Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 hour ago, Squabbit said:

iako gotivim nugetlije i jokaru, ovo gore ne stoji bas. tj stoji, samo treba se reci da Dzoni kad kad ne zeli da ulazi u kontakt vec deli lopte i uzima suteve sa 5.5 metara.
Tu ce tesko da dobije bacanje.

rekao bih da je van top 30 vishe zbog nachina igre pa tek onda zbog nekog statijaznam kriterijuma koje sudije imaju prema i ka njemu. 🙂 

To da ali dovoljno je uzeti hajlajtse od pre 3 godine protiv Minesote, koliko je tu trebao dobiti and- 1 ali su americke sudije pogurale Batlera. Igrao je jednu od boljih utakmica u karijeri i to u nekom Dirk modu, slabo je asistirao, mnogo sutirao i lude suteve uz faul pogadjao ali ipak je Batler Amer. Mrzi me vise o sudjenju, tako je kako je. Ali necemo se lagati, da je Jokic hipoteticki neki Amer sa koledza vise bi ga postovale americke sudije. Mi Srbi cesto znamo jako samokriticni da budemo, kao retko ko. U zadnje vreme posebno se siri neki novi talas podsvesnog auto- sovinizma i omalovazavanja svega srpskog. A vidis dodje crnac u Zvezdu ili Partizan i ima isto sudjenje kao domaci igraci. Cak su nam ovde crnci omiljeni igraci mahom bili koji su igrali. Nikada nisu diskriminisani na sportskom terenu. Amerika je imperija i sto se tice 90% stvari 20 godina ispred nas ali sto se tice ovoga tu su jako domacinski naklonjeni i tu je Evropa mnogo pravednija. Izuzetak u NBA je Luka, em zlatna koka em Kuban mocan covek u NBA krugovima

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2013-e je Jimmy bio rotacioni igrac sa nekih 20-ak minuta u igri ako se ne varam.

2015-e je bila epska serija. Pravi Tibsov grit & grind. Secam se da ga je Jimmy bas dobro cuvao i secam se bas losih procenata suta Lebrona.

 

No ja svejedno i dalje mislim da Bostan izlazi iz istoka. Ako dobiju veceras, onda 90%.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, delgado said:

LeBron je cistio PO patos Batlerom 2x - '13 i '15. Videcemo moze li i treci, najvazniji put 🙂  

 

Cek ti stvarno mislis da prolazite?

Mi tek sada palimo motore. Cekali smo vas da se izmorite kao Austrougari devetsto cetrnaeste, pustili ih do Ljiga i onda onako umorne najurili u Bosnu. E tako cemo mi vas sada. Crkli ste bre, samo to jos retko ko vidi. Krece masinerija

I to Marej Porse Karera i Jokic Skanija sa senzorima

Mi se tek zagrevali i cekamo da se sjurimo na vas ko na vasu bracu iz Arandjelovca.

Sad ce Maloun kao Zivojin Misic da vas sredi, drz gace 😉

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim, niko ne komentariše Jokića na četvorci u 2/4, jbg. nema ćelave sujete. :classic_tongue:

 

Ima ona Andrićeva, po sećanju: Često nam je malo potrebno da budemo srećni a upravo je to malo baš ono što nam nedostaje. Tako i Denver. Svaki put su tu negde, izdržavaju napade, odbijaju da se predaju ali nikako da preuzmu meč. Našli su najgori momenat da budu letargični i d'umru (posebno Nidža). Valjda su shvatili da su egal sa LAL i da samo sitnice odlučuju u svakom meču. U zajebanoj su situaciji, ali barem neka se skupe i zagorčaju im život i nateraju ih da se ozbiljno oznoje. Jedan po jedan meč, neka zaborave na rezultat u seriji,

 

Inače, hrabro preuranjeno lupetanje - sve mi se manje čini da će MPJ biti ono što se očekuje od njega. Može da bude solidan igrač, da bude veoma koristan u napadu, ali da bude pouzdana prva četvorka tima koji puca na vrh.... ovaj, ne. Mogao bi lep klip da se napravi od njegove izgubljenosti u odbrani. Ne ono kada ne može da isprati igrača ili se zbuni u rotacijama ili takve stvari, nego se bukvalno pogubi, npr. iznenada prestane da prati igrača. Plus onaj blesavi duel sa Kuzmom, pa ono srljanje i samoisticanje u ranijim serijama - nema (zasad) glavu da bude pouzdan igrač. A ne znam kako se to ispravlja.

 

AD je jedan opasan baja i najbolji igrač LAL, bez dileme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RatzenStadt said:

Idealnije bi bilo da izgube veceras i pridruze se Niksima u vecnom glibu od sledece sezone.

 

Lol, mozda u alternativnom univerzumu.

 

A i ne vidim cemu taj hejt, ozbiljna fransiza sa tradicijom koja je veliku vecinu vremena zasluzeno relevantna u NBA-ju.

 

Btw, ovo pise prosecan srbenda koji ako navija za ikoga ovde, navija za Denver.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Barkley#34 said:

Vidim, niko ne komentariše Jokića na četvorci u 2/4, jbg. nema ćelave sujete. :classic_tongue:

 

Ima ona Andrićeva, po sećanju: Često nam je malo potrebno da budemo srećni a upravo je to malo baš ono što nam nedostaje. Tako i Denver. Svaki put su tu negde, izdržavaju napade, odbijaju da se predaju ali nikako da preuzmu meč. Našli su najgori momenat da budu letargični i d'umru (posebno Nidža). Valjda su shvatili da su egal sa LAL i da samo sitnice odlučuju u svakom meču. U zajebanoj su situaciji, ali barem neka se skupe i zagorčaju im život i nateraju ih da se ozbiljno oznoje. Jedan po jedan meč, neka zaborave na rezultat u seriji,

 

Inače, hrabro preuranjeno lupetanje - sve mi se manje čini da će MPJ biti ono što se očekuje od njega. Može da bude solidan igrač, da bude veoma koristan u napadu, ali da bude pouzdana prva četvorka tima koji puca na vrh.... ovaj, ne. Mogao bi lep klip da se napravi od njegove izgubljenosti u odbrani. Ne ono kada ne može da isprati igrača ili se zbuni u rotacijama ili takve stvari, nego se bukvalno pogubi, npr. iznenada prestane da prati igrača. Plus onaj blesavi duel sa Kuzmom, pa ono srljanje i samoisticanje u ranijim serijama - nema (zasad) glavu da bude pouzdan igrač. A ne znam kako se to ispravlja.

 

AD je jedan opasan baja i najbolji igrač LAL, bez dileme.

Lebrona ne mogu da smislim, egomanijak. Ali to sto ga ja ne volim to ne znaci da je izmislio kosarku za Dejvisa. Dejvis pickica koja je pobegla iz nemoci kod glavnog baje. Ima uz sebe 2 brutalna asistenta, 2 centra grdosije koji odradjuju prljave poslove za njega. Plus jos solidnog pomocnog osoblja. Kakav je Dejvis stvarno igrac to se videlo kada je Leki the kombajn odmarao protiv Denvera i Hjustona. Dejvis nije znao sta ga snaslo. Popio je teske blowoute. Dok je Lebron i bez Dejvisa znao pobediti Denver prosle godine. Dejvis je boranija za mocnog kombajna. Sistemaki mocan igrac ali realno sleper. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, gggggggg said:

ibaka igra centra poslednjih nekoliko godina.

 

ja mislim da ce mpj i grant da se rotiraju na centru a millsap da bude back-up petica za neki minimalac ili mle.

 

jeff green, justin holiday i pat connaughton ako napusta milwaukee bi bili moji pickovi za popunu klupe.

 

murray morris

harris holiday

barton craig green

mpj grant

jokic millsap bol

 

mozda bude i nekog zescijeg igraca ako millsap uzme minimalac ili ode.

 

 

 

Tesko da Grant moze na 4 jer nema gabarita. 

Njegov zadatak, što sam gledao u plej ofu, jeste čuvanje najboljeg spoljnjeg protivnickog igraca tako da uglavnom igra na 3.

Sinoc kad je Milsap dobio brze penale, Grent je preuzeo AD i to je izgledalo mnogo loše. Nema size da cuva 4 sem ako nije igrac tipa Tejtum. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Marej21 said:

Lebrona ne mogu da smislim, egomanijak. Ali to sto ga ja ne volim to ne znaci da je izmislio kosarku za Dejvisa. Dejvis pickica koja je pobegla iz nemoci kod glavnog baje. Ima uz sebe 2 brutalna asistenta, 2 centra grdosije koji odradjuju prljave poslove za njega. Plus jos solidnog pomocnog osoblja. Kakav je Dejvis stvarno igrac to se videlo kada je Leki the kombajn odmarao protiv Denvera i Hjustona. Dejvis nije znao sta ga snaslo. Popio je teske blowoute. Dok je Lebron i bez Dejvisa znao pobediti Denver prosle godine. Dejvis je boranija za mocnog kombajna. Sistemaki mocan igrac ali realno sleper. 

 

Ne budi smijesan. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...