, a prvi zadatak je zadrzati Grenta koji ce da bude vruca roba. Pokusati sa trejdom Herisa i Bartona, Oladipo bi im vrhunski legao i mozda ima prostora za neki paket posto je Indy izgleda raspolozena da ga diluje. Plamli i Milsap, da se ne ljubimo, ipak je korona. Enter Bol Bol, a moglo bi i vise uloge za PJ Doziera koji ima ozbiljan low cost high benefit potencijal

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...