Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Bio bi vrh scenario da Sac potpise Bogija a onda uradi trejd za Ala. Doduse Horford potrazuje 27 milki dogodine, tako da bi moralo jos nesto da se ubaci u Mix, npr 1 Nemanja Bjelica 🙂

Bogi 20m, Bjelkan 7, to je ta neka racunica 🎯

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 ne kapiram ovaj video. nije dobio loptu, murray se odlučio za drugu opciju pa onda dodao jokiću kada je druga opcija propala ali ne vidim ovde nikakvu frustraciju kod mpja

 

u svakom slučaju ona izjava koju si citirao malopre vrišti ne petljajte se sa budalom. on će kao ruki da izjavljuje za novine kako treba da priča sa coaching stafom oko preskakanja njega u igri. konj glupi. nije odigrao u životu 50 tekmi

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Miki28 said:

 

 

Hahahahahhaha taman sam bio nervozan jer nista nisam spavao a imam guzvu na poslu ali ovo mi je popravilo jutro. 

 

Smece od lika kao sto pisem od pocetka plejofa, a apsolutno ne zasluzuje minut da provede na parketu s obzirom na ono sto prikazuje u odbrani.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Kao što rekoh, dečko previše ceni sebe. U PO on izađe i kaže ovo novinarima :ajme:Mislim jasna je frustracija, zbog toga što je u prvom poluvremenu imao 5/6 i držao Denever na malo poena razlike, i onda u drugom poluvremenu šutno 2 puta samo. Sad je jasno zašto u napadu vidi samo koš. Mogao bi dečko da nauči da se košarka ne igra samo u jednom pravcu, pa da malo nauči kako se igra odbrana. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da bi njegovo bitisanje u odbrani imalo smisla, mora svaka lopta u napadu na njega, nema druge opcije. Decko je teska paljevina, treba da ljubi Denver u dupe sto su rizikovali i sto su ga cekali. Usput Nikoli da nosi patike, opremu, da pita da li treba da ode po burek, jogurt i krofnu.

Stvarno previse nekih lozača u novim generacijama, vidim to kao trend i kod nas u ponašanju, na primer na poslu, dođu momci završili fax, ne znaju NIŠTA i kao u fazonu, matori neću ja da radim papirologiju, hoću odmah kola teren klijente, lol. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AgroLaki said:

 

Stvarno previse nekih lozača u novim generacijama, vidim to kao trend i kod nas u ponašanju, na primer na poslu, dođu momci završili fax, ne znaju NIŠTA i kao u fazonu, matori neću ja da radim papirologiju, hoću odmah kola teren klijente, lol. 

 

dada, uz rizik da zvučim kao matora drtina, klinci su kod mene u fazonu "ja radim do 17h" u poslu u kojem defacto nema toga (a zato niko ni ne očekuje da se pojaviš u 5 do 9)

 

zaista cenim što se mladima danas razvija individualnost & samopouzdanje od najranijih godina ali treba brate imati i osećaj za kolektiv, ili uzmi pa se bavi tenisom, mini-golfom, budi free lancer i ostalo.

  • Like 2
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

dada, uz rizik da zvučim kao matora drtina, klinci su kod mene u fazonu "ja radim do 17h" u poslu u kojem defacto nema toga (a zato niko ni ne očekuje da se pojaviš u 5 do 9)

 

zaista cenim što se mladima danas razvija individualnost & samopouzdanje od najranijih godina ali treba brate imati i osećaj za kolektiv, ili uzmi pa se bavi tenisom, mini-golfom, budi free lancer i ostalo.

Skroz se slazem, imao bih masu primera da dodam, ali necu da zagadjujem topic, moze i posebna tema: Kakvi su danas mladi hustleri ili Nekad Pipen, danas MPJ.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, uini said:

@Miki28 ne kapiram ovaj video. nije dobio loptu, murray se odlučio za drugu opciju pa onda dodao jokiću kada je druga opcija propala ali ne vidim ovde nikakvu frustraciju kod mpja

 

u svakom slučaju ona izjava koju si citirao malopre vrišti ne petljajte se sa budalom. on će kao ruki da izjavljuje za novine kako treba da priča sa coaching stafom oko preskakanja njega u igri. konj glupi. nije odigrao u životu 50 tekmi

Ni ja ne kapiram ali ovaj novinar okacio kao potvrdu ovih rijeci MPJ, presmijesno. 

Mali je umislio da je neko i nesto umesto da se suta u dupe sto igra sa najnesebicnijim igracem u ligi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

dada, uz rizik da zvučim kao matora drtina, klinci su kod mene u fazonu "ja radim do 17h" u poslu u kojem defacto nema toga (a zato niko ni ne očekuje da se pojaviš u 5 do 9)

 

zaista cenim što se mladima danas razvija individualnost & samopouzdanje od najranijih godina ali treba brate imati i osećaj za kolektiv, ili uzmi pa se bavi tenisom, mini-golfom, budi free lancer i ostalo.

S tim da je toga bilo uvek, jer se sećam takvih primera u raznim oblastima i raznim periodima. Verovatno je sad to malo više izraženo ili više primećujemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovde osnovni problem odbrana. Mladi su uvek bili kurčeviti, ali su - oni uspešni i jaki barem - imali jaku podlogu u odbrani koju su riljali. Čak i nedostatak znanja u odbrani i spore noge u lateralnim kretnjama može u dobroj meri da se nadomesti čistom željom i haslovanjem, ne potpuno naravno, ali može. Napravi se 6 faulova za 15 minuta, ali se pokaže neka želja da se učini sve za tim. Ovako, pretty jumpshooting i pokoje kucanje (a stvarno je sjajan u oba segmenta), bez previše dobrih kretnji u napadu, bez praviše kreativnosti iz driblinga, uz skandaloznu odbranu... ne znam. Vidim da ga Denverski Kruti slave i pljuju Maloumna, ali budimo realni.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marvin said:

Bio bi vrh scenario da Sac potpise Bogija a onda uradi trejd za Ala. Doduse Horford potrazuje 27 milki dogodine, tako da bi moralo jos nesto da se ubaci u Mix, npr 1 Nemanja Bjelica 🙂

Bogi 20m, Bjelkan 7, to je ta neka racunica 🎯

Da li izgleda kao da se neko buni, jer upravo ovako izgleda kad se niko ne buni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sto se serije BOS-TOR tice, bilo je realno pre pocetka iste da ce se igrati svih 7 meceva, tako da smo right on scheadule.

Ali razumem frustracije fanova Bostona. Kad imas 2-0 i 3-2, ne mozes biti objektivan. Ja sam to sve osetio u prvoj rundi protiv OKC.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, freethrow said:

Napravi se 6 faulova za 15 minuta, ali se pokaže neka želja da se učini sve za tim. 

 

upravo tako. uvek je bilo mladih igrača koji zasluženo ili nezasluženo smatraju da treba da igraju više, da se igra više na njih i whatnot.

siguran sam da se dešava i da igrači, mladi ili veterani, traže da popričaju sa trenerom i raščiste situaciju, bili u pravu ili ne.

 

ali da jedan rookie nakon poraza u semis konferencije gde gube 1-3 javlja novinarima da se oseća nedovoljno ivolved i da će popričati, je ili vrhunska nesvest (glup) ili zlonamerni bezobrazluk (da želi da isforsira trejd i da svoju kampanju započinje u takvom trenutku za franšizu).

 

ne mogu da se odlučim šta je gore od te dve opcije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...