Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Da li si realan? Pa staviće Georgea ili Kawhia na njega dok će Lou o Shamet da čuvaju specijalce poput Craiga i Harrisa. Ja ne vidim kako Denver može da uzme više od 1 utakmice, Kawhi će ih uništiti. 

Klipersi jesu favoriti. Favoriti su protiv svake ekipe u ligi, na njih cu i da igram na prognozi. Moje misljenje je da je Denver matchup koji im najmanje odgovara. Ne verujem da ce neko kao Kavaj da cuva Dzamala, pa on nije hteo ni Luku da cuva, nego su se smenjivali Moris i Dzordz. 

Moguce je da ce staviti Dzordza, a i to cemo videti na sta ce liciti. Dzamal je neko ko pretrci dosta distance u toku meca, po tome je 7 u ligi, bar sto se tice ovog PO-a, tako da to uopste nije za potcenjivanje. Da se doda i njegova izuzetna forma koju smo videli. 

 

Takodje, sem Lua, tamo niko nema pojma da zavrti pik, sto je recimo Denveru najveca mana u odbrani, a i videcemo koliko ce Herel dobijati prostora da saradjuje sa Luom. 

 

Bice interesantno, verujem da Denver uzima najmanje dve pobede. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

80:78

90:86

100:96

92:90

112:96

105:101

87:79

101:92

 

Ovo nisu rezultati iz devedesetih, nego rezultati g7 u poslednje tri sezone, racunajuci i ovu. Grize dupe gace kad se dodje do majstorice.

Ipak je to game 7, malo se stegne ruka i pojacaju se odbrane.

Zamisli game 7 a rezultat 130-128, j.... ti to.

 

Sto se Klipani-Denver tice to ce biti lak prolaz za Klipane, max sto moze Denver je 2 pobjede mada mislim da ce ipak samo 1 uzet. 

Da se igra normalno pa da se oslone na domaci teren ali ovako, jako jako tesko

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Del Piero said:

80:78

90:86

100:96

92:90

112:96

105:101

87:79

101:92

 

Ovo nisu rezultati iz devedesetih, nego rezultati g7 u poslednje tri sezone, racunajuci i ovu. Grize dupe gace kad se dodje do majstorice.

Od toga poslednja tri rezultata su Denverove utakmice 😄 Rekao bih da sinoć i nije bilo toliko do toga da je bio neki raspad ofanzivno, nego su se zaista igrale preozbiljne odbrane. 

Link to comment
Share on other sites

Bravo, druga sezona prošli prvu rundu, spasila nas ova mini pauza.

 

Prolazimo Klipere, vratio se Haris, Jokić će biti još bolji drugu seriju sad kad je rasterećeniji od uloge favorita. Očekujem jednu ofenzivnu rapsodiju sa visokim procentom šuta.

 

Realno ovo smo izvukli na bazu kurca, bez Bartona, Harisa u prvih 5, nikakav učinak Milcrapa, samo na ludost Murraja. Mislim da je i Malone malo sjebao Jokića sa onih 2,3 regularne utakmice na kraju.

Edited by Nugetlija
  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo moze biti potpuno pogresna procena sa moje strane, ali gledajuci Hjuston prethodne 2 sezone(iako su se dva znacajna igraca zamenila), dolazi se do zakljucka da je njihova najveca prednost ista kao i njihova najveca mana. Oni precesto igraju na nivou svog rivala.

 

Tako da, po meni, te price i prognoze kako ce Lejkersi da ih oduvaju ako se ovoliko pate sa Okc nisu nuzno dobre. Ako uopste prodju Oklahomu (spustanje na nivo "slabijeg" rivala), verujem da ce biti izuzetno nezgodni za Lejkerse (uzidzanje na nivo jaceg rivala). Da li to znaci da mogu da cak i prodju do wcf, tesko je reci...

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Nugetlija said:

Bravo, druga sezona prošli prvu rundu, spasila nas ova mini pauza.

 

Prolazimo Klipere, vratio se Haris, Jokić će biti još bolji drugu seriju sad kad je rasterećeniji od uloge favorita. Očekujem jednu ofenzivnu rapsodiju sa visokim procentom šuta.

 

Realno ovo smo izvukli na bazu kurca, bez Bartona, Harisa u prvih 5, nikakav učinak Milcrapa, samo na ludost Murraja. Mislim da je i Malone malo sjebao Jokića sa onih 2,3 regularne utakmice na kraju.

 

Ti si izbrisan iz evidencije navijaca Denvera:default_coffee: I nemoj ponovo da navijas za nas, ima da prodjemo kao prva 4 meca protiv Jute:default_coffee: Vidis da nam krenulo otkako ne navijas za nas:s_d:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Znam da je NBA liga igraca ali treba obratiti paznju i na trenere. U 1/2 finalu istoka sva cetvorica su top klasa.

Na zapadu ne znam sta bih rekao. Verovatno je Doc najjace ime i mozda D Antoni (kako god se zvalo to sto oni igraju).

Ne kazem ni da ce to biti presudno, ali svakako ima uticaja.

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ti si izbrisan iz evidencije navijaca Denvera:default_coffee: I nemoj ponovo da navijas za nas, ima da prodjemo kao prva 4 meca protiv Jute:default_coffee: Vidis da nam krenulo otkako ne navijas za nas:s_d:

 

Ne može me se izbrisati. Ja sam evidenciji od 1997., još od kad su Faried i Nelson igrali.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, greenenvy said:

Jeste mozda rano za ovakve price, ali sto da ne.

 

Ove dve partije su bas pokazale da Robert Williams ima sta da pruzi. 

 

Da li onda ostajati sa njim i Theis-om za sledecu sezonu, ili pod obavezno juriti nesto bolje na toj poziciji? Imamo 14., 26. i 30. pik ove godine ako se ne varam. Da li draftovati centra ili nekog NBA ready igraca sa klupe ili utopiti sve to za nekog proverenog bench player-a.

 

Inace, moram da primetim. Outside Ibake, Toronto nema bas neku klupu. Ok, tu je Powell, ali nisam nesto imrpesioniran njime. Boucher i Davis su kante.

 

Zavisi mnogo od toga sta uradimo sa Haywardom, ima Player option za sledecu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Budim se jutros, nisam ni pogledao vesti, odma palim Youtube trazim game 7, izlazi mi video od pre 7 sati,pregled tekme 9 minuta, to je to, gledam dok se tusiram kroz staklo kako se Marej i Micel nadigravaju, razmisljam kakve glave kako su sigurni, prvo Juta vodi, pa Dever, pa Juta stize, pa opet Marej, i lome u zadnjem minutu svaku dilemu, u fazonu alal vera Mareju.

 

Onda dolazim na topic, citam redom Bos-Tor i desavanja na Den-Uta, vidim nesto mi ne pije vodu, onda kao neka neisvesnost, zadnje sekunde, sta pisete to, nije mi jasno, odlazim na net, kucam rezultat, vidim kao da je ABA liga poena, kapiram da sam se zajebo, pa onda trazim pravi snimak i sve iz početka... :]

 

uglavnom, svaka čast Jokiću, noćna mora sa Gobera, nema šta, baš sam posle trolovao na instagramu Embiidove feneve.

  • Like 3
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 said:

Do sutra, ceka se CP3 vcrs👌

 

  Heh, neko od nas dvojice ce da izgine na prognozi posle vecerasnje gejm seven. Navijam za HOU samo iz licnih interesa, svakako nam je bolji protivnik Oklahoma za drugo kolo. Medjutim, ako pucamo da izbacimo Kliperse, onda je HOU svakako bolja priprema 😄   A i da vidimo sudar Brona i Brade u plejofu po prvi put, nije da ne bi bilo zanimljivo. Ovo razvlacenje je dobro (nadam se) za povratak Ronda, mnogo nam fali jos jedan bek koji ume sa loptom. 

 

    Sto se tice trenera na zapadu, mislim da je Vogel bez sumnje bolji coach od Riversa, pa verovatno i od Malouna/Mike. Ono sto je nacinio od Indiane sa PG, Westom i Hibbertom bilo je vise nego impresivno. 

 

   @uini  Sta radi Melo sad kad je otisao iz bubbla ? Reci mu da ga primamo mi sledece sezone ako Blazersi nadju bolju opciju 😛  

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...