Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

7 minutes ago, Bushman said:

Ako bi Bucksi nekim čudom osvojili naslov, Middleton bi bio najlošija druga opcija šampionske ekipe? Ikad? 

 

Ja se ne mogu sjetiti slabije druge opcije u momčadi koja je osvojila naslov od kako pratim(od '91).

 

 

Sto tako mislis? Ako uzmu onda su uzeli jer imaju jednog od najboljih igraca lige i komplementaran tim u koji se i Midlton uklapa. Ima i on losih meceva ali Bucksi su dosta slabiji bez njega. Sigurno da ima igraca koji bi iznijelo bolje tu uoogu od njega ali opet ne bih isao u ovakvu krajnost

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bushman said:

Ako bi Bucksi nekim čudom osvojili naslov, Middleton bi bio najlošija druga opcija šampionske ekipe? Ikad? 

 

Ja se ne mogu sjetiti slabije druge opcije u momčadi koja je osvojila naslov od kako pratim(od '91).

 

 

 

 

mavsi 2011, a nisu ni lowry ili proslosezonski siakam po meni bolji od khrisa 

 

odigrao lik jednu lošu tekmu i svi proliv po dobrom middletonu 

Link to comment
Share on other sites

Uf, možda sam se loše izrazio, drugi najbolji igrač, ne druga napadačka opcija. Terry sigurno nije bio drugi najbolji igrača Mavsa iz 2011.

 

Iako stoji da u toj ekipi nema neki igrač koji je bio očigledno bolji od Khrisa.

 

 

Rip Hamilton je bez ikakve dvojbe bio bolji igrač od Middletona.

3 minutes ago, uini said:

 

 

mavsi 2011, a nisu ni lowry ili proslosezonski siakam po meni bolji od khrisa 

 

odigrao lik jednu lošu tekmu i svi proliv po dobrom middletonu 

Ma kakvi, nisam ni gledao utakmicu.

 

Uostalom i ne mislim da Bucksi mogu do kraja, malo hipotetskog kenjanja, jel...

 

Middleton je savršena treća opcija 😁

Šampionske ekipe.

Edited by Bushman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

 

mavsi 2011, a nisu ni lowry ili proslosezonski siakam po meni bolji od khrisa 

 

odigrao lik jednu lošu tekmu i svi proliv po dobrom middletonu 

 

Dobio je 10 milki godisnje jaci ugovor od Browna, a losiji igrac. A seti se sta se pisalo ovde kad je JB dobio svoj ugovor. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, greenenvy said:

Ko je tad bio drugi najbitniji igrac? Barea, Chandler, Terry, Kidd? Tesko proceniti.

Smenjivali su se, zavsino od situacije.

Chandler je bio brutalan u odbrani a Terry imao odlican PO, mislim da je redovno davao 15+ u finalu ako ne i 20+. Kidd odlicna odbrana i organizacija igre, pospremao otvorene trojke.

Bas namazan tim kojem niko nije dao sansu prije pocetka PO ali kakav su PO odigrali jujuju, brutalno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Smenjivali su se, zavsino od situacije.

Chandler je bio brutalan u odbrani a Terry imao odlican PO, mislim da je redovno davao 15+ u finalu ako ne i 20+. Kidd odlicna odbrana i organizacija igre, pospremao otvorene trojke.

Bas namazan tim kojem niko nije dao sansu prije pocetka PO ali kakav su PO odigrali jujuju, brutalno

 

Verovatno je najbitniji igrac tog PO-a (pored Dirka naravno) bio Marion. Usrao se LBJ-u u zivot u toj seriji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, greenenvy said:

 

Verovatno je najbitniji igrac tog PO-a (pored Dirka naravno) bio Marion. Usrao se LBJ-u u zivot u toj seriji.

Pa vidi, njega je Kidd mozda najbolje cuvao a naravno i Marion je bio odlican mada se mora pomenuti i DeShaun Stevenson isto. Odlicnu odbranu su igrali. Usli su u glavu Lebronu, bas su ga urnisali

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, greenenvy said:

 

Dobio je 10 milki godisnje jaci ugovor od Browna, a losiji igrac. A seti se sta se pisalo ovde kad je JB dobio svoj ugovor. 

 

ne razumem, middleton igra na allstar nivou već tri sezone cca 

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

Lowry >>>>... > Khris

 

daj napredne statse da ti grof sudi 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

Lowry >>>>... > Khris

 

Vala meni su i Gasol i Siakam bolji od Midltona.

 

Elem, bas bezveze tekma Houston - OKC, ali zato okrsaj Jezerasa protiv Raskrcivaca Puteva je bio poprilicno zabavan i uzbudljiv.

 

Svaka cast Lebronu, matoran odlicno igra ali ga godine (ipak) vidno stizu. U poslednjoj cetvrtini bilo je vidno da mu fali corbe u rezervoaru.

 

AD bi mogao da opravda malo taj silan hajp oko njega, ono sinoc je nedovoljno za igraca koji se stavlja u top 10 najboljih igraca lige.

 

Lilard je stvarno caca. 

 

Vajtsajd sinoc od ocaja do sjaja, u prvom poluvremenu sam se mislio kakva je to kesa i da bih ga sa velikim gustom cebovao svaki dan da je moj saigrac.

Nisu to samo greske i propusti u igri, nego i stav i drzanje razmazenog debelog klinca koga su roditelji poslali u kamp na kopanje.

Medjutim, zakljucao je obruc na kraju vrhunski.

Bas su bile krasotice one dve dandare.

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

KD u Warriorsima?

Uvijek je bila dilema ko je tu zapravo drugi igrac, nije bilo skroz definisano. Moze se reci da je od Stefa zavisila vise igra GSW-a, ali Durant je isporucivao donekle bolje brojke. Ono prvo finale protiv Kavsa je imao nesto tipa 35ppg, 55% fg, blizu 50% za tri. Sledece sezone Curry odigrao dosta bolje prva dva meca, bio bas blizu MVP nagrade, i dolazi game3, Curry u nekom kanalu, a Durant bukvalno sam dobija utakmicu, cini mi se da je ubacio oko 50 poena. Zbog te utakmice je najvise osvojio novu MVP nagradu.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...