Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Heat je prava definicija tima. Igraju nesebicno, uvijek traze otvorenog igraca, svi imaju jasno profilisane uloge. U odbrani fantasticno preuzimaju i rotiraju. Gladni su uspjeha, vidi se to jasno. Napravili su odlican spoj iskustva i mladosti. Butler i Goran su tu nosioci, Crowder je iskustan igrac koji dobro zna svoju ulogu i ne ide dalje od opanaka, Igi cepa i dalje dobru odbranu. Plus na to ovi mladi vukovi: Bam, Robinson i Herro. Bas su gotivna ekipa i ne bi bilo iznenadjenje da izadju sa istoka.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gggggggg said:

 

lopez je top5 centar u ligi a nema skokove.

 

Brook u top 5 centara lige, niđe veze...

12 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Spoljna linija Pacersa ima da sanja Bama i njegova preuzimanja, bolje 4 da im pravi blok nego turner

 

Ovo je istina, sjajan je Bam na preuzimanjima - kao Gist iz svojih zlatnih dana u Evroligi. S druge strane, Pacersi igraju bez klasične četvorke - odsustvo Sabonisa je nažalost nenadoknadivo.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ječmendo said:

 

Ma jok, svega 6 skokova. Turner je odličan bloker i ispodprosječan skakač, rekord u cijeloj sezoni mu je 14 skokova, prosjek svega 6.6. Overrated centar.

 

 

Znam, pratim statse, nego mi se učinilo da je ovaj lupio.

 

 

Bruk... dobar vic

 

Link to comment
Share on other sites

Dankan ce samo na osnovu suta da ima sigurnih 20 milki po godini. Nesto k'o Hild. 

Just now, Shunsuke Nakamura said:

Stvarno je neozbiljno da ovaj Dort startuje u bilo kojoj PO ekipi. Ta pozicija SF je cijele sezone opaka boljka Tandera. Da tu imaju jednog 3D igraca bila bi to dobro zaokruzena ekipa.

Da nisu trejdovali Grenta, bila bi jos opakija ekipa. 

Link to comment
Share on other sites

Galo je bas u formi, drugu sezonu za redom. Sjajan suter i majstor za iznudjivanje slobodnih bacanja. Rekao je da sledece sezone zeli igrati u ekipi koja je pretedent za titulu. Malo mi je cudno da ga nije neko i ove sezone uzeo, 20 miliona za jednu sezonu je danas nista... Pre bih imao Gala, nego Tobajasa. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, freethrow said:

Mnogo su mi gotivni OKC, prvi put u životu navijam za CP3...

 

meni je potpuno fascinantan ovaj event horizon savremene košarke koji izvodi hjuston. koliko me nervira opsesija tricama u današnjoj košarci, toliko me zabavlja ovaj pođimo na tamnu stranu pristup d'antoni palpatina i lord hardena sa ovim stormship trooperima koji su građeni svi k'o jedan

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, gggggggg said:

 

lopez je top5 centar u ligi a nema skokove.

 

20 minutes ago, Drakaris said:

Dankan ce samo na osnovu suta da ima sigurnih 20 milki po godini. Nesto k'o Hild. 

Da nisu trejdovali Grenta, bila bi jos opakija ekipa. 

 

🤗

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...