Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Ne mogu vise da svarim sudjenje u 4/4, nema sanse da gledam game 5, ne treba mi nerviranje uz kurac, 2 cista faulaLebronu nisu sudila kad je Mari isao na ulaz, pa tek onaj smesan faul Milsapa nad Dejvisom koji nije postojao. Cak su se i komentatori TNT-a cudili.Znalo se da ce Lejkersi da dominiraju u skoku, ali ovoliko ofanzivnih skokova  bas nije smelo da se dozvoli.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Videlo se u prosloj utakmici da Jokic pada sa snagom. Pasivan je bio na sutu jer je vec dobrano izduvan u 2 serije po 7. Marej briljantan ali ono zaletanje na Lebrona je bilo nepotrebno, mislim da je tu odlucena utakmica. 

Lejkersi jaci fizicki i nema tu sta, samo ona zabijanja Lebrona u igraca, mislim zato ga i ne volim nesto. Jedno 10-15% karijere je napucao na ta zabijanja u igraca. Pravila sa takva nazalost i on namazano koristi to. Grant stoji kod aut linije ovaj se bukvalno ugurava u njega. Koliko samo puta tako. Sudije nisu bile lose ali taman za jednu nijansu Lejkersima vise svirali. 

U sustini ko im je kriv kada su promasili preko 10 puta sami na trojci. 

Nesto sve mislim da ovo bez publike vise lezi Lejkersima. Ne verujem da bi Dejvis ovako dobro sutirao sa urlanjem publike. 

Generalno negde sam znao da Nikola pada sa snagom i bio sam 95% siguran da ce izgubiti. Previse su igrali utakmica sa jakim tempom. I plus ti dodje fizicki mozda i najdominantnija ekipa u istoriji NBA. 

Lep san svima

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Milos 3.14 said:

Šta su svirali kad je AD izvrnuo zglob

Običan faul

Evo ko nije video o čemu pričam, ovo je toliko očigledno, da je nemoguće da sudija nije video. I umesto 105-104, Lejkersi idu u napad 5 na 4 i idu na 107-102.

Edited by Green23
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...