Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

 

 

 

10 minutes ago, cabke said:

Jao kako bih volio da Denver otrese LA u ovoj seriji. Kakav hajp na internetu i kolektivni orgazam na buzzer od AD...te Lebron je kralj, te "svi zele Lebrona u finalu"...

A ne bi bio hajp na internetu na ovim prostorima da Denver prodje? Ne bi bio kolektivni orgazam na Jokicev buzzer beater?

Jbg sto su Lejkersi toliko popularni, samo 16 titula a Denver koliko? Ipak je 4 WCF a ne 2 sto sam mislio🤦‍♂️

Edited by Miki28
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@Miki28
Ma naravno da bi bio hajp zesci kad bi Jokara dobio ovo. Objektivno gledajuci su Lejkersi favoriti i svako realan bi trebao to da uvidi. O fransizama ne treba trositi rijeci. Jbg...LA, Boston, NY pa onda ostali tek. Ne podnosim patetiku koja se veze za Kobijevu tragediju a sto PO odmice, sve se vise to potencira.
I zaista mislim da Denver ima sanse da ovo na neki nacin prodje. Zato...go Nuggets!!! 🙂

P.S.

Howard je balvancina zesca. I tako bih volio da Denver ima nekog tipa Oakleya ili pokojnog Masona da ga malo prevaspitaju.



 

Bill Walton Pays Tribute to Nikola Jokic’s “Flow”:
https://www.gq.com/story/bill-walton-tribute-to-nikola-jokic

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gggggggg said:

 

a kojeg je tog mladog igraca mogao 'izbaciti'?

 

sta je sa adamsom, grantom, mozda dort?

Manje vise sto se tice igraca, stoji to i da nije imao neki izbor, ali mu je igra ekipe izgleda jako bolno kad su imali tim nakrcan superstarova. Sve se svodilo na izolacije i sta ce da naprave u napadu Durant i Westbrook. Nije imao bukvalno jednu akciju na terenu. Nista bolje nije radio posao od svog prethodnika Brooksa. Ove sezone rezultati odlicni naspram rostera. Mozda gresim dusu ali ja sam ubedjen da je CP3 glavni faktor ove sjajne igre a ne ovaj na klupi. Uz Riversa najprecenjeniji trener u ligi godinama unazad.

 

Ko zna, mozda mu sada lakne kada nece imati tim pun superstarova i egoista, mada sam veliki skeptik. Voleo bih da me demantuje, posto su jaki Bullsi neophodni ligi.

Link to comment
Share on other sites

Kapiram zasto uprava nije zelela da se kocka sa jos jednim trenerom bez NBA iskustva, pa sam se potajno nadao Atkinsonu.

Donovan je trener u padu, a ni na svom vrhuncu na Floridi i prvih par sezona u OKC nije bio tip ciji su timovi igrali dopadljivu kosarku. U svakom slucaju gori od potatoheada ne moze da bude i da se potrudi, ali nisam neki optimista.

Jedno je sigurno - Lavine pravi opasnu zurku veceras i boze zdravlja moze polako da se sprema za allstar. Kod Bilija ce uzimati suteva dok mu ruke ne otpadnu

Edited by threepwood
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, MrTripleDouble said:

Manje vise sto se tice igraca, stoji to i da nije imao neki izbor, ali mu je igra ekipe izgleda jako bolno kad su imali tim nakrcan superstarova. Sve se svodilo na izolacije i sta ce da naprave u napadu Durant i Westbrook. Nije imao bukvalno jednu akciju na terenu. Nista bolje nije radio posao od svog prethodnika Brooksa. Ove sezone rezultati odlicni naspram rostera. Mozda gresim dusu ali ja sam ubedjen da je CP3 glavni faktor ove sjajne igre a ne ovaj na klupi. Uz Riversa najprecenjeniji trener u ligi godinama unazad.

 

Ko zna, mozda mu sada lakne kada nece imati tim pun superstarova i egoista, mada sam veliki skeptik. Voleo bih da me demantuje, posto su jaki Bullsi neophodni ligi.

 

bold: ne mislis da i kod jednog i kod drugog trenera je bilo necega zajednickog?

 

nije on najveci krivac sto su prokockali 3-1 protiv najjace ekipe u istoriji do tada.

 

btw, volim ovo da kada ne ide onda je trener kriv a kada dodju rezultati onda je zbog igraca. ;D

 

covek nije propustio ni jedan playoff na zapadu sa dosta upitnim rosterima nakon odlaska duranta. jeste da su tu bili i westbrook i george ali roster nikada nije imao vise od 4-5 upotrebljivih igraca i uprkos tome je izvlacio maksimum. 

 

inace malo cudno da je napustio okc jer je zeleo da ide u ekipu gde nece biti rebuildinga i onda ode u ekipu sta dosta upitnim sansama za uspeh.

Link to comment
Share on other sites

NBA komentatori su u debeloj krizi. Stalno Lebron, Davis, stalno fraze neke tipa

cluch protector leader, njih 20 je analiziralo samo tu jednu zadnju akciju, sledilo je 20 hvalospeva Lebronu i 20 predvidjanja da Lejkersi lako dobijaju. 
 

 Kriza analiziranja kosarke i svodjenja na banalnosti je pogodna za ovu rastucu NBA eru ortaka koji okupiraju timove u borbi za prsten. 
Narativ je toliko lak i toliko ima materijala izvan basketa da se o tome zbori da ce 

lebron Durant I Kawai biti glavna prica sledece godine. 
 

Pravda za kosarku bi nastupila kad bi GS 

opet uzeo titulu i ponovo obogatio ponudu. 


+

(And btw, bitan dan za Lebrona, 

nesto je sumnjivo koji su mu trenutni kapaciteti, 

glitch-ovao je malo u poslednjoj utakmici. )

Edited by Kido from Junkovac
  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Marej21 said:

Sto mi krivo za onu drugu licnu Granta posle nekih 5- 6 minuta, odlicno je Denver zatvarao do tada, tacno je bilo taktika nek Lebron ulazi, sutira daj da ostalo zatvorimo da ih ne razigra. I Grant dobi drugi glupi faul. Dejvis je za celu utakmicu samo 2 kosa iz igre dao preko Granta. Nekih 10- 12 preko Jokica, pa Milsapu trutu jednu trojku gde je Milsap ko baba stajao. Malo je Grant igrao zbog licnih gresaka. Grant im je treci kljucni igrac jer jedini posteno koliko toliko moze da cuva i Lebrona i Dejvisa. Mali Porter u naprednoj statistici debelo bije Milsapa u skoro svim parametrima. Jedan, 2, 3 parametra napredne statistike mogu da zavaraju ali kada se pogleda komplet sve itekako moze da se vidi ko vise moze da doprinese. Porter pravi greske ali pravi i Milsap. Buse i Milsapa samo sto se kod Portera to vise primeti. Porter moze u 5 minuta da sevne 10- ak koseva maltene ni iz cega, a Milsap za 10 koseva mora da radi ko u rudniku mukica penzionerska. Bas mi nije jasno sto makar ne pokusa jednom sa Porterom umesto Milsapa od pocetka. Mali je prgav i ima neki arogantan stav ali u zadnje vreme se islifovao, rade mu i pr i shvata polako stvari kako idu. Moze da gurne Krega na Lebrona, Granta na Dejvisa a Porter na 3. A onda Geri da ide sa klupe na Ronda. Bukvalno skoro svaku utakmicu idu u minus 10, 15 jer prvo poluvreme Milsao uvek igra dosta i uvek moraju da jure. Milsapu je PER u Plej Of- u mizernih 11. Izgleda Maloun mnogo vise veruje svojim ocima nego naprednoj statistici. Milsap napravi 3-4 greske i on ga ne vadi a malog prgavog vadi i za jednu- dve greske. 

za kog bre ti navijas?

 

3 hours ago, delgado said:

 

  Pokusacu da izdrzim, pa sta bude. Mirise mi na pobedu Denvera, ali hajde da vidimo. Svakako danas role playeri mogu da budu opusteniji, voleo bih da se ubacuju trojke.

NEMOJ DA PADAS!

 

3 hours ago, cabke said:

@Miki28
Ma naravno da bi bio hajp zesci kad bi Jokara dobio ovo. Objektivno gledajuci su Lejkersi favoriti i svako realan bi trebao to da uvidi. O fransizama ne treba trositi rijeci. Jbg...LA, Boston, NY pa onda ostali tek. Ne podnosim patetiku koja se veze za Kobijevu tragediju a sto PO odmice, sve se vise to potencira.
I zaista mislim da Denver ima sanse da ovo na neki nacin prodje. Zato...go Nuggets!!! 🙂

P.S.

Howard je balvancina zesca. I tako bih volio da Denver ima nekog tipa Oakleya ili pokojnog Masona da ga malo prevaspitaju.



 

Bill Walton Pays Tribute to Nikola Jokic’s “Flow”:
https://www.gq.com/story/bill-walton-tribute-to-nikola-jokic

jel nas ti jebes sa ovim poredjenjem tipa barsa, real, alaves? koja je veza izmedju vuciclija, bostanlija i luzerlija? kako je njujork zavrsio u istoj prici???

 

vuciclije da se prebojimo. idemo veceras za brata lamara odoma koji se dao pasjim sinovima i jedva preteko sa polnim organom u punoj erekciji. ZA BRATA LAMARA!

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...