Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Jbt, po vašem pisaniju rekao bi čovek da su Klipani igrali protiv bezimenog zida i nisu uspeli da ga sruše/preskoče. Samo zluradost a nigde rešpekat za ekipu koja ih je poništila i par nekih brutalnih statistika.

A ja još kažem da je nedovršen igrač. Bolje da odspavam još malo.

Usrali su se Klipersi nema tu sta da se prica, imali smo mini preview protiv Dalasa ali ih je usrala povreda Porza inace bi ovo gledali mozda i u 1 rundi.
Nemoc u 4/4 gde im napade zavrsavaju Green, Beverli i Lou, dok 2 superstara jedan ne sme da napadne Jokica koji ima 4 licne dok drugi sutira  kao Lipovi. Jos su Nugetsi krenuli bez Jokica 4/4 i opet su povecali prednost za 6/7 poena. 
4 minuta pre kraja 2/4 su imali 50 poena posle toga u 28 minuta su im da 49 poena.
Ljudi su imali tim da se prosetaju do titule a ono dozvole 3 preokreta od +10 razlike u 3 mec lopte.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Miki, bolje da se spremiš za sličan tretman nego što seiriš nad komšilukom. 😄 😛

 

Sve stoji, matori, samo je valjda veći utisak to da su neki momci odigrali brutalno.

Moguce.Ali meni su tokom sezone LAL bili mnogo kompaktniji nego Klipani.

 

No mislio sam da LAC cuva se za ple off a eto nisu.Nego jednostavno nemoze se izolacijama nista,

 

Dok LAL zna kako napada i sta da brani.

 

Lebron je ipak dosta inteligentan i ako je gledao a verujem da jeste nece podceniti Naggetse.

Just now, riviera said:

dzordan ne dzordz. umij se ladnom vodom. 😕

Hahahahahahah sad vidim.Jbt prezupcio na Dzo. :)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

Sad cemo se pravit da nisu bili apsolutni favoriti u ovoj seriji? Prvi kandidat za titulu, najdublji tim. Imali 3-1 i u naredna 3 meca 10tak poena prednosti i sve im je to malo bilo.

 

Denveru svakako svaka cast, pokazali su kako se bori ali treba pi... po Klipanima. Ovo je epski choke.

 

Kawhi 6/22 iz igre, 1/10 mislim u 2 poluvremenu i 0 poena u 4/4. U game 7 0 poena u 4/4!

Sve ono sto je prosle godine uradio i izdigao sebe je ponistio u ovom plejofu. Teski raspad.

nije brt ponistio. sta je uradio je uradio a uz one pre uspehe sad mu ulazi i ovaj debakl u rezime.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barkley#34 said:

Miki, bolje da se spremiš za sličan tretman nego što seiriš nad komšilukom. 😄 😛

 

Sve stoji, matori, samo je valjda veći utisak to da su neki momci odigrali brutalno.

Nekad Kobi&Sek vs Divac&Pedja a od petka AD&Lebron vs Jokic&Marej. Bice zanimljivo.

 

Mislio sam da ce se morati kroz Klipane do finala ali Denver je sad prepun samopouzdanja tako da ce biti uzivanje gledati tu seriju💪

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@12Laki Naravno da neće, imaju iskustva i kvaliteta koliko hoćeš a nisu slučajno skupili sve one pobede. Jasno je da je LAL favorit, samo se neće ni Denver predati.

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jos su Nugetsi krenuli bez Jokica 4/4 i opet su povecali prednost za 6/7 poena. 

Gledao sam samo 7-8 min pa da ne brbljam previše, ali samo da primetim da su i u prethodnim utakmicama imali fine serije dok su glavni odmarali.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, riviera said:

nije brt ponistio. sta je uradio je uradio a uz one pre uspehe sad mu ulazi i ovaj debakl u rezime.

Sa titulom ove sezone usao bi u pricu top 10 igraca a mozda i jace. Brutalan rezime u PO bi to bio ali ova serija ga je izbacila iz te price. 

Prosle sezone slomio Filu u game 7, preuzeo sve na sebe a ove sezone dodaje Greenu i ostalima da zavrsavaju umesto njega dok se krije. 2 meca sa 0 poena u 4/4? Nedopustivo za takvog igraca

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

@12Laki Naravno da neće, imaju iskustva i kvaliteta koliko hoćeš a nisu slučajno skupili sve one pobede. Jasno je da je LAL favorit, samo se neće ni Denver predati.

Gledao sam samo 7-8 min pa da ne brbljam previše, ali samo da primetim da su i u prethodnim utakmicama imali fine serije dok su glavni odmarali.

Sve 5.Ali opet ti u 4q sutiras koliko 2-12 dok se nije resila tekma?

A od toga 5-6 potpuno otvorenih suteva.

Link to comment
Share on other sites

Ja gledao samo zadnju četvrtinu (#uinistajl). Murray može se reći da, da citiram domaći tabloid, ima m**a. Onom tricom preko ruke iz okreta je prelomio utakmicu i ukanalio kliperse do kraja. Odlična sekvenca grumenja bez Jokića. Ali Jokićev pas iza leđa Murray-u koji utrčava... :) Drago mi je što sam omasio 2 prognoze za polufinala.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Sa titulom ove sezone usao bi u pricu top 10 igraca a mozda i jace. Brutalan rezime u PO bi to bio ali ova serija ga je izbacila iz te price. 

Prosle sezone slomio Filu u game 7, preuzeo sve na sebe a ove sezone dodaje Greenu i ostalima da zavrsavaju umesto njega dok se krije. 2 meca sa 0 poena u 4/4? Nedopustivo za takvog igraca

Sto mi je drago sto je zauvek izbacen iz konverzacije za TOP10 ikada. Slepa se uz jake timove celu karijeru i sada je imao najbolji tim, samo sto se malo zeznuo sa plejom...

3 minutes ago, Zvezdinho said:

Realno Lejkersi su apsolutni favoriti, plus ligi sigurno zbog rejtinga vise odgovara da u finalu budu Lejkersi i Lebron.

Ovde ce biti bas tesko na ciju stranu stati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

Realno Lejkersi su apsolutni favoriti, plus ligi sigurno zbog rejtinga vise odgovara da u finalu budu Lejkersi i Lebron.

I Klipersi su bili apsolutni favoriti, plus je ligi vise odgovaralo zbog rejtinga da La derbi bude finale zapada pa nista.
Bice zanimljivo da li ce da Lal stavi Davisa na Jokicu a sa druge strane kako ce Grant/Milsap da se nose sa Lebronom.

Tu ovi role plejeri mogu da rese seriju, ko vise pogadja ta ekipa ce da dobije mec.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Sa titulom ove sezone usao bi u pricu top 10 igraca a mozda i jace. Brutalan rezime u PO bi to bio ali ova serija ga je izbacila iz te price. 

Prosle sezone slomio Filu u game 7, preuzeo sve na sebe a ove sezone dodaje Greenu i ostalima da zavrsavaju umesto njega dok se krije. 2 meca sa 0 poena u 4/4? Nedopustivo za takvog igraca

ne moze on u top 10 ikad jer je veliki deo karijere bio rezervista i nema te ucinke ni blizu kao ostali top 10-15 igraci. morao bi da uzme jos bar 3-4 titule kao najbolji igrac da nadoknadi sto je ranije bio sporedan igrac. svi ostali top igraci su odmah bili respektabilni, od samih pocetaka profesionalnih karijera kao sada sto su recimo tejtum i doncic.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

I Klipersi su bili apsolutni favoriti, plus je ligi vise odgovaralo zbog rejtinga da La derbi bude finale zapada pa nista.
Bice zanimljivo da li ce da Lal stavi Davisa na Jokicu a sa druge strane kako ce Grant/Milsap da se nose sa Lebronom.

Tu ovi role plejeri mogu da rese seriju, ko vise pogadja ta ekipa ce da dobije mec.

 

Ne verujem da Lejkersi mogu da chokiraju kao PG i Lenard. U svakom slucaju navija se za Denver i Joku.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

I Klipersi su bili apsolutni favoriti, plus je ligi vise odgovaralo zbog rejtinga da La derbi bude finale zapada pa nista.
Bice zanimljivo da li ce da Lal stavi Davisa na Jokicu a sa druge strane kako ce Grant/Milsap da se nose sa Lebronom.

Tu ovi role plejeri mogu da rese seriju, ko vise pogadja ta ekipa ce da dobije mec.

 

AD-Bron su ipak osjetno bolji dvojac od Kawhija i PGa. Denveru je cak Kawhi vise odgovarao u napadu jer nije eksplozivan i ne napada obruc kao Bron nego vise snagom kreira prostor za te suteve s poludistance i ruba reketa. Plus visoki Lakersa su kud i kamo spremniji za Jokica od visokih Clippersa. Iskreno mislim da ce Lakersi relativno lagano dobiti tu seriju ali ne bi mi bilo krivo da Denver opet izvede neko cudo i na kraju uzmu titulu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Masivan respekt za Nagetse, Jokić i Marej su carine. Moram posebno da istaknem Malouna. Odrao je dupe od posla i rašrafio Doka samo tako. Pomaže kad imaš dva genijalca, ali svaka čast još jednom. Opasnu konferenciju je imao juče (predobro je da i dalje proziva Kingse, to ga motiviše izgleda), mnogo je besan bio zbog stava koji novinari imaju prema Denveru.

 

Genije sa klupe Klipana kaže da su bili umorni, sve je jasno sad. Možda da odmori Kavaj jedno 48 utakmica sledeće sezone. Ovo noćas je bilo baš jadno i bedno, i dalje ne verujem koliko su se usrali u poslednja 3 druga poluvremena. 

Od ozbiljnijih analitičara koje pratim po Tviteru, jedino je Met Mur (HPbasketball) prognozirao 4-3 za Denver (ili bar 3 pobede u seriji), još jedno podsećanje da niko nema pojma.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...