Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

4 minutes ago, realno *w said:

 

Nema šta, pokidao Tajs sa 2-5 iz igre za 32 minuta, i -15 sa njime na terenu u tekmi koju su izgubili 4 razlike. Impresivni podaci.

Nema sta, pokidao  Batler 4/11 za 36 minuta i samo +2 najmanje od svih startera  impresivni podaci.  Inace Wilams imao veci plus od Kantera +9 mora da je bolji od njega, za prvog Centra.
Dobro ide ti dobro ovo Mcl postovanje.
@Stefi previse mracis nece Stivens da skine gace kao Bud, on je pokusao da menja i da se adaptira probao je sa Romeom jbg nije proslo povreda, probao sa Kanterom ispred Timelorda dalo rezultata u 1/2 nije u 2/2.
Videli su juce  dzokera-Spoovu zonu sa DJJ(Crowderom) i Butlerom na kapici, nece vise da ga iznenadi kao juce I na kraju dolazi Gordon kao tresnja na vrhu jos 1 korisno telo pre svega u napadu i organizaciji igre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dragic je po meni MVP PO.

 

Od prve utakmice do sada radi prave stvari za tim u svakom trenubbtku, kontrolise svaku utakmicu, digao se na neki totalno novi nivo u odnosu na regularnu sezonu gde su ga uglavnom koristili sa klupe.

 

Bez naprednih statistika, TS % i broja postignutih poena kad je on na terenu lopta je uvek sigurna i pronanice najraspolzenijeg illi otovrenog igraca, toliko jednostvna stvar koja je postala misterija za vecinu playmakera u danasnjoj ligi...

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

@Stefi previse mracis nece Stivens da skine gace kao Bud, on je pokusao da menja i da se adaptira probao je sa Romeom jbg nije proslo povreda, probao sa Kanterom ispred Timelorda dalo rezultata u 1/2 nije u 2/2.
Videli su juce  dzokera-Spoovu zonu sa DJJ(Crowderom) i Butlerom na kapici, nece vise da ga iznenadi kao juce I na kraju dolazi Gordon kao tresnja na vrhu jos 1 korisno telo pre svega u napadu i organizaciji igre.

Sve to stoji, samo mene od ideje da možemo da okrenemo odvraćaju predstave kao što je 4.  četvrtina u prvom meču ili treća sinoć, kao da postoje ta neka 2 tima Bostona pa koji prevlada. Majami je to iskoristio i umesto da bude 1-1 sad smo u vrlo neprijatnoj situaciji. 

14 minutes ago, Miki28 said:

Zato Dragica niko ne pominje a vidim da je sabio. Kasnije cu odgledati snimak

 

Da ne bude zabune, ne sporim ja Batletovu partiju u završnici i svaka mu na tome čast, samo napominjem da se meč igrao i do tad a njega nije bilo, neki drugi igrači su ozbiljno povukli Majami. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se u vezi Dragica. Nema nikakve dileme da je on najsigurnija opcija u napadu Majamija, barem u ovaj PO. Redovno isporuci 20+ poena uz preko 50% FG. Sut ga sluzi fenomenalno, a na ulazima izgleda kao Ginobili. Sjajno koristi tijelo, samo malo uspori i saceka rivala da proleti, ili kad krene na viseg igraca lagano ga prebaci, bas koristi fantasticno tablu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, delgado said:

@Miki28  Mene ovi Lakersi naterase da pokrenem lenju guzicu i posle vise od 1.5god uopste neigranja basketa i nepostojanja forme fizicke i krenem pomalo da se vracam. Za sada individualni treninzi sa drugom i 1v1 basketi dok se ne dosegne solidan nivo za javnost. 

 

   

 

Razumem te skroz, tako je i mene Zvezda nakon ovog ispadanja od Omonije naterala da posle godinu dana neigranja fuce i nepostojanja fizicke forme nastavim da nista ne igram...

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stefan81888 said:

Sve to stoji, samo mene od ideje da možemo da okrenemo odvraćaju predstave kao što je 4.  četvrtina u prvom meču ili treća sinoć, kao da postoje ta neka 2 tima Bostona pa koji prevlada. Majami je to iskoristio i umesto da bude 1-1 sad smo u vrlo neprijatnoj situaciji. 

 

Da ne bude zabune, ne sporim ja Batletovu partiju u završnici i svaka mu na tome čast, samo napominjem da se meč igrao i do tad a njega nije bilo, neki drugi igrači su ozbiljno povukli Majami. 

Pa postoje i 2 Majamija, bas sinoc si mogao da vidis 2 potpuno razlicite ekipe, 1 poluvreme mrtvo puvalo od ekipe gde su 2 mladica dala 50% svih poena.
U 3/4 su se pojavili Dragic i  Bam odigrali ubitacno tu cetvrtinu, u 4/4 je opet bio pad pa je Boston valjda imao i plus pet  na 5 minuta pre kraja a onda je stupio Dzimi na scenu i resio mec odbranom. Boston je realno ovo trebao da resi posle 1/2, sta se desilo na pauzi niko ne zna.
Sto se tice Mvp Heata tu moze kocka da se baci posto sitnice odlucuju izmedju: Dragica, Bama i Butler. Ova dvojica daju ozbiljan doprinos u odbrani. Pa cak i Herro zasluzuje ozbiljan shout-out sto zbog clutch koseva tokom celog plej ofaa, on protiv Bostona je 2 skakac ekipe juce uzeo 9 reb, u prvom mecu bio oko TDa.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, delgado said:

@Miki28  Mene ovi Lakersi naterase da pokrenem lenju guzicu i posle vise od 1.5god uopste neigranja basketa i nepostojanja forme fizicke i krenem pomalo da se vracam. Za sada individualni treninzi sa drugom i 1v1 basketi dok se ne dosegne solidan nivo za javnost. 

 

   

To legendo, samo cepaj.

 

Jesmo spremni za vcrs? Bice bocnih udara od kolega forumasa ali ne daj se💪

Link to comment
Share on other sites

Ima Dragona da juri pola NBA lige posle ove sezone.

 

Nesto pricaju fanovi Majamija online da postoji neformalni dogovor da ga posteno iskesiraju za sledecu sezone u formi masnogjednogodisnjeg ugovora, a da posle toga potpisu novi visegodisnji dijet/team-friendly ugovor.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

To legendo, samo cepaj.

 

Jesmo spremni za vcrs? Bice bocnih udara od kolega forumasa ali ne daj se💪

 

 Koliko LeBron i Davis iznose na terenu, tako ti i ja na forumu. Treci nam je HAMMER(RONDO)  nasa wild-carta. Moj shurak inace

  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AgroLaki said:

Kad se setim kad sam se lozio da je Teo bolji od Draganisa. 😕

 

Ložili su se mnogi, ja sam uvek smatrao da je Dragić najbolji ex-YU plejmejker u poslednjih 20 godina, postoji arhiva o tome ali nebitno, meni je on bio jako dopadljiv još kad se pojavio, jednostavno je bio neustrašiv a fizički spreman da igra bara bar sa NBA zverima. Činjenica je da je on do pre možda 3, 4 godine bio pomalo nedovršen, bio je pre svega slasher, ultra brz i agresivan ali šut mu je bio dosta klimav. Kad je nabacio šajbu - to je već no contest. Vrhunski i prilično kompletan igrač je postao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...