Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

 

ne pratim uopšte ncaa, to svi znaju. ali kada krene priča oko drafta, čitam pažljivo iz desetina izvora. neka hvala, nek uzme i topina i wisemana ko hoće, samo ne knicksi 

 

@Manuza mene je glupost to da moraš da poslozis roster pa onda kao cherry on top biraš 3&D igraca koji je danas verovatno najbitniji role player. znaju ljudi ovde da sam pledirao za mikal bridgesa sa iste #8,  pa su mi isto govorili, jao nemoj tri enD 

Ja nidje nijesam napisao da Niksi treba da ga uzmu.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ja nidje nijesam napisao da Niksi treba da ga uzmu.

 

to je oko manua. što se tvog tejka tiče, da li misliš da je za dubse bolje da uzmu wisemana / topina ili da trejduju taj pik za nekoga ko im odmah radi posao? 

 

ja mislim ovo drugo 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, uini said:

 

to je oko manua. što se tvog tejka tiče, da li misliš da je za dubse bolje da uzmu wisemana / topina ili da trejduju taj pik za nekoga ko im odmah radi posao? 

 

ja mislim ovo drugo 

Curry je napunio 32 godine. Vjerovatno su mu ostale jos 2-3 sezone na vrhunskom nivou, onda je logicno da iskoriste to i da probaju da napadnu titulu. Znaci ova druga opcija ima vise smisla. Kontam da se za drugog pika mogu uzeti dva pristojna igraca. Jedan centar i jedan back-up bek bi bili dobri da se zaokruzi ekipa. Sa druge strane, poslednjih sezona ulaze u ligu igraci koji odmah isporucuju zrele partije. Tatum i Micel su u prvoj sezoni bili lideri svojih ekipa u PO. Shai je isto u Klipersima odmah bio plus igrac. Zion odigra tipa 25 minuta i ubaci nekih 25 poena sa 60% suta. Ne kazem da su Wiseman i Toppin takvi talenti, ali nije nemoguce da ih Voriorsi ubace u sistem i da odmah kliknu. Pogotovo mislim da bi se Toppin uklopio kao dobar role player. Wiseman je malo odigrao, ali to je sto je odigrao je bilo dobro. Myers je izjavio da su moguca oba scenarija. Nije losa pozicija za GSW da zaokruze nukleus ekipe sa nekoliko dobrih poteza.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, threepwood said:

Na ovim Bulls izvorima koje pratim slave Avdiju. Svidja se meni mali, ali njemu je potrebna lopta takodje videcemo kako ce da se uklopi to sa Whiteom i Lavineom ako ostaje. Odbranu svakako necemo da igramo u dogledno vreme, tako da to nije ni bitno...

 

ja sam ubeđen da vama treba plej ali ako ti i twister, svako iz svojih izvora tako kažete, ja se slažem. to odgovara knicksima samo tako

Link to comment
Share on other sites

Avdija je poor man's Dončić, zna košarku i može svašta na parketu. Verujem da će primer Luke ponovo da promeni način na koji GM-ovi gledaju na versatile euro prospekte. Meni je on sigurnija opklada od bilo koga od ovih sirovih talenata iz NCAA koji su 2 years away from being 2 years away. A ako već nema nekog projektovanog gamechangera (a mediji bi se već upinjali da ga stvore ako ima iole materijala) onda je najbolje uzimati već skoro gotove role playere. LaMelo Balla bih izbegao kao i bilo šta vezano za tu buđavu porodicu. Smrdi na Austina Riversa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, freethrow said:

Ima malo taj Bodiroginsky šmeky, samo mu fali još sham 69 i tu je...

 

fali mu puno toga, zato i jeste bodiroga siromaha. ali nikada ne znaš kako i koliko brzo danas neko može da napreduje, pogotovo u nba sa 19-20 godina ako ga prokenja kontekst.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LordOfTerror said:

Kakav crni Avdija i Doncic ili Bodiroga. On je vise poor man's Dario Saric.

 

Zna dosta kosarke ali ne vidim da ikad moze da postane konstantan strelac na NBA nivou...

To što ti ne vidiš ne znači da neće. 

 

Možda su ti oči krmeljave?

 

 

Avdija ima 19 godina i tko ga je gledao u Euroligi mogao je viditi potencijal koji bi se kroz nekoliko godina mogao transformirati u vrhunsku NBA četvorku.

 

Bar smo zadnjih godina svjedoci da svakave trupine  'preko noći' nabace šut za ti poena.

 

Izuzetno visok BBIQ, solidna pokretljivost i odličan ballhandling za visinu bi trebali biti odlična podloga za nadogradnju.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bushman said:

To što ti ne vidiš ne znači da neće. 

 

Možda su ti oči krmeljave?

 

 

Avdija ima 19 godina i tko ga je gledao u Euroligi mogao je viditi potencijal koji bi se kroz nekoliko godina mogao transformirati u vrhunsku NBA četvorku.

 

Bar smo zadnjih godina svjedoci da svakave trupine  'preko noći' nabace šut za ti poena.

 

Izuzetno visok BBIQ, solidna pokretljivost i odličan ballhandling za visinu bi trebali biti odlična podloga za nadogradnju.

 

 

 

 

Vrlo moguce, nisam se umivao od jutros.

 

Kao sto i Simmons moze da bude najbolji trojkas sledece sezone, samo da krene da ih sutira.

 

O kojim trupinama govorimo da su nabacili sut preko noci?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bushman said:

To što ti ne vidiš ne znači da neće. 

 

Možda su ti oči krmeljave?

 

 

Avdija ima 19 godina i tko ga je gledao u Euroligi mogao je viditi potencijal koji bi se kroz nekoliko godina mogao transformirati u vrhunsku NBA četvorku.

 

Bar smo zadnjih godina svjedoci da svakave trupine  'preko noći' nabace šut za ti poena.

 

Izuzetno visok BBIQ, solidna pokretljivost i odličan ballhandling za visinu bi trebali biti odlična podloga za nadogradnju.

 

 

 

 

Gotovo identicna traka je isla kad je Bender izlazio na ftdra. Ovo ne znaci da osudjujem Avdiju na propast, samo je dug put do tacke gde i realnost isprati konstrukte u ljudskim glavama.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

avdija je poor man's bodiroga. za ostalo se slažemo.

 

Pa pošto je Luka rich man's Bodiroga, da ne kažemo Bodiroga za Soroše, Đilase i Šolake, jasno je da se slažemo da Luka i Deni spadaju u sličan profil igrača, naravno kvalitativno su u različitim kategorijama.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SteveFrancis#3 said:

 

Gotovo identicna traka je isla kad je Bender izlazio na ftdra. Ovo ne znaci da osudjujem Avdiju na propast, samo je dug put do tacke gde i realnost isprati konstrukte u ljudskim glavama.

 

bez ulaženja u to šta se pričalo, deni i bender nisu isti niti približni tip igrača. ne igraju ni istu poziciju, ako to nešto znači. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Pa pošto je Luka rich man's Bodiroga, da ne kažemo Bodiroga za Soroše, Đilase i Šolake, jasno je da se slažemo da Luka i Deni spadaju u sličan profil igrača, naravno kvalitativno su u različitim kategorijama.

 

recimo. ako je luka tier 1, bodiroga tier 2,avdija je tier 4na5 

 

ja sam btw doživljavao luku kao bogataškog bodirogu. od kada obvladava, više ga vidim kao boljeg hardena sa svetle strane sile. nekako mi je otišao tj krenuo drugim putevima 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...