Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Samo još jednom da izrazim oduševljenje defanzivom Marcusa Smarta, po meni čovjek je zaslužio DPOY ove sezone. :18: Takođe se nadam da povratkom Haywarda ovaj neće uzimati njegove minute, jer bi tako Boston bio značajno slabiji. Hoću da kažem, overall Smart je trenutno značajno bolji i važniji igrač za ovakav koncept igre Kelta od Gordona.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MilošVB said:

MPJ,Barton i pikovi za Janisa 😊

 

Jokic i Janis bi bilo nefer prema ostatku lige. A taj trade (koji se naravno nece desiti) bi morao da bude MPJ, Barton, pickovi + Murray da bi Bucksi uopste uzeli u obzir. Plus bi se plate poklopile onda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta mislite da GS posalje Greena+Wigginsa+ ovogodisnji pik za Janisa?

 

Kapiram da Milvoki tesko da moze da dobije bolji paket gde bi ostali konkurenti plus bi mogli da osveze ekipu sa ovim pikom...

 

Naravno pitanje da li je sve izvodljivo zbog plata i SC ali moje misljenje je da Milvoki ne bi bio puno slabiji...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LordOfTerror said:

Sta mislite da GS posalje Greena+Wigginsa+ ovogodisnji pik za Janisa?

 

Kapiram da Milvoki tesko da moze da dobije bolji paket gde bi ostali konkurenti plus bi mogli da osveze ekipu sa ovim pikom...

 

Naravno pitanje da li je sve izvodljivo zbog plata i SC ali moje misljenje je da Milvoki ne bi bio puno slabiji...

Ja ne bih dirao Grina, zbog cega, kada se vec imaju aduti u vidu ovogodisnjeg pika, Minesota '21 pika i ako budu trazili jos nekog mladog tipa Paskal. Vigins bi tu bio samo za popunjavanje plata.

Janis jeste MVP, ali ima ugovor samo godinu dana, to je malo.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...