Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

38 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Oh ide sad i vrijedjanje ljudi koji navijaju za Lakerse. Lijepo lijepo. 

pazi ovako, ja, za razliku od preovladjujuceg narativa na forumu u poslednje vreme, vrlo postujem lebrona

smatram da je najveci u ovom veku, i neprikosnoveni no2 goat

istorijski, velikim igracima(i njihovim ekipama) se redovno manje ili vise povladjivalo

u tom kontekstu, ja svakako imam razumevanja za sudijsko navlacenje na tu stranu, dokle god je u granicama dobrog ukusa

 

ono za sta nemam razumevanja jeste ove crno je belo komentare uz sve odlicno sudjenje ha-ha foritze

to smatram nepostovanjem sagovornika i shodno tome i moj odgovor

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Takeshi_Kovacs said:

pazi ovako, ja, za razliku od preovladjujuceg narativa na forumu u poslednje vreme, vrlo postujem lebrona

smatram da je najveci u ovom veku, i neprikosnoveni no2 goat

istorijski, velikim igracima(i njihovim ekipama) se redovno manje ili vise povladjivalo

u tom kontekstu, ja svakako imam razumevanja za sudijsko navlacenje na tu stranu, dokle god je u granicama dobrog ukusa

 

ono za sta nemam razumevanja jeste ove crno je belo komentare uz sve odlicno sudjenje ha-ha foritze

to smatram nepostovanjem sagovornika i shodno tome i moj odgovor

 

U metu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Takeshi_Kovacs said:

pazi ovako, ja, za razliku od preovladjujuceg narativa na forumu u poslednje vreme, vrlo postujem lebrona

smatram da je najveci u ovom veku, i neprikosnoveni no2 goat

istorijski, velikim igracima(i njihovim ekipama) se redovno manje ili vise povladjivalo

u tom kontekstu, ja svakako imam razumevanja za sudijsko navlacenje na tu stranu, dokle god je u granicama dobrog ukusa

 

ono za sta nemam razumevanja jeste ove crno je belo komentare uz sve odlicno sudjenje ha-ha foritze

to smatram nepostovanjem sagovornika i shodno tome i moj odgovor

 

To opet nije razlog da se bilo kome prisivaju osobine mentalnog bolesnika Aleksandra Vucica. 

 

Evo ja navijam za Lakerse jos od najranijeg djetinstva, jos malo pa punih 20 godina. 

 

Sto se tice sudjenja mislim da se debelo pretjeruje i da se uopce nije radilo o nekoj skandaloznoj pljacki nego da je Denver jednostavno izbacila iz ritma fizikalnija igra Lakersa. Ona dva and one faula na Bronu je nesto sto se svira u ligi godinama. Pa Harden je u WCSF protiv Lakersa dobio more slobodnih na bukvalno isti fazon pa ne znam da se pricalo o kradji. Blokada Dwighta na Jokicu cista, zakacio ga je tek dobrano nakon sto je lansirao loptu, a po NBA pravilima koliko znam to nije faul. Moze se reci da je treci faul Jokicu sviran prestrogo al opet je tu bilo elemenata faula jer ga je Dwight jako jeftino navukao da mu pokupi ruku, a Nikola je vec bio dobrano ispizdjen agresivnom odbranom Lakersa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lako je reci "eto, sudjenje je bilo lose i tendenciozno, ali XY tim je pride odigrao lose, te sudjenje nije direkt uticalo". Kako mi se samo sere od ovog narativa.

 

A sta inace u tom slucaju direktno utice na losu igru i frustraciju nego kada te sudjemje isece, unisti flow u napadu i pride te natrpa faulovima, pa ne mozes igrati odbranu kako treba. Kada rival ode na 20+, lako je posle "izjednaciti kriterijum". Tada je rival vec razbijen.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

pazi ovako, ja, za razliku od preovladjujuceg narativa na forumu u poslednje vreme, vrlo postujem lebrona

smatram da je najveci u ovom veku, i neprikosnoveni no2 goat

istorijski, velikim igracima(i njihovim ekipama) se redovno manje ili vise povladjivalo

u tom kontekstu, ja svakako imam razumevanja za sudijsko navlacenje na tu stranu, dokle god je u granicama dobrog ukusa

 

ono za sta nemam razumevanja jeste ove crno je belo komentare uz sve odlicno sudjenje ha-ha foritze

to smatram nepostovanjem sagovornika i shodno tome i moj odgovor

 

Pa bas ne bih rekao. Nije bolji od Brajanta i Karima sigurno. Plus GOAT se ne spasava trojkom Rej Alena i trojkom Irvinga i suspenzijom Grina. Toliko izgubljenih finala, plus i 2/3 titule koje je osvojio treba da zahvali drugima ( dobro isprovocirao je Grina tako sto ga je jahao). Realno 5-6 mesto u GOAT kategoriji.

Edited by Zvezdinho
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kobe je definitivno u goat konverzaciji 😄 Mislim, sve do jedne titule koje je uzeo je definitivno uzeo kao Top Dog u svom timu 😊 U ekipi sa Shaqom, koja je imala onakav support cast, uzeo je tri prstena zaredom. Nemojte tako trolovati i sprdati se šatro argumentima. Solidno se ljudi prave ludi za Bryanta i njegovih 5 championship rings. A i kao da je bilo juče finale 2010, i nepresušna priča kako i koliko su sudije navlačile za Lakerse protiv Celticsa...

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, mislim da je neutralnom navijacu najgori scenario da Lejkersi ovde odu do titule.

 

Ne nuzno zbog samog imena fransize, ali ljudi godinama vec ne rade nikakav posao i sad su prvi favoriti za titulu. Pored njih, imamo 3 fransize koje su svoje timove izgradile na prirodan nacin, da tako kazemo, gotovo sve kroz draft i nesto sitno kroz FA.

 

S druge strane, Lejkersi su dobili Lebrona samo zato sto su Lejkersi, Dejvisa samo zato sto je tu dosao Lebron, a ostatak ekipe je dosao da pojuri prsten.

 

Ako osvoje, bukvalno ce osvojiti iskljucivo na ime, a ne na neki dobar rad u poslednjim godinama.

  • Like 15
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

A Jordana nije spasao Paxson.... Nemojte se glupirati sa tim kvaziargumentacijama. Bryant u GOAT konverzaciji? O preblaga gospo medjugorska.....

 

Nije. Jer i da su izgubli imali bi G7. A da je Rej Alen promasio ili Kajri SA i GS bi osvojili titulu.

 

Ispreno ne vidim zbog cega bi se prozivali navijaci Fejkersa. Jesu Fejkersi grozni kad krenu sudije da navlace za njih, ali njihovi navijaci nemaju nista sa tim. To je kao kad bi neko iz Nisa ili nekog kluba iz unutrasnjosti postavio pitanje navijacima CZ i Partizana kako mozete da navijate za njih, posto sudije uglavnom navlace za ta 2 kluba i sviraju im nepostojece penale.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

To je kao kad bi neko iz Nisa ili nekog kluba iz unutrasnjosti postavio pitanje navijacima CZ i Partizana kako mozete da navijate za njih, posto sudije uglavnom navlace za ta 2 kluba i sviraju im nepostojece penale.

bitno za distinkciju ovde jeste da li taj navijac cz/pzn nakon penala rekao bar e ovo je sumnjiv penal

ili je stao pred ove iz unutrasnjosti sa e odlicna tekma juce i jos bolje sudjenje a-ha-ha?

 i ono kad se pantela bacio u 16 nicim izazvan je cist penal, moje misljenje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Procitaj malo bolje sta sam napisao. Isto tako moze neki navijac manjeg tima da kaze za navijace CZ i Partizana, kao sto si ti rekao za navijace Lejkersa. A posto si bas umesao domacu politiku sa Fejkersima, vise veze sa SNS-om imaju  i CZ i Partizan nego Fejkersi, pa mnogima ne smeta da navijaju za njih.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Iskreno, mislim da je neutralnom navijacu najgori scenario da Lejkersi ovde odu do titule.

 

Ne nuzno zbog samog imena fransize, ali ljudi godinama vec ne rade nikakav posao i sad su prvi favoriti za titulu. Pored njih, imamo 3 fransize koje su svoje timove izgradile na prirodan nacin, da tako kazemo, gotovo sve kroz draft i nesto sitno kroz FA.

 

S druge strane, Lejkersi su dobili Lebrona samo zato sto su Lejkersi, Dejvisa samo zato sto je tu dosao Lebron, a ostatak ekipe je dosao da pojuri prsten.

 

Ako osvoje, bukvalno ce osvojiti iskljucivo na ime, a ne na neki dobar rad u poslednjim godinama.

pa evo ja sam jedan od i meni ne bi nesto smetalo. klipersima i milvokiju niko nije kriv sem njih samih sto su se raspali a denveru i mia/bos sto imaju slabije sastave. da je lejkerse usralo na povrede igraca glavnih konkurenta pa i da se kaze nesto. ja sam vise navijao da klipersi prodju jer sam imao zelju da vidim bolje finale zapada mada kako su odigrali protiv denvera pitanje je i koliko bi takvo finale bilo kvalitetno. oni njihovi dueli iz ligaskog dela su puno obecavali ali ko ih jebe (clipse) kad su se ukenjali. lepsa sporcka prica bi bila da mia, bos, den uzmu titulu ali fali im individualnog kvaliteta.

a eto mozda i taj lebron treba da uzme titulu-dve jos do kraja karijere i da se vise priblizi dzordanu i izdvoji od ovih ispod njega.

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

Ti i dalje guras tu tvoju pricu? Sta ja ima da ti priznajem lose sudjenje kad mislim da je bila cista blokada i da je bilo 2+1 i delgadu jebes sudjenje u smislu da se mane tog provociranja jer nema potrebe za tim a ti meni da sam jadan i ovo oko Vucica? Kao sad si baja pa si to smislio da bi me nesto spustio/uvrijedio a nemas pojma ni sam kim pises?

Malo se raspitaj pa saznaj od kad navijam za Lejkerse i sta ja ima ovdje da pustam te price non stop oko sudija? Nije tvoj forum i forum navijaca Denvera? Ima i ljudi sa drugacijem misljenjem i neces ti odredjivat ko ce ovdje sta pisat. Ako ti se ne svidja ti lagano ignorises a ne da mi tu palamudis sa Vucicem i tim stvarima a nemas pojma o cemu pises.

  • Love 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...