Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

50 minutes ago, Krava kaze mu said:

lose su iskomunicirali na kraju Plumi i Grant, bas steta

 

Može i tako da se kaže, a može i jednostavno Plamli je bolid.

 

 

Poklonjena pobeda. Ne bi dobili seriju, ali bi zakuvali bar malo.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ChrisJudd said:

Denver je poveo 31 sec do kraja i puste Lebrona da dotakne izvedenu loptu na njihovoj polovini posle čega primaju brz koš koji znači da će Lejkersi imati zadnji napad. 

 

Ovo boli bukvalno isto ko Plamijevo ludilo mozga u poslednjem napadu. Kakva je ono odbrana bila, šta je ono, dali im koš za 5 sekundi.

Link to comment
Share on other sites

Pre svega, rispekt za AD. Baja radi ono što mu je posao i to radi vrhstra. Gomila poena dok se lomi, dve trojke, ulaz - on definitivno jeste.

 

Bronza bi u ovim godinama bio još bolji igrač kada bi igrao košarku a ne po svaku cenu stavljao sebe u sredinu sredine centra pažnje. Sam je vratio Denver u igru.

 

Marej je vidljivo umoran a i jako lepo su ga čuvali u 4/4. Ponovo su se vratili u fazu statičnih i predvidljivih napada. Protiv visoke i jake postave LAL mora da se igra pokretljivije. Opet problemi sa koncentracijom - pešes promašenih bacanja u 4/4 i bezveze izgubljene lopte. U tesnoj utakmici to košta pobede.

 

U toj situaciji koju pominjete je pogrešio Dozier - bezveze je skočio na fintu dodavanja pa ga je Antonije lagano obišao. Jbt, pa nećeš onako mali da mu presečeš loptu, jedino što je potrebno i što možeš da uradiš je da mu usporiš ulaz... Dobro, i to je škola.

 

Jeste Plamli pogrešio, ali je realno bila greška i Grenta i Melouna. Katastrofalno nepripremljena situacija. Ok, skup je Plamli za ulogu koju ima ali ne bi trebalo zaboraviti da je imao značajnog udela u preokretima u prošloj seriji, a i večeras je bio deo postave koja se fino držala dok je Jokić bio na klupi.

 

Jbg, sa 1-1 u seriji bi ona bila potpuno otvorena. Ovako je baš teško vratiti se. Mladi su pa ne znam da li će uspeti da ovaj meč izbace iz glave a to je sve što im je potrebno. Videli su da se sa Lejkersima može igrati i kad Denver ne igra sjajno. Videćemo sa kakvim će stavom ući u treći meč. Ako se ubede da odigraju kao da je 0-0 u seriji, svašta može da bude. Ipak, realno je da su Lejkersi nadomak prolaza.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Barkley#34 said:

Bronza bi u ovim godinama bio još bolji igrač kada bi igrao košarku a ne po svaku cenu stavljao sebe u sredinu sredine centra pažnje. Sam je vratio Denver u igru.

 

 

Fizicki mi djeluje da uopste nije na nekom zavidnom nivou, moze da iznese samo jedno pol na vrhunskom nivou.

Nevjerovatno sta on radi u 4/4, bas amaterska kosarka a vrvt je to posledica umora mada ga Vogel stedi koliko moze. Ovo mu je ubjedljivo najmanja minutaza koju igra, kako u reg dijelu tako i u PO.

 

AD sipa ali bile bi jos jace brojke da ga koriste vise kad ga ide. Da trojku za +8 na 3 min do kraja i onda ne pipne loptu dok Denver pravi seriju 9-0, to je nedopustivo. Sreca pa se na kraju sjetise da ga imaju i onda dvojka pa trojka.

 

Malo se i Vogel sinoc pogubio sa rotacijom u zelji da Dwighta upari sa Jokicem, ostavio je previse minuta Kuzmu u igri kad se razlika topila

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za mene je najjači utisak bilo to kako je lagano rešio Dejvisa u poslednjem napadu. Zinuo sam, bukvalno. Mislim da posle ovog PO više niko nema ni trunku sumnje u njegove mogućnosti u napadu. Sa malo kompletnijom i kvalitetnijom ekipom bi uzeo titulu. Ko bi rekao posle onog raspada protiv Ljute? :classic_biggrin:

 

@Miki28Zato sam te i pitao za utisak o igri LBJ nakon g1. Nije me ni tad impresionirao. Skupi on brojke, komanduje ekipom, njegovo telo znači i u odbrani, ali deluje da ih baš guši. Džaba i smanjena minutaža kad dok je na parketu igra nepametno. Daj Rondu loptu, odmori malo, napravi blok za pik pa se otvori na šut, oseti kome ide, kao npr. što kažeš za AD. Čovek vas je izneo na kraju.

 

Da li je bio faul LeBrona nad Marejem na kraju, kod skoka, pre nego što je lopta otišla u stranu a Marej lupio bananu? Baš ga je kvalitetno gurnuo otvorenom rukom.

 

Inače, deluje mi da je suđene bilo ujednačeno, i kad se grešilo bilo je na štetu obe ekipe.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Za mene je najjači utisak bilo to kako je lagano rešio Dejvisa u poslednjem napadu. Zinuo sam, bukvalno. Mislim da posle ovog PO više niko nema ni trunku sumnje u njegove mogućnosti u napadu. Sa malo kompletnijom i kvalitetnijom ekipom bi uzeo titulu. Ko bi rekao posle onog raspada protiv Ljute? :classic_biggrin:

 

@Miki28Zato sam te i pitao za utisak o igri LBJ nakon g1. Nije me ni tad impresionirao. Skupi on brojke, komanduje ekipom, njegovo telo znači i u odbrani, ali deluje da ih baš guši. Džaba i smanjena minutaža kad dok je na parketu igra nepametno. Daj Rondu loptu, odmori malo, napravi blok za pik pa se otvori na šut, oseti kome ide, kao npr. što kažeš za AD. Čovek vas je izneo na kraju.

 

Da li je bio faul LeBrona nad Marejem na kraju, kod skoka, pre nego što je lopta otišla u stranu a Marej lupio bananu? Baš ga je kvalitetno gurnuo otvorenom rukom.

 

Inače, deluje mi da je suđene bilo ujednačeno, i kad se grešilo bilo je na štetu obe ekipe.

Kako je krenuo pomislio sam evo ga Lebron ali u q4 je bas usrao sve sto se moglo usrati.

 

No ovaj poraz mora da boli Nagetse.Vratili se i poveli i imali pobedu do 2sec do kraja i jedna odbrana ih delila od izjedancenja u seriji.Ovako je 2-0 i pitanje je kako ce da utice ovo na njih.Pogotovo sto su najvise tekmi odigrali u plej ofu.

Link to comment
Share on other sites

@Barkley#34 Bas ga je rutinski rijesio, bukvalno je bilo gledam i ne vjerujem sta vidim. Superstar nema sta. Da nije ograo protiv Lejkersa bas bih uzivao kako je igrao zavrsnicu.

 

 

U game 1 je bila velika prednost pa sam mislio da je doslo do opustanja ali sad je vec ovo zabrinjavajuce jer je u ovih 12 utakmica u PO bar 5 imao lose 4/4 gdje radi ove stvari sa nereznonskim sutevima i izgubljenim loptama. 

Da je neko drugi ubacivao loptu a ne Rondo smijem glavu da dam da bi islo na Lebrona ali Rondo ne j... sisteme.

Jos je on prisao Vogelu i pitao da on ubaci loptu u igru

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 said:

@Barkley#34 Bas ga je rutinski rijesio, bukvalno je bilo gledam i ne vjerujem sta vidim. Superstar nema sta. Da nije ograo protiv Lejkersa bas bih uzivao kako je igrao zavrsnicu.

 

 

U game 1 je bila velika prednost pa sam mislio da je doslo do opustanja ali sad je vec ovo zabrinjavajuce jer je u ovih 12 utakmica u PO bar 5 imao lose 4/4 gdje radi ove stvari sa nereznonskim sutevima i izgubljenim loptama. 

Da je neko drugi ubacivao loptu a ne Rondo smijem glavu da dam da bi islo na Lebrona ali Rondo ne j... sisteme.

Jos je on prisao Vogelu i pitao da on ubaci loptu u igru

koga/cega se plasis miki, denvera resavate sa pola lebronovog gasa. koju ekipu bi pre volelo u potencijalnom finalu ako (kad) prodjete. ko vam vise lezi, mia ili bos ili je svejedno.

Link to comment
Share on other sites

Kao što sam i očekivao, nit Davis može da čuva Jokića, nit Jokić može da čuva Davisa, pa ko pretekne. Ovog puta obrva. 

 

Nije ovo izgubljeno, Denveru fali jedna pobeda i jedan poraz za čuvenih 1-3, a onda se pali makina.

 

Šalu na stranu, skupo su koštala i ona promašena bacanja Doziera iako je generalno odigrao solidnu rolu. Naravno, ništa ni bez user trojke KCP-a koji igra dobru seriju. Šteta, ali navikle su Nugetlije da se vade iz rupe, imaju i Lakersi očiglednih slabosti.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, riviera said:

koga/cega se plasis miki, denvera resavate sa pola lebronovog gasa. koju ekipu bi pre volelo u potencijalnom finalu ako (kad) prodjete. ko vam vise lezi, mia ili bos ili je svejedno.

Vise bih volio Boston zbog rivalstva ali bi sa Majamijem bilo bas zanimljivo finale jer imaju tijela za Lebrona a i da vidim duel AD vs Bam. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Marej21 said:

Sad lepo usporeni video. Majko mila sta napravi Plamli. Taj covek ce od kosarke zaraditi preko 100 miliona, tu negde. Amerika je zemlja snova, kad ovako glup covek zaradi 100 miliona😌 I kud ga potpisase, i prosli Plej Of ih je unistavao

 

 

A gde su još Lonzo Ball, LBJ koji u prvoj utakmici je pokazao, da ne može pravilno prenjeti loptu preko igrališta, pa onda ovo dolje...

 

 

image.png.4e9a0e25f885b9ab9d790f8098bbe638.png

 

 

U biti ovi igrači su fenomenalni, geniji.

 

 

 

Neko drugi ispade u celoj priči magarac.

 

 

 

This post was sponsored by:

 8100_26621__1200x1200.jpg

Edited by Asterion
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Asterion said:

 

 

Evo malo brojeva:

 

- akcija traje 2 s

- Plumlee's salary 2019/20: $14,041,096 (znači cca. 10 meseci)  [izvor]

 

Sad izračunajte koliko je dobijo u te 2 s. 

 

https://media.giphy.com/media/Um3ljJl8jrnHy/giphy.gif

 

 

 

 

 

 

Verovatno če sada na TNT, ESPN itd. pričati celu emisiju o ovome:

 

 

b92062d1bb9ae4bb44a879a88e20925c

 

 

 

 

 

Da mu slomi glavu, za to je placen.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...