Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Theis diskretni heroj Celticsa. Veliki posao radi ispod radara. :23:  Ode Bamberžanski duo u finale konferencije. Koliki samo udeo ima sreća pri odlasku evropskih igrača u NBA. Jedan Poirier je bio duplo bolji evroligaški igrač od njega, a nije mogao da se izbori za poštenu minutažu.

 

Čestitke navijačima zelenih. Imamo reprizu finala konferencije iz 2012. Nadam se da će serija bar upola biti dobra kao ta.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stefan81888 said:

Zaslužili smo da dobijemo seriju, stvarno smo bili bolji. 

 

Herojski, naročito kad se uzme u obzir da smo igrali bez celog Hejvorda a oni kompletni. 

 

Sreca u nesreci na neki nacin je da ste izgubili svezinu koju bi imali da ste dobili u 4 ili 5, sto bi se desilo da OG nije napravio cudo, ali je Hayward dobio vremena da se oporavi. Koliko sam cuo za game 1 verovatno nece biti spreman ali bi mogao da dobije minute od naredene utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Radalek said:

 

Sreca u nesreci na neki nacin je da ste izgubili svezinu koju bi imali da ste dobili u 4 ili 5, sto bi se desilo da OG nije napravio cudo, ali je Hayward dobio vremena da se oporavi. Koliko sam cuo za game 1 verovatno nece biti spreman ali bi mogao da dobije minute od naredene utakmice.

 

Nek se vrati što pre, ne mogu više da gledam Oleyeleleyeyea

Link to comment
Share on other sites

Mislim da smo solidan underdog protiv Miami-a. Mladja su ekipa, duza klupa drasticno i imaju neke specijalce koji mogu da nas unakaze za razliku od Toronta, plus sveziji.

 

Sta god da bude, ovo je bitno za Tatuma i Browna, njih dvojica ce biti 2 glavna igraca Bostona i ovakve serije su za njih suvo zlato.

 

Za Kembu ne znam sta bih rekao. Sem one utakmice broj 3 gde je odigrao masetralno, ostalo je bilo ispod svakog nivoa skoro. Jeste da igra protiv debelog i FVV-a i protiv jedne od najboljih timskih odbrana, ali opet ne mozes da dozvolis da se onako raspadnes. Za 11 utakmica u PO, njegov sut za 3 je 25%!. Bice on treca violina u timu iza JT-a i JB-a, ali opet, kao max igrac, ne smes sebi ovo dopustiti. Ocekujem ipak da mu bude nesto lakse protiv spoljne linije Miami-a.

 

Smart je srce i dusa ovog tima. Sta lik radi defanzivno, ono je nerealno. Ako tokom karijere ne dobije neki DPOY award, evo ne znam.

 

Theis radi bas izuzetan posao. Da ima malo vise respekta od sudija, ucinak bi bio jos ocigledniji

 

Props to RWill, GWill, Wannamakeru za odlican posao u odredjenim sekvencama.

 

GH ce biti kljucan. Nek krene s klupe. Svaki doprinos sa nje je kao zlata vredan.

 

Edited by greenenvy
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, greenenvy said:

Mislim da smo solidan underdog protiv Miami-a. Mladja su ekipa, duza klupa drasticno i imaju neke specijalce koji mogu da nas unakaze za razliku od Toronta.

 

Sta god da bude, ovo je bitno za Tatuma i Browna, njih dvojica ce biti 2 glavna igraca Bostona i ovakve serije su za njih suvo zlato.

 

hahah pa kako bre? plus majemi ima veći budžet 

edit evo proverio sam

 

ajdebajo 23, džimi barka 30, crowder 30, dragon 34, herro 20, iggy 36, nunn 25, olynyk 29, duncan & robinson 26 (9 igrača u rotaciji)

 

brown 23, ojeleye 25, smart 26, tatum 22, theis 28, kemba 30, williams 21, williams III 22, hayward 30 (8-9 igrača u rotaciji)

 

daklem, niti su mlađa ekipa, niti im je drastično duža klupa ako je uopšte, dobili ste dve tekme ove sezone i izgubili jednu (prošle ste dobili puno više), završili ste treći a oni peti. zaista ste solidan underdog.

 

1 hour ago, stefan81888 said:

Mislim da je ova serija stavila tačku na raspravu Tatum-Siakam. 

 

tatum je sada u goat konverzaciji, bori se sa butlerom za drugo mesto 

 

edit sad bez zezanja, vidi se koja je razlika za siakama kada igra sa leonardom pa mu se otvaraju driving lanes & kada se suočava sa udvajanjem. jebiga, loš šut se ne prašta u plej ofu. takođe, fred van vleet pokazao prosečne šuterske statse kada potpiše za knickse:

 

Game 1- 3-16

Game 2- 8-22

Game 3- 9-22

Game 4- 6-19

Game 5- 6-14

Game 6- 7-22

Game 7- 8-20

Edited by uini
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

hahah pa kako bre? plus majemi ima veći budžet 

edit evo proverio sam

 

ajdebajo 23, džimi barka 30, crowder 30, dragon 34, herro 20, iggy 36, nunn 25, olynyk 29, duncan & robinson 26 (9 igrača u rotaciji)

 

brown 23, ojeleye 25, smart 26, tatum 22, theis 28, kemba 30, williams 21, williams III 22, hayward 30 (8-9 igrača u rotaciji)

 

daklem, niti su mlađa ekipa, niti im je drastično duža klupa ako je uopšte, dobili ste dve tekme ove sezone i izgubili jednu (prošle ste dobili puno više), završili ste treći a oni peti. zaista ste solidan underdog.

 

 

tatum je sada u goat konverzaciji, bori se sa butlerom za drugo mesto 

 

edit sad bez zezanja, vidi se koja je razlika za siakama kada igra sa leonardom pa mu se otvaraju driving lanes & kada se suočava sa udvajanjem. jebiga, loš šut se ne prašta u plej ofu. takođe, fred van vleet pokazao prosečne šuterske statse kada potpiše za knickse:

 

Game 1- 3-16

Game 2- 8-22

Game 3- 9-22

Game 4- 6-19

Game 5- 6-14

Game 6- 7-22

Game 7- 8-20

Srećno vam s njim. Nisam fan, iako je dobar igrač. 

26 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Toronto je apsolutno prebacio moja ocekivanja. G7 protiv Stevensa je ozbiljan uspeh za ovaj tim.

Da nisu proturili ono kroz obruč nekako u trećoj ne bi serija videla ni G6. 

 

Dobra ekipa ali bio je Boston stvarno bolji kroz seriju. 

Link to comment
Share on other sites

Rispekt za Toronto, muški su prodali kožu. Rekli bi ljudi prodao ih FVV na kraju, ali Paskal je lepo pogubio neke bitne lopte. Sa druge strane nisam baš oduševljen Kembićem, imao je 2 dobre partije u serji i to je to. Moraće mnogo konstantnije kao žele da prođu Džordanovog nepriznatog sina.

 

Alal vera i za DeMver, ove dve pobede su im mera za ovu sezonu, pa sad nek trejduju Nikolu u GSW i nek grade MPJa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Alex_Serbia said:

Svi navijaju za Denver zbog Joke, jedino delgado i Miki28 zbog umaranja Klipana 😆😆😆

Cim se neko pridruzi Jokicu eto problema za Klipane😀

Jbt koji je robot Kawhi, kako je lagano spakovao 2 trojke. Jedan od rijetkih igraca u Nba kad sutira da se iznenadis kad promasi.

 

Vcrs da se odbije nalet Hjustona. Bice vcrs 50 ispucanih trojki, krece divljina

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, gggggggg said:

 

jasno je da je covek treci najvazniji igrac clippersa. mora igrati sto vise.

Iskreno, ne pratim baš NBA, ni košarku općenito, tako da ne znam da li se zajebavaš ili si ozbiljan. Samo sam primijetio da kad su igrali s tom malom petorkom, ili kako se već to zove, da je Denver napravio seriju. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...