Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

57 minutes ago, uini said:

 

bice da ne pratis onda uopste

Sacekah da prodje tekma da ne razvodnjavamo pricu za vreme utakmice, svaka cast za nase inace, jedva cekam G7. 🙂

Ako je offtopic nek se brise. Ne pratim desavanja oko Nba kao ti svakako, ali dovoljno da formiram misljenje. Video sam da GSW nije zeleo u belu kucu nakon titule, mnostvo Nba igraca napada Trampa, on im odgovara na twiteru i napada NBA, frontalni medijski rat i sve sto ide uz njega. Stoga tesko mi je da poverujem da Lilard, Durent, CP3 i ostali sa reklame ne pozivaju da se glasaju demokrate, odnosno smeni Tramp. Ako mene to smara dok gledam tekmu, ne znam kako se oseca neki republikanac u Teksasu koji pije pivo i hoce samo ga gleda basket. Rekoh, ako je offtopic ne moramo da sirimo temu.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, 12Laki said:

Ako Klipani ispadnu trebaju prvo da isutiraju Doc-a.Jer im to ne bi bilo prvi put da zestoko fejluju(koliko mi se cini imali su 3-1 protiv Hjustona).

Nemaju timsku hemiju previse izolacija igraju.Vidis da idu vesti kako drze okupljanja a to po meni nikad nije dobar znak.

Precijenjen trener a vrhunske ekipe tj igrace imao/ima. Provlaci se na staru slavu a Thibs i igraci proslavili onaj Boston '08.

Sto bi rekli, lijepo prica i afroamerikanac pa ce biti show da dobije nogobulj ako ispadnu a realnost je da je on davno trebao da zavrsi svoje ili da vodi neke kanturina ekipe.

Provlace se na individualni kvalitet koji je najjaci u NBA a od igre teski k....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Respect za Murraya veceras. Posle onog udarca sto je dobio vecina igraca se ne bi vratila na teren. Decko je cak kasnije posle jedne izmene otisao ka svlacionici i usput ga je kamera uhvatila kako je morao da legne na pod od bolova. Vratio se i odlicno odigrao iako je bilo ocigledno da se ne ni ne krece najbolje.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Radalek said:

Respect za Murraya veceras. Posle onog udarca sto je dobio vecina igraca se ne bi vratila na teren. Decko je cak kasnije posle jedne izmene otisao ka svlacionici i usput ga je kamera uhvatila kako je morao da legne na pod od bolova. Vratio se i odlicno odigrao iako je bilo ocigledno da se ne ni ne krece najbolje.

Jos su ga kasnije igraci Klipersa vukli kroz blokove samo da mu bude jos neprijatnije...

Link to comment
Share on other sites

Ova utakmica bukvalno ilustruje zbog čega ne volim Kliperse. Nije to ni neko posebno prostačenje Harrela ili Morrisa ili Beverlija, nego jednostavno nemaju igru koja se meni dopada, ni kada vode, ni kada gube. To su neki katovi da se napravi udvajanje, smaranje sa Kawhijevim izloacijama koja čekaju udvajanje, ništa prepoznatljivo - kapiram da te setove vrti 90% ekipa u NBA. Ali nema mi ni ritma, opet, i kad melju i kad se ovako pogube, nemam utisak da imaju neki recept, ofanzivni prekidač koji uključe. Dok u trenutku u kojem su promašili valjda 8 šuteva u trećoj odlučuje da mu poene donese Sweet Lou (i donosi ih, posla jedno 3 promašaja-izgubljene). Ne vidim nikakvu prepoznatljivost i jednostavno imam dojam da bi ih u eventualnom finalu zapada Lakersi samleli bukvalno. Nisam video ni neko jahanje superstara da se vrate u meč - Džordž je odličan igrač, ali mi je, poput Khrisa, onako.. run of the mill all star. Kawhi mi se nije dojmio danas i imam utisak da njegov silent leadeship više šteti nego što bi koristio neko poput Batlera ili slično... Sjajno igra, naučio je opasne korake da pravi (nisam pre obraćao pažnju, možda, ne kažem to kao nešto negativno - naprotiv), ali me utakmica samo učvrstila u svom uverenju da ga treba posmatrati u ovom dobu, u kojem je jedan od najboljih igrača poslednjih 5 godina. I ne praviti još neumesna poređenja. 

Jedan od glavnih utisaka mi je koliko je koristan Zubac i koliko ima potencijala zapravo Mari. Imam stalno utisak da nije dostigao vrhunac fizičke spremnosti, a to je možda zbog one frizure i bradice koja ga čini starijim i punijim nego što jeste.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Govorim cele sezone da je promukli horseman teska budaletina i prevara ali jbg sad ce verovatno da place na konferenciji i da patetise nad zlom sudbinom crnaca i redskinska. 

 

Naravno provucice da ima gomilu heroja u ekipi i sta god da se desi u game 7 oni su za njega pobednici...

 

Sramota je na sta lice i ako Kawhi  ne resi da preuzme stvar u svoje ruke i sutne 40 puta uopste se ne bih zacudio da ispadnu, doduse to sam ocekivao i veceras da se desi ali iz nekog razloga je prilicno rezervisan, mislim da je i njega zatekao ovaj preokret a posle je bilo kasno...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, LordOfTerror said:

Govorim cele sezone da je promukli horseman teska budaletina i prevara ali jbg sad ce verovatno da place na konferenciji i da patetise nad zlom sudbinom crnaca i redskinska. 

 

 

hvala kurcu da smo batalili tu "lažnu političku korektnost" i ovde. već sam se malo unervozio 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kakve veze ima relativno slabo vođenje NBA utakmice sa objektivno lošim položajem Afroamerikanaca i, koliko pratim, prilično pozitivnu ulogu RIversa u tom polju?

 

Hoću da se nadovežem, nisam džukac koji će da napada Kawhija posle 1 čak ne ni loše utakmice, on je izuzetan, ali ne uspevam da provalim interakciju sa ostatkom ekipe. Kapiram da je njima dosta teže nego što bi im bilo da je on malo više u fazonu vokaliz i možda i poneka emocija...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

Kakve veze ima relativno slabo vođenje NBA utakmice sa objektivno lošim položajem Afroamerikanaca i, koliko pratim, prilično pozitivnu ulogu RIversa u tom polju?

 

Hoću da se nadovežem, nisam džukac koji će da napada Kawhija posle 1 čak ne ni loše utakmice, on je izuzetan, ali ne uspevam da provalim interakciju sa ostatkom ekipe. Kapiram da je njima dosta teže nego što bi im bilo da je on malo više u fazonu vokaliz i možda i poneka emocija...

On je trener NBA ekipe ali lik ima pricu van toga i problem je sto masu ljudi spajaju te 2 stvari u ocjeni njegovog rada umesto da ga ocenjuju samo na osnovu rezultata njegove ekipe koji je ispodprosjecan s obzirom kakve je sve ekipe vodio. Svaka cast na ulozi van kosarke. Ako Klipani puknu i Balmer odluci da mu da otkaz pa to ce se pobunit svako zivi kako je to nepravedno, kako je ovo kako je ono umesto da kazu da je dobio otkaz zasluzeno. 

 

Sto se Kawhija tice, vidjecemo game 7 pa cu ispisati svoje vidjenje njegove igre

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

On je trener NBA ekipe ali lik ima pricu van toga i problem je sto masu ljudi spajaju te 2 stvari u ocjeni njegovog rada umesto da ga ocenjuju samo na osnovu rezultata njegove ekipe koji je ispodprosjecan s obzirom kakve je sve ekipe vodio. Svaka cast na ulozi van kosarke. Ako Klipani puknu i Balmer odluci da mu da otkaz pa to ce se pobunit svako zivi kako je to nepravedno, kako je ovo kako je ono umesto da kazu da je dobio otkaz zasluzeno. 

 

Sto se Kawhija tice, vidjecemo game 7 pa cu ispisati svoje vidjenje njegove igre

Ja sam ubedjen da jedino on nece puci pod pritiskom u do or die utakmici.E sad pitanje je kako ce PG13 i ekipa reagovati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

Kakve veze ima relativno slabo vođenje NBA utakmice sa objektivno lošim položajem Afroamerikanaca i, koliko pratim, prilično pozitivnu ulogu RIversa u tom polju?

 

Hoću da se nadovežem, nisam džukac koji će da napada Kawhija posle 1 čak ne ni loše utakmice, on je izuzetan, ali ne uspevam da provalim interakciju sa ostatkom ekipe. Kapiram da je njima dosta teže nego što bi im bilo da je on malo više u fazonu vokaliz i možda i poneka emocija...

 

Pa nema apsolutno nikakve ocigledno se covek u sve razume osim u kosarku.

 

Ali bitno da ce da namigne Steven A Smithu, udarice cep Afroamerickoj zajednici, govorice sve sto igraci zele da cuju i zaplakace u pravom mometnu i na konto toga ce biti veliki strucnjak i covek...

 

Naravno da mu niko nece postaviti pitanje sta je on konrektno radio da spreci svoju ekipu da prospe po 20 poena prednosti u back to back utakmicama i zasto nemaju 2 krstene akcije posle 70 i kusur utakmica, ako se neko i zajebe da ga pita verovatno ce reci da to nije bitno jer ima mnogo znacajnih stvari od kosarke...

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...