Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

2 minutes ago, Drakaris said:

Previse se pljuje Rivers na netu, pa ne igra on. Ne pogadja on tablu kao PG, Kavaj se samounistio u drugom poluvremenu... 

Mene samo zanima kako do sad nije dobio nogobulj, precenjen trener. Otkaz dobiti neće zato što se postavio kao "black community leader" i tu je kraj svakoj priči.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

Ajde to, nego što se 99% analiza i vesti svodi na to kako su Klipersi uprskali, a Denver se spomene tu i tamo. Odvratno.

 

Realno to samo može da ih naprži da izginu protiv Lejkersa. 

 

Inače, sramota od Riversa na šta mu je ličila ekipa, ali u suštini ko ga jebe, kad dozvoljava da mu igrači, ma ko oni bili, dovode druge igrače, da uzmu par dana odmora, da odu do striptiz kluba i slično... 

 

Jok je najpametniji igrač na svetu a Jamal je ubica, prosto. Ima da uživam u finalu

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 12Laki said:

Previse?Ajde da mu se prvi put desava da ispusti 3-1 a ne vec koji put.

 

A jos u 2 utakmice imali 15+...

 

Sto bi rekao Nik sa Foks Sportsa, chokirao je po jednom ze vreme svakog predsednika, jednom za vreme Busha Jr, jednom za vreme Obame i jednom za vreme Trampa:lol_2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki Dzep said:

 

Realno to samo može da ih naprži da izginu protiv Lejkersa. 

 

Inače, sramota od Riversa na šta mu je ličila ekipa, ali u suštini ko ga jebe, kad dozvoljava da mu igrači, ma ko oni bili, dovode druge igrače, da uzmu par dana odmora, da odu do striptiz kluba i slično... 

 

Jok je najpametniji igrač na svetu a Jamal je ubica, prosto. Ima da uživam u finalu

Bice sahovska tabla izmedju njega i Lebrona. Ne znas koji ima veci BBIQ...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

@riviera Lejkersi-Denver, misljenje?

pa ovako na prvu dosta slicno kao i haosovo. lebron i ad bolji od jokica i mareja a ostatak denvera bolji od ostatka lejkersa. s tim da ja mislim da denver ne moze da cuva lebrona. msm da se i o lejkersima malo stekao jaci utisak s obzirom da su pregazili hjustona (sto sam ocekivao, da se i ja malo pohvalim :classic_biggrin:) koji je odigrao bez ponosa i borbe kad su videli da ne mogu da prodju. ne treba zaboraviti da denver iako ulazi na krilima ove pobede opet ima sposobnost da igra dosta bednu odbranu i udje u crne rupe sto su pokazali i protiv klipersa a narocito protiv jute nedavno. lejkersi imaju taj problem manjka skorera van lbj-ad dvojca sto treba da nadoknade odbranom. daleko su oni od tima koji moze da igra opusteno i van 90-100 % svojih mogucnosti. ako ne budu peglali vrj difens u ovoj seriji moglo bi ovde biti svega.

ocekujem bar 6 a mozda i 7 utakmica i na kraju prednost lejkersima jer (na papiru) imaju najboljeg igraca  i najboljeg defanzivca u seriji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Dzimi i zvanicno izgleda kao brat blizanac Jamie Foxx-a

 

Baš su slični, nisam primetio do sad...

 

 

Naišao sam na jednu sumanutu priču da je Batler zapravo Džordanov sin, pošto je MJ navodno dobio vanbračnog sina 89', kada je Džimi rođen, a za koga se i danas ne zna ko je i gde je.

 

Doduše, stvarno liče 😂

 

spacer.png

 

 

 

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...