Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Just now, Chaos Is Me said:

Solidan posao ove rezervne petorke Denvera, zaista mnogo bacanja za Lakerse. 

 

Da se ubacila trojka u poslednjem napadu bilo bi jos i bolje. Ali Porter ponovo igra za protivnika.

 

Bice ovo dobro, prva je utakmica, milion je razloga da je sveziji Lejkersi dobiju, pa stvarno nema potrebe da im i sudije pomazu u tome.

Link to comment
Share on other sites

Razlog broja slobodnih Lakersa nisu nikakve sudije i njihova pljacka nego apsolutna nesposobnost Nuggetsa da odbrane ista u sredini bez faula. Prilicno mekana ekipa u sredini. To je moglo proci protiv Clippersa cije zvijezde puno vise vole sut s neke poludistance nakon ulaza nego da idu do samog kraja al protiv Lakersa sigurno nece ici obzirom da su vjerovatno najfizikalnija ekipa lige. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Moze Majami, ima bas cuvare za Lebrona i AD i moze da igra jaku kosarku.

 

Ali otom potom, privicice se Jokic na jaku kosarku Lejkersa i preokrenuce u svoju korist. Samo da ostane fokusiran jer ce Dwight i McGee ici da ga izbace iz takta

Za Lebrona ima dovoljno tela Crowder-Butler-Iggy 
Za Davisa nema, Bam je najvisi igrac na terenu Majamija(Ako mekani Olinik nije umesto njega) a on je visine Lebrona koji je veomo cesto 3 najvisi na terenu kod Lal kada igraju sa Davisom+ 1 visok (Markeif,DH, Javale). Znaci za glavu je nizi od Davisa.
Kuzma bi nam bio 2 najvisi posle bama na terenu a on ovde igra sg u nekim trenucima.
Elem odlican rezultat za Denver igrali dosta bez Mareja i Jokica i gube samo 11
 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki Dzep said:

Može li mi neko objasniti zbog čega je Jokić dobio treću? Nisam siguran da sam najbolje video, a ako jesam, takvih borbi za poziciju ima zilion a nijedna nije svirana osim te? 

Dwight da prilicno jeftino navukao da mu pokupi ruku, vjerovatno iznerviran fizikalnoscu. Nije rijedak slucaj da sviraju ono al mislim da se trebalo progledati kroz prste obzirom na status Jokica. 

Link to comment
Share on other sites

Znaci, nepostojeci treci faulovi za najbolju dvojicu igraca Denvera. Ali ono bas nepostojeci.

 

2 faula u napadu Lebrona koji su cisti.

 

I ovo su cinjenice. A da ne pricam o celokupnom ambijentu gde se Lejkersima dozvoljava agresivna odbrana a na drugoj strani svira apsolutno sve.

 

Fantastican rezultat za Denver s obzirom sta se desavalo na terenu ali ako ovako nastave da sviraju nemaju sanse ni u ovoj tekmi ni u ovoj seriji.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Oba Jokićeva fula u napadu su žestoko nategnuta, ali jbg. dozvolio je da ga DH izbaci iz takta za par minuta na terenu. Mora mnogo pametnije i koncentrisanije da se ponaša, da se prilagodi, između ostalog, i sudijskom kriterijumu. Nije ovo još gotovo, druga petorka je odigrala odlično. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Magia said:

Znaci, nepostojeci treci faulovi za najbolju dvojicu igraca Denvera. Ali ono bas nepostojeci.

 

2 faula u napadu Lebrona koji su cisti.

 

I ovo su cinjenice. A da ne pricam o celokupnom ambijentu gde se Lejkersima dozvoljava agresivna odbrana a na drugoj strani svira apsolutno sve.

 

Fantastican rezultat za Denver s obzirom sta se desavalo na terenu ali ako ovako nastave da sviraju nemaju sanse ni u ovoj tekmi ni u ovoj seriji.

Hoces da mi kazes da ulazak u putanju Dwighta dok trci u napadu nije faul? Otkad se to ne svira kao faul?  

 

Sad su i Lebronovi 2+1 faulovi u napadu a za jedan je vec trazio celendz Meloun i izduvao.

Link to comment
Share on other sites

Denver ima neobjašnjivo dobar rezultat, trebalo je da Lejkersi budu na 20+. Žilavi su Nagetsi i mogu da priprete ukoliko se smire malo, jer su počeli da prigovaraju za sve i svašta. Bilo je par loših odluka (Jokićev treći komendija), ali neće ovo sudije rešiti. Možda im još i dobro dodje što su Marej i Jokić odmorili više nego što je trebalo. MPJ ostao dužan.

 

Lejkersi su fizički dominantni, igraju uglavnom jako dobru odbranu, ali upadaju i oni u neke crne rupe u napadu. Najbolja su ekipa od 4 preostale bez spora, videćemo hoće li opravdati status. Što se Leborna tiče, svakog dana me iznova oduševljava šta radi s 36 godina. 10 dana je mladji od mene, kuca i unosi ljude u koš, stane na nečiju nogu i umesto da izvrne zglob, samo pritegne pertle, ja sam pre par dana zadadio upalu tetive od lošeg sedenja u kancu. 😂

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Meni djelovalo da se Grant pomjerao u stranu i nije imao postavljeno tijelo i noge

Pa kako da se ne pomera kada brani igrača koji ga licem napada, ovo nisu situacije gde se gleda da li su ti obe noge na zemlji i da li si se pomerao. Lebron ga je bukvalno krenuo kroz njega tako što mu je nabio rame. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ječmendo said:

Oba Jokićeva fula u napadu su žestoko nategnuta, ali jbg. dozvolio je da ga DH izbaci iz takta za par minuta na terenu. Mora mnogo pametnije i koncentrisanije da se ponaša, da se prilagodi, između ostalog, i sudijskom kriterijumu. Nije ovo još gotovo, druga petorka je odigrala odlično. :thumbsup:

To ce biti problem za Lejkerse kasnije jer je Jokic inteligentan, privicice se na ovo i okrenuti na svoju stranu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Hoces da mi kazes da ulazak u putanju Dwighta dok trci u napadu nije faul? Otkad se to ne svira kao faul?  

 

Sad su i Lebronovi 2+1 faulovi u napadu a za jedan je vec trazio celendz Meloun i izduvao.

 

Evo ti sad je AD razneo Jokica u napadu nista ne svirano

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...