Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

12 minutes ago, Alex_Serbia said:


Isuse... Nemac Pojma vs Oblivion Penzionercina. Kakav sudar titana. Ako je ovo indikacija "culture reset-a", jebes ti to.

Toliko slobodnih dobrih/boljih trenera... Ako na kraju dodje pominjani Sem Kasel, bice jos i dobro....

Hebeni JVG...:twak:

Olako prelazis preko jedne stvari: dodje Lue eto i @delgado a dobro je imati hoodovca uz sebe😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mile1 said:

ocigledno nisi gledao prenose srkija smradojevica i plavsica

mislim da kawhi veceras resava

Ocigledno ste svi premladi i samim tim komentatorski razmazeni, jer niste odrasli uz prenose Dobrosava Gajica.

 

Nasi kosarkaski komentatori su zakon za ovaj deo Evrope: Edin, Kole i Ivan, Srdjan, Plavsic i Ilija (koji je doneo revoluciju u NBA prenosima na BK 90ih) su suvo zlato.

 

Dobrosav fuckin' Gajic i naslednik Denda...koje sam ja kosarkaske imbecile morao da slusam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, leki bg said:

Ocigledno ste svi premladi i samim tim komentatorski razmazeni, jer niste odrasli uz prenose Dobrosava Gajica.

 

Nasi kosarkaski komentatori su zakon za ovaj deo Evrope: Edin, Kole i Ivan, Srdjan, Plavsic i Ilija (koji je doneo revoluciju u NBA prenosima na BK 90ih) su suvo zlato.

 

Dobrosav fuckin' Gajic i naslednik Denda...koje sam ja kosarkaske imbecile morao da slusam.

 

Ja imam autogram od Dobrosava, kad je prenosio utakmicu YUG vs FRA :capone_2: Prodjose pored nas Zeljko i jos neki igraci, niko da da autogram. I onda je bilo daj sta das. Posle su mi dali autogram SaLo, Milenko Topic, Tomasevic i Rakocevic, a od Francuza Bonito i mislim jedan od Pjetrusa al nisam siguran, znam samo da mi je afro-francuz dao autogram.

 

Kad sam video Rigodoa koji je zadni izasao iz hale , uplasi si se kad sam rekao evo ga Rigodo, a policajac me uhvaio za kapuljacu :lol_2:

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Miki28 said:

Dok se ubija vrijeme do ECF, sta mislite koji bi igrac bio idealan za KD i Kyrie da trejduju za njega? Beal ili neko drugi?

Bil nece nidje, kada nigde nije otisao za ove dve godine, nece ni sada kada je Vol zdrav za narednu sezonu.

 

Njima je potreban elitan defanzivac SG/SF. Bruklin vec ima dosta potrosaca lopti. Irving je slab u odbrani, a za Durenta je pitanje koliko ce dobro da se krece u defanzivi posle teske povrede i koliko ce zapravo da se trosi, ipak, sledece godine mu je 33...

 

Napadacki su vec u ovom trenutku TOP3.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...