Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Dajte neku statistiku koliko poena ima Jaylen Brown ima poena u poslednjim cetvrtinama ove i serije protiv Toronta. Neki subjektivni osecaj da nema 10ak. Izbegavaju ga u napadu kao šugu da ima, doduše nije ni da se on nesto trudi da bude drugacije.

 

Edit: Evo ga, silom prilika. :classic_smile:

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

One more, nema opustanja videli smo na zapadu da 3/1 vredi kurcu.
Nadamo se da povreda Bama nije ozbiljna inace ode sve u kurac.
Heroj do juce igrao po selendrama u Wisconsinu, bio najomrezeniji u svojoj drzavi a danas 37 poena Bostonu.
Boston imao i bolji %, vise trojki, vise ast, vise skokova ali su uspeli da imaju duplo vise izgubljenih loptu i to je bio kljuc.

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast vrelini ubedljivo su do sada pokazali najvise u PO.

 

Na kraju petorka Dragic,Iggy,Butler,Herro, Adebayo, svako ima kosarku u malom prstu, milina za gledati...

 

Kad se pogleda ovih 5 doktora iz gorenjeg pasusa, Boston ima zavrsnu petorku slicnih kvaliteta ali svi nesto nedojebani i nedovoljno zaokruzeni projekti i veterani...

 

Po meni je tu i razlika izmedju potencijalnih 2-2 i 3-1 u seriji ali nista jos nije gotovo...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Nista, sad nam ostaje samo da cekamo novi tekst na Ringeru da malo naucimo kako je Smart najbolji defanzivac od nestanka dinosaurusa naovamo ili petu knjigu iz treceg toma o Tatumu kao ocu spasitelju kosarke ili o Jalenu Brownu kao najuticajnijem igracu danasnjice

Edited by threepwood
  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, drperce said:

 

Hocemo 32 slobodna u prvom poluvremenu kao u G1 !

Koliko su se samo usrali Fejkersk kad rade pritisak vec sada, nista se ne prepusta slucaju.

Mnogo je to😉 svakako da ce Lejkersi uci agresivnije u mec jer ce Dwight startovati pa ce i nametnuti neki kriterijum.

Do sada 90-78 odnos u bacanjima za Denver, Lebron 10 a Grant 14 bacanja u ova 3 meca. 

Mislim da ce Lebron vise napadati obruc u ovom mecu, da se nece zadovoljavat sa sutem za 3 i poludistancom.

 

Lakers in 6

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

Mnogo je to😉 svakako da ce Lejkersi uci agresivnije u mec jer ce Dwight startovati pa ce i nametnuti neki kriterijum.

Do sada 90-78 odnos u bacanjima za Denver, Lebron 10 a Grant 14 bacanja u ova 3 meca. 

Mislim da ce Lebron vise napadati obruc u ovom mecu, da se nece zadovoljavat sa sutem za 3 i poludistancom.

 

Lakers in 6

 

Jeste 90-78 ali od toga je Denver dobio 10ak u garbage time-u prve da bi se iznivelisao broj bacanja. Kad bude Lejkersima AD ili LBJ dobio 4u na samom startu trece cetvrtine a od toga 2 u napadu, mozemo da pricamo kako su Lejkersi osteceni.

U drugoj i trecoj bilo gresaka u sudjenju na obe strane, u prvoj oruzana pljacka i izbacivanje najboljeg igraca izmisljenim faulovima.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MilošVB said:

 

Poslednja gotivna ekipa Lejkersa je bila kad su igrali Medzik i Vlada. Ovo sad je katastrofa gnar, ogavniji su mi i od LBJ Majemija. 

Lazni samoproklamovani kralj, i 15 trofeja da osvoji nikad nece biti iznad Dzordana. 

Treba od prvog minuta uci u meso, potencirati grublju igru i odmah pritisak na sudije. Fali ovde jedan gepek sada. 

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Rešio Majami sinoć seriju. Jebi ga, ispustili smo je kad smo ispustili prednost u G2. 

 

Za Adebaja svakako nemamo osoblje, Butler i Goran si dali dosta poena ali se živi s tim jer su loše šutirali, no zato Herro...Doktorska partija sinoć, najkonstantniji igrač u seriji i neko ko je izgledao kao pravi vođa tima. Svaka čast, mladiću. 

 

Zonu ćemo sanjati celu off sezonu, promenjiva je bila uspešnost Bostona u napadanju iste.. Izgubljene lopte rešile meč. 

 

Neće Boston dobiti 3 za redom, sinoć je bila poslednja šansa za zelene. 

 

Skraćena verzija posta za @delgado: Boston izgubio

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nema veceg nostalgicara od mene i kad su kosarka i fudbal u pitanju idealizujem asove od pre ali ova NBA sada je kao igrica. Atomska kosarka. Doncic, Jokic, Herro, Murray itd nisu normalni. Ovaj mali Herro ko gazela trci, kao na baterije, a izbacaj kao munja. Sledece godine bice bukvalno igraca kvalitativno za 3 Ol Stara u fulu. Nas Bogdan nije ni medju 60- 70 najboljih igraca a pre 10-15 godina na Ol Star isli Memet Okur, Nelson, Devon Heris i ko sve ne jos. Bukva Hauard godinama bio najbolji centar. Juce tema na Reditu koga bi uzeli prajm Hauarda ili Jokica. Ja samo kolutam ocima citajuci komentare. Kao vukao Orlando do finala, mosh misliti prosao Igudalu, Milera i Alena sa 33, 34, Lebron imao maltene Evroligaski tim u odnosu na danasnje standarde. Ovi klinci danas odrasli na igricama, refleksi im istrenirani, koordinacija oka i ruku perverzija + fizicki brutalno spremljeni. Finiks nije ni usao u Plej Of a mislim da bi smlatio 90% timova pre 10- 15 godina. Verovatno ima uticaja na igru i to sto ne mora da putuju, sto cekaju utakmice u hotelima i odmorniji su ali mislim da nece puno pasti nivo ofanzive i kada se vrate normalni uslovi. Jednostavno evolucija kosarke pred nasim ocima. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

LBJ+AD              +11

samo AD             +17

samo  LBJ           -14

 

 

Ovo sad čujem na "ringeru". Mali uzorak, ali baš čudan podatak.

Mene ne čudi podatak. Mnogo bolje izgledaju kada Lebronu uzmu loptu iz ruku, nije to više onaj Lebron koji je nezaustavljiv 1 na 1, a baš želi da dokaže da to i dalje jeste. Bolje izgledaju kada Rondo komanduje stvarima na terenu, a AD je odličan dodatak na takvu postavku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

S jedne strane staviš sve one pred kojima je budućnost, koji moraju da rade na ovome ili onome, da sazru, itede, a s druge klinca od 20 leta za koga valjda nije preostalo izgovora pa mora da pokida, šta drugo. Jednog AD suludo preskaču u LAL a Heroj zasluženo ima tretman ravnopravnog igrača, plus igra sa samopouzdanjem superstara. Bravo, dečko!

 

Moje simpatije su uvek na strani Bostandžija, ali Majkemi zaista lepo izgleda i ako prođu biće potpuno zasluženo. Igraju košarku u kojoj svi učestvuju, a ne serije besomučnih izolacija, kao što je popularno na zapadu.

 

Ajde, Bostone, vadi se!

 

3 minutes ago, Marej21 said:

Ovi klinci danas odrasli na igricama,

Ili na bureku i koka koli. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...