Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Uf, najbolja utakmica za kraj serije 🙂

Po 4-1 ispratismo Portland, Hjuston i Denver, osvojen zapad bez vecih problema - toliko o 'slabom' istoku dok ga je King rastavljao 8 godina na cinioce.

Bravo za Denver - Jokica I Mareja najvise, ali i Jerami Granta, odigrao je strasnu seriju. Geri se ovde prilicno raspao u odnosu na mecap sa LAC 

Vogel je radio dobra prilagodjavanja - protiv HOU je insertovao Kiffa i zagasio Geeja, ovde Dwightello umesto Javala veseljana. 

Lepa sporCka prica je LA 🙂 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MrTripleDouble said:

Uffff, ja totalno drugacije misljenje imam.

Majami igra iznad svih očekivanja, nisu oni toliko dobri individualno koliko izgledaju. Jimmy i Bam gube sve komparativne prednosti protiv Lakersa. Boston ima veću napadačku širinu, oni još možda nisu sazreli dovoljno ali imaju više municije, ja čak mislim da uzimaju istok uprkos svemu. 

Link to comment
Share on other sites

Grant ce da naplatu dobro ova izdanja u PO, posebno ovo u WCF i treba. Stvarno me odusevio kako je odigrao.

Jos jednom bravo Denver, svaka cast na borbenosti. Zajebana ekipa, sad dobra ofsezona i onda napad na titulu uz Jokica i Mareja.

 

Kljuc serije Dwight, izmorio je Jokica koji fizikmcki nije mogao vise ali bravo Nikola💪

Murray povrijedjen i nije se moglo vise protiv bolje ekipe.

 

Jos 4 pobjede. Let's go Lakers💪💪💪💪

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Majami igra iznad svih očekivanja, nisu oni toliko dobri individualno koliko izgledaju. Jimmy i Bam gube sve komparativne prednosti protiv Lakersa. Boston ima veću napadačku širinu, oni još možda nisu sazreli dovoljno ali imaju više municije, ja čak mislim da uzimaju istok uprkos svemu. 

Ali Lejkersi bi urnisali Boston u reketu, ne smem ni da zamislim kako bi to izgledalo...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Denver 4. put u finale konferencije i 4. eliminacija. Prvi put od Supersoniksa, pa tri puta od Lejkersa. Mislim da ce u nastupajucu deceniju ipak probit i tu barijeru i uc u svoje prvo NBA-finale, a i titulu uzet. Moga bi predstojeci period postat uspjesniji od za Nagece zlatnih 80-ih. Zapravo bice sigurno. Ovaj tim Denvera je prilicno mlad, djeca za NBA prilike.

Link to comment
Share on other sites

Milsap je bas grebao da odrzi tim na povrsini, neverovatan radnik i u ovim godinama

Dwight 35min, me like it

Vcrs je KCP nestao skorerski, ali je bio solidan na Murrayu, pojavio se Danny, pa i Rondo i Caruso su bili dobri u prvom

Forma ide uzlaznim putem, sto se plejof odaljava mi igramo sve bolje i to bas raduje 

Link to comment
Share on other sites

Sto manje u buducnosti duelova Denver vs Bron.

 

Lejkeri su bolji, ali ne za 4:1. Sudije su tu igrale veliku ulogu, zao mi je sto nisam gledao izjednacenu seriju, ali dobro.

 

Nastavljam da navijam za Brona, zasluzio je da uzme ovaj cetvrti prsten na konto ovako duge karijere i dosta finala u kojima je bio autsajder. 

 

 

Da mi je neko u nastavku NBA u bablu ponudio finale konfeencije, prihvatio bih oberucke. Ekipa je dosta sazrela i napredovala, najvise mi je drago zbog Dzamala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Jokica zelim mu klupsko-reprezentativni put kakve su prije njega imale i druge evropske NBA zvjezde. Sto znaci svakom upjesnom ljetu sa reprezentacijom slijedovala je i odlicna NBA-sezona i individualno i klupski, novi iskorak, jedan level vise Olimpijsko zlato sa Srbijom 2021. i NBA prsten u sezonu 2021/22 kad Nageci budu skroz dosazreli b bio optimalan scenario.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...