Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

A mogao je Kristaps imati u CV-u da je izbacio Klipere. 

 

Sto se tice Indijane, oni su na iglama da li Oladipu dati max, a u bablu se nesto i nije pokazao. A nisu nesto puno perspektivni za glavnog igraca, Malkolm ili Sabonis. Nece oni ici dalje od prve runde, jos sledece sezone dolazi jedna super sila iz Bruklina, pod kojom ce mnogima krv da se ledi 

Link to comment
Share on other sites

Al ce biti tesko prognozirati Toronto - Boston.

Dadose Reptorsi metlu, a sa druge strane vidis i da su Seltiksi dali Fili metlu... Na sve to, Hejvord nece biti dostupan, ali mi se cini da je Kemba pronasao svoju igru.

Za mene licno je jaci duo Tejtum/Voker od Siakam/Lauri, samo sto Toronto ima bolju podrsku sa klupe. Boston ima i Smarta da zatvori FVV-a. Anuobi je takodje specijalac za defanzivu. Problem je i sto se ne zna sta je sa Laurijevom povredom i koliko ce odustvovati. Njegovo odsustvo moze uticati dosta. 

Pored svega ovoga, tu je i trenerski sudar Nurs-Stivens, dosta toga ce zavisiti i od njih. A bgm i od toga da li ce Tajs davati trojke kao u poslednjoj utakmici kao i koliko ce klupa da pomogne, tu je back up Enes sa velikim PO iskustvom. Za sada naginje ka Bostonu. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, 12Laki said:

Nadamo se da ce Marej biti u stanju opet za jednu 45+ partiju da bi bio egal...

Mislim da se Harris vraca vcrs, cisto da oteza posao Mitchellu koji je fenomenalan.

Koliko god da je odbrana Denvera ocaj, nisam mislio da ima u sebi ovo.

39.5ppg, 4.5 sk, 5.8 asis i to sve na 56% iz igre i 51% sut za 3 poena, bacanja 95%. Fenomenalno

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nesto Shams baca spiku da cemo kao juriti Van Vleeta. Ne znam sta bih mislio.

 

On 8/10/2020 at 11:42 PM, gggggggg said:

pa nema osim fvv nijednog dobrog playmakera slobodnog na fa. date mu 20-22 milki godisnje i mozda predje kod vas. nisam siguran da je toronto spreman to da isplati.

 

procitao od mene :default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Miki28 said:

U nekim momentima Hjuston djeluje svemirski, lopta kruzi i pogadjaju sve i svasta dok Okc izgubljena, cesto bez ideje u napadu i Hjuston napravi seriju i onda se samo ugase dok Okc pocne da napada obruc i da daje lake poene.

Igraju na momente, od cetvrtine do cetvrtine.

 

Al bi bilo dobro da Porzingis vcrs igra, da jos malo zakuvaju situaciju mada ce Kawhi vcrs odigrat neku monstruoznu partiju

Ma izgledaju kao brod budala. Povezu trojke i odlepe se pa promase i onda egal.

 

Njihovu igru treba zakonom zabraniti. Nista im nije za nauk serija protiv GSW-a. 

 

Mene vise frapira bol u qrcu brade. Prepumi du para i hebe im se.

 

Kris pol je najbolji floor general u ligi. Steta sto se takva dva mentalna dklopa kso Mamba i Pol nisu nasli u istom timu.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...