Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

3 hours ago, Drakaris said:

Kad se setim samo da su trejdovali i Sviatoslava za jednogodisnju rentu Buloka u sezoni gde se tankovalo za pik. Svia laganeze 41% za 3, sad bi im dosta sluzio. Ne znaju ovi Lejkeri da rade posao. A sta reci o Grinu, kakav promasaj, ali tako je ispalo, jer su cekali Kavaja koji ih ispalio, na kraju ostao samo Deni od dobrih FA. 

 

  Po meni je totalna glupost sto su Klipersima dali Zubca za jebenog Musaku. Ivica sasvim iskoristiv centrar na 20-25min, pismen, solidan u zastiti obruca, imao je neke fine partije kad su mu davali minutazu jos pod palicom Kinga. Totalni fejl. Pustanje Svija, Troja su takodje brljotine, mogli su se potruditi da zadrze Buloka. Potpis Denija u tom trenutku skroz realan za te pare, odigrao je dobru sezonu u Torontu krunisanu titulom, pre toga drzao nivo u SA. Sad ovo sto igra ne vredi ni garantovanog ugovora, kamoli minimalca. 

 

   Btw, uinijeva kampanja protiv LBJ zasenila i Wookovu. Svaka cas' 

 

     -----

 

    Samo cepaj Klarkso. Donovan 'crna rupa' igra jos jednu mocnu partiju

Link to comment
Share on other sites

Kao prava nba srbenda, nisam izdrzao a da ne pogledam plate Denvera.

 

Kako je samo uzasan ugovor Milsapov. Mada, i Plumi™ skupo prodaje svoju bukovinu.

Herisov ugovor necu da komentarisem, em je i sad povredjen, em on vise nije isti igrac kao pre godinu-dve. 

Jel bese koleno u pitanju bilo?

Link to comment
Share on other sites

MPJ u ovoj seriji ne smije više ni sekunde da provede na parketu, ako Denver planira da bude konkurentan. Način na koji ga eksploatiše protivnički napad je zastrašujući, ne sjećam se da sam gledao nešto slično. :ajme:

Just now, Horium said:

Herisov ugovor necu da komentarisem, em je i sad povredjen, em on vise nije isti igrac kao pre godinu-dve.

 

Taj isti Harris bi im sad bio zlata vrijedan, bukvalno najvažniji igrač u seriji. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mogao bi ovaj Dozier u startnu petorku a MPJ neka trpa sa klupe, moze i Bredlija da cuva ioanko je beskoristan. Anarhija je ova igra Denvera potpuno, i u prvoj utakmici je bila takva a utakmice u bubbleu su iskoristili za razigravanje Bol Bola i slicne zajebancije. Sad im se vraca za to i nije mi zao uopste, Jazzeri izvlace timski i individualni maksimum i steta je sto nije 2-0.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Manu said:

Mogao bi ovaj Dozier u startnu petorku a MPJ neka trpa sa klupe, moze i Bredlija da cuva ioanko je beskoristan. Anarhija je ova igra Denvera potpuno, i u prvoj utakmici je bila takva a utakmice u bubbleu su iskoristili za razigravanje Bol Bola i slicne zajebancije. Sad im se vraca za to i nije mi zao uopste, Jazzeri izvlace timski i individualni maksimum i steta je sto nije 2-0.

Mislim da od 2-0 ih je delilo onaj 8sec violation Micela.Jbg.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mari nema 100% siguran aspekt igre kojem može da se okrene kada mu ne ide. Niti je to šut, niti dribling koji pravi višak,  niti neka asistencija/kreativnost, nije ni ulaz, a nije ni odbrana...  Mitchell  na primer uvek ima ulaz i šut sa poludistance kao fallback varijantu, čak i kada ga ne idu trojke, a može i 80x na liniju penala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Murray je problem onoliko koliko je problem ofanziva Denvera, a ona nije problem uopšte. Istina, ima manje cut-ova, ali šut spolja je odličan - čak 35-68 (51.5%) za tri u ove dvije utakmice. Problem je defanziva, a ona je zastrašujuća i tu mora nešto da se mijenja i to pod hitno, tj. od prvog minuta naredne utakmice. Za početak, MPJ mora da bude na klupi.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno meni je ovaj zavrsetak sezone bas sranje.

 

Svaka im cast sto su se potrudili i vrhunski organizovali sve ali ovo generalno nema veze sa onim sto se igralo u regularnoj sezoni. Jednostavno ima masa ekipa na svom parketu igraju sa skoz nekom drugom energijom.

 

Lakersi i Milvoki su najvise osteceni, mislim da bi se i jedni i drugi na silu dovukli do finala konferencija da igraju kod kuce, ovako se stvarno ne bih iznenadio da ispadnu u prvoj rundi. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

Iskreno meni je ovaj zavrsetak sezone bas sranje.

 

Svaka im cast sto su se potrudili i vrhunski organizovali sve ali ovo generalno nema veze sa onim sto se igralo u regularnoj sezoni. Jednostavno ima masa ekipa na svom parketu igraju sa skoz nekom drugom energijom.

 

Lakersi i Milvoki su najvise osteceni, mislim da bi se i jedni i drugi na silu dovukli do finala konferencija da igraju kod kuce, ovako se stvarno ne bih iznenadio da ispadnu u prvoj rundi. 

 

 

 

Evo zaplakacu :cry:

  • Like 6
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...