Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

3 minutes ago, Green23 said:

Hmmm, na onakvu postavu, staviti nekog kome je to prvi put na mestu trenera 🤔 

bice zabavno svakako. sta nam vise od sporta i treba :classic_smile: titulu bi svejedno tesko videli da su doveli cak i grega popovica s obzirom na teske karaktere + sklonost povredama.

 

Link to comment
Share on other sites

E da, Jeff Green skoro nepogresiv sinoc. Izuzetno efikasna i kvalitetna partija. Nije bas pokidao kao G7 u Bostonu 2018. ali fino izdanje.

 

   Imam osecaj da ce Houston pustati Denija Grina kao Dorta da sutira do mile volje. To me zabrinjava najvise

 

 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, delgado said:

E da, Jeff Green skoro nepogresiv sinoc. Izuzetno efikasna i kvalitetna partija. Nije bas pokidao kao G7 u Bostonu 2018. ali fino izdanje.

 

   Imam osecaj da ce Houston pustati Denija Grina kao Dorta da sutira do mile volje. To me zabrinjava najvise

 

 

 

Ne treba. Deni Grin u karijeri nije promasio protiv Hjustona.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Ne treba. Deni Grin u karijeri nije promasio protiv Hjustona.

 

 Deni je u bubble bas uzasan u sutu. Ne pogadja ni wide wide open trojke, i to su neki teski promasaji. Skroz legit taktika je da ga ostavljate samog i mamite mu sut, lik je izgleda na putu bez povratka. Obzirom da ce Vogel verovatno da se prilagodjava Houstonu -> tesko da cemo vidjati puno Dvajta i Gija na 5, to znaci vise minuta za Carusa, KCP, Denija, pa mozda i nesto Waitersa, Jr (valjda je Rondo spreman vise jebem li ga) imate prilicno kul situaciju obzirom na kvalitet nase bekovske linije. Serija moze da ode i na jednu i na drugu stranu i ne bih se iznenadio da bude 7 utakmica

Link to comment
Share on other sites

Vec par puta vidim da treneri traze challenge za faul na sutu za 3 poena, i to kad protivnik ubaci. Ne razumem koja je korist tu, ne isplati se potrositi challenge zbog eventualnog jednog poena. Posebno ne kao Spoelstra sinoc u trecem minutu, verujem da ce sledeci put dobro razmisliti kad ce ga traziti posle onog faula Dragicu.

 

Nije bitno posto je zgazio liniju pre toga, ali sta je radio Dort kad je gadjao Hardena? Covek je bio u terenu, niti je padao u aut, niti ga je neko napao. Bas se uspanicio, bukvalno nije znao gde je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas me zanima sta ce OKC da radi u post-season i da li trejduju Pola.

 

Isto tako, bice zanimljivo ako Jeleni izgube od Majamija.

Mislim da ce u tom slucaju biti vrlo drakonskih i rizicnih promena u nadi da dodju do finala/titule i time zadrze Janisa.

 

Ovaj trenutni core ne deluje obecavajuce.

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Del Piero said:

Vec par puta vidim da treneri traze challenge za faul na sutu za 3 poena, i to kad protivnik ubaci. Ne razumem koja je korist tu, ne isplati se potrositi challenge zbog eventualnog jednog poena. Posebno ne kao Spoelstra sinoc u trecem minutu, verujem da ce sledeci put dobro razmisliti kad ce ga traziti posle onog faula Dragicu.

 

Nije bitno posto je zgazio liniju pre toga, ali sta je radio Dort kad je gadjao Hardena? Covek je bio u terenu, niti je padao u aut, niti ga je neko napao. Bas se uspanicio, bukvalno nije znao gde je.

Ako se ne varam, Spolstra je tražio faul zbog mogućeg faula u napadu zbog ispružene noge 

Link to comment
Share on other sites

Nije problem Nash kao Nash, jedan od najinteligentnijih igrača u historiji igre i, barem koliko može da se vidi iz razgovora, jedan od obrazovanijih i pametnijih overall igrača. Nema nikakvog razloga da se sumnja da bi mogao da bude odličan trener. Mene malo buni činjenica da dolazi u ekipu koja će imati rekonvalescente superstarove Kajrija i Durenta koji dolaze obojica da se dokažu kao alfa violine nakon što su doneli titule (uz jake pratnje), kao i u grupu dosta dobrih igrača koja sada treba da gleda kako će ih nove gazde raspoređivati. Kerr je došao u neuporedivo bioljem trenutku u GSW, grupa koja je već igrala dobro neko vreme, bez velikih promena, underachievers i ekipa sa enormnim upsideom i prilika za ultrainovativne basket ideje. Nisam siguran koliko toga ima u Bruklinu. Inače, sve najbolje Stivu i u Netsima i ovako.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Del Piero said:

Vec par puta vidim da treneri traze challenge za faul na sutu za 3 poena, i to kad protivnik ubaci. Ne razumem koja je korist tu, ne isplati se potrositi challenge zbog eventualnog jednog poena. Posebno ne kao Spoelstra sinoc u trecem minutu, verujem da ce sledeci put dobro razmisliti kad ce ga traziti posle onog faula Dragicu.

 

Nije bitno posto je zgazio liniju pre toga, ali sta je radio Dort kad je gadjao Hardena? Covek je bio u terenu, niti je padao u aut, niti ga je neko napao. Bas se uspanicio, bukvalno nije znao gde je.

 

izgubio se skroz, imao je open looks..jbg

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, delgado said:

 

 Deni je u bubble bas uzasan u sutu. Ne pogadja ni wide wide open trojke, i to su neki teski promasaji. Skroz legit taktika je da ga ostavljate samog i mamite mu sut, lik je izgleda na putu bez povratka. Obzirom da ce Vogel verovatno da se prilagodjava Houstonu -> tesko da cemo vidjati puno Dvajta i Gija na 5, to znaci vise minuta za Carusa, KCP, Denija, pa mozda i nesto Waitersa, Jr (valjda je Rondo spreman vise jebem li ga) imate prilicno kul situaciju obzirom na kvalitet nase bekovske linije. Serija moze da ode i na jednu i na drugu stranu i ne bih se iznenadio da bude 7 utakmica

Ako odmah spusti petorku onda smo u problemu. Samo da ne spustaju loptu na niski post, posebno za AD jer ce biti udvajanja nego da ih napada licem.

 

Najgore sto ce se ova dvojica rodjenih u LA napalit, posebno divljina od Wbrk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Horium said:

Bas me zanima sta ce OKC da radi u post-season i da li trejduju Pola.

 

Isto tako, bice zanimljivo ako Jeleni izgube od Majamija.

Mislim da ce u tom slucaju biti vrlo drakonskih i rizicnih promena u nadi da dodju do finala/titule i time zadrze Janisa.

 

Ovaj trenutni core ne deluje obecavajuce.

 

Ma nema od toga nista.

 

Milwaukee se usrao lepo s ugovorom za Middleton-a i to je to. Kad budu Giannis-u dali max, ostace im koliko da popune ekipu. Mislim da Jefferson je apsolutno on point. Milwaukee moze da uzme titulu samo ako je Giannis drugi igrac. Da dovedes nikog ne mozes. Da uvalis Middleton-a nekom ne moze, to im je sto im je. I Toronto i Phila ce pasti u nekoj bliskoj buducnosti, tako da ce glavni favoriti iz istoka biti Miami, Boston, Brooklyn. Indiana ne znam kako stoji sa ugovorima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Minimalne su šanse Denvera u ovoj prvoj utakmici, mislim da ih je i psihički i fizički iscedila serija sa Jutom. Mislim da Meloun treba večeras više da rotira, da proba neke stvari, da vidi ko šta može od sporednih igrača, a da Marej i Jokić odigraju maksimalno 30 minuta. Pa onda od druge utakmice da krenu u pravu borbu, rasterećeno, pa šta bude. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...